:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Nietrzeźwy kierowca sprawcą kolizji - zdjęcie, fotografia
13/03/2019 22:11

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 15:30 przed Zalesiem. Nietrzeźwy kierowca zakończył jazdę w przydrożnym rowie

25 – letni mężczyzna kierujący samochodem marki Renault zjechał z drogi do przydrożnego rowu i uderzył w dwa drzewa. Jak tłumaczył policjantom, wykonał taki manewr, ponieważ kierujący samochodem, który jechał z naprzeciwka wymusił pierwszeństwo i nie chcąc spowodować kolizji zjechał na bok. Po przebadaniu kierowcy alkomatem, okazało się  że miał w wydychanym powietrzu1 promil alkoholu. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Policjanci zbadają, czy wersja wydarzeń przedstawiona przez nietrzeźwego kierowcę jest prawdziwa. 

fot. Marcin, OSP Zalesie

Reklama

Nietrzeźwy kierowca sprawcą kolizji komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-13 22:30:18

    Dokładnie widziałem jak było bo mnie wyprzedzał jechał z dużą prędkością jeśli coś służę zeznaniom i pomocą Darek

  • MATEO - niezalogowany 2019-03-13 22:36:53

    Sprzedawcy!!!

  • Gość1 - niezalogowany 2019-03-13 22:52:03

    "Sprzedawcy"- masakra jak tak mozna! Teraz sprzedawcy a gdyby ktos zginal to bylby placz i lament. Nalezy walczyc z taka przestępczością

  • Gość - niezalogowany 2019-03-13 22:53:45

    Ciekawe jak by szedł tam ktoś z twoich bliskich i by go zabił na miejscu co byś wtedy powiedział.....

  • Fachowiec - niezalogowany 2019-03-13 23:19:12

    Dobrze mu tak. Kara baaaaardzo będzie bolała. Hulajnoga będzie baranowi potrzebna przez najbliższe 3 lata .

  • Obserwator - niezalogowany 2019-03-14 00:44:15

    Fakt jeżeli uciekał przed groźnemu dla jego w skutkach obrażeniami jest ok ale sprawa alkoholu i 1 promila alkoholu to jest przestępstwo uratował samego Siebie i karę już poniósł a dodatkowa kara teraz się zacznie prawdą jest ze kierowcy busów ostatnio przesadzaja i nikt z tym nie robi kiedyś miałem podobną sytuację tylko że byłem trzeźwy i sam auto zabrałem z rowu a że kierowca busa szybko jechał nie dałem rady spisać rejestracji i zapłaciłem za to dużo za naprawę auta a tak to widać jak bus z krajenki jeździ cały czas przeladowany i wszyscy o tym wiedzą tylko nie organy ścigania

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 10:23:44

    Jak jeździ się jak wariat to się tak kończy. Nie raz przez wioskę jechał z podwojoną prędkością. Pan i Król szos. Wsiadając do samochodu po wypiciu? Mądre. Dzieci tamtędy chodzą jak wracają do domu ze szkoły. Co wtedy by było? Wyprzedzić bo co? Szybciej w domu 3 minuty zbawily by kogoś . Chore.

  • Gość22 - niezalogowany 2019-03-14 10:26:53

    Tokio drift

  • gość 2019-03-14 15:32:57

    Niestety takich jak on na drogach Złotowa jest dużo. Piją jadą i czuja się bezkarni. Dlaczego nikt z tym nie robi porządku. To jest chore !

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 20:06:50

    O dobrze teraz tylko by sąd przyznał dużą pieniężna karę za jazdę po pijaku!! Cwaniak jak reszta rodziny

  • Gość - niezalogowany 2019-03-14 22:45:22

    Samochód z naprzeciwka mu wymusił no dobre żarty. Chyba z samochodem z naprzeciwka się mijasz a nie. Ładna bajeczke sobie wymyślił aby się obronić dobrze ze policja dojdzie prawdy i jednego debila na drodze mniej. Nauczka dla niego żadna bo skruchy nie okazał ale inni bezpieczni będą. Niech znów nagina na stopa

  • Gość - niezalogowany 2019-03-15 10:41:01

    Jak krowie na rowie - chlałeś, nie jedź. Obojętnie czy ratował się ucieczką do rowu czy na drzewo, na pewno miejsce jego nie było za kierownicą.

  • Wojtek - niezalogowany 2019-03-15 10:57:44

    Chcecie komentowac to powiedzcie Mi to w twarz cwaniaczki za dyche i od mojej rodziny to wara scierwa bezpanskie

  • gość 2019-03-15 11:25:07

    Scierwo to Ty jesteś skończyła się zabawa z samochodami

  • Wojtek - niezalogowany 2019-03-15 13:31:50

    To jestes w błedzie haha bo nic mi nie jest a co do reszty to juz moja sprawa jak z tego wyjde ha normalnie zalosne obrazy

  • Gość - niezalogowany 2019-03-15 14:48:13

    Rowerem będziesz ludzi woził a prawko ci zabiora i to na niekrotko haha

  • Gość - niezalogowany 2019-03-15 14:48:39

    Rowerem będziesz ludzi woził a prawko ci zabiora i to na niekrotko haha

  • Gość - niezalogowany 2019-03-15 16:43:21

    Ty to taczkę i do gnoju haha Skończy się jeżdżenie takim co za jajka zdali prawo jazdy na stałe powinni zabrać. Ale taki imbecyl to i tak bez prawka nacpany i pijany będzie jeździł. Bo przecież taki bezkarny. A na miejscu tej twojej rodziny to odciąć się od ciebie taka zakała rodziny aż wstyd.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-15 18:47:33

    Taczke też strach dać bo mu świnia wymusi pierwszeństwa i zaś wypadek

  • Gość - niezalogowany 2019-03-15 22:05:55

    Imbecylem to ty jestes i wspulczuje Ci za te komentarze pozdrawiam

  • Gość01 - niezalogowany 2019-03-15 23:08:14

    Współczuć to można jego rodzinie. A taki głupi jeszcze będzie niebezpieczeństwem na ulicach a rodzina go kryje i teraz wszyscy boją się o reputację? Skoro wszyscy wiedzą z kim maja doczynienia. Nie bądźmy śmieszni. Wie co zrobił a jeszcze innych tu wyzywa skoro mają rację, ci co go bronią sami pewnie lubią wypić i wsiąść za kółko.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-19 22:54:28

    No i narobil gnoj gnoju