:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 1°C
Administracja, stanowisko jastrowskim magistracie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 07/08/2019 12:37

Burmistrz szuka osoby do promocji, edukacji i budżetu obywatelskiego

Osoba, która miałaby objąć to stanowisko musi mieć wykształcenie wyższe oraz staż pracy minimum 2 lata. Do tego znajomość zasad funkcjonowania samorządu. przepisów prawa oświatowego oraz zagadnień związanych z finansowaniem i funkcjonowaniem edukacji w gminie, biegła obsługa komputera, zaangażowanie, komunikatywność i prawo jazdy

W dziale oświaty zajmować ma się m.in. nadzorem nad działalnością przedszkoli, szkół i innych placówek oświatowych, prowadzeniem postępowań w sprawie likwidacji i powoływania szkół publicznych i przedszkoli, określaniem zasad udzielania dotacji publicznym i niepublicznym szkołom oraz publicznym i niepublicznym placówkom oświatowy,

W zakresie promocji do jej obowiązków należeć ma m.in.: opracowywanie zbiorczego planu imprez w gminie, współpraca z organizacjami pozarządowymi, klubami sportowymi i mieszkańcami w zakresie organizacji imprez, przygotowywanie i zamieszczenie informacji promujących gminę na stronie urzędu i w mediach społecznościowych i planowanie kampanii promocyjnych.

Do jej zadań należeć będzie również prowadzenie spraw związanych z wdrażaniem i realizacją budżetu obywatelskiego,

Aplikować na to stanowisko można w Urzędzie Gminy i Miasta w Jastrowiu pok. 12 lub przesłać dokumenty pocztą na adres: Urząd Gminy i Miasta w Jastrowiu ul. Gdańska 79, 64-915 Jastrowie. 

Szczegółowe informacje na temat wymagań formalnych znajdą Państwo na stronie jastrowie.pl

Łukasz Opłatek

Reklama

Nowe stanowisko w jastrowskim magistracie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-07 13:50:32

    W związku z powyższym ja się pytam po co burmistrzowi jego obecny zastępca?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-07 14:12:29

    To może Tomcio prezes?

  • gość 2019-08-07 14:45:55

    Współczuje osobie która obejmie to stanowisko. Zbyt szeroki zakres obowiązków i różnorodność spraw.

  • gość 2019-08-07 15:07:27

    To siedz na dupie dalej na bezrobociu i czekaj na 500+

  • Gość - niezalogowany 2019-08-07 15:08:33

    Trochę dużo i pomieszane jak na jedno stanowisko - życzę powiedzenia ! Dziwna moda w naszej administracji - ktoś od wszystkiego czytaj - ktoś do niczego :/

  • gość 2019-08-07 15:33:52

    A kto dotychczas załatwiał te spra wy u Urzędzie ! Ciepła posadka czeka na już z góry upatrzonego kandydata ! Mało jeszcze urzędników !

  • Gość - niezalogowany 2019-08-07 18:44:49

    Ciepła posadka ? No to dawaj składaj papiery , po co marudzisz.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-07 19:19:48

    Mam wrażenie że wymieszane tu że dwa etaty razem. Ciekawe kto posiada takie doświadczenie aby pokrywalo się z zadaniami.

  • gość 2019-08-07 20:01:52

    Wcześniej jeden wiceburmistrz to ogarniał , a teraz nie można ? Nie rozumiem

  • Gość - niezalogowany 2019-08-07 20:32:25

    Zwłaszcza zadanie promocji miasta... na tym Pani wiceburmistrz powinna się znać...

  • gość 2019-08-07 21:14:08

    Albo Pan były wiceburmistrz był b. dobrym fachowcem i do tego pracowitym , albo nowa P. Burmistrz jest zbyt słaba na to stanowisko ! Takie gadanie , to startuj może pochodzić tylko z obozu rządzącego ! Czy wy sądzicie , że społeczeństwo jest tak głupie , że nic nie rozumie !

  • Ja - niezalogowany 2019-08-07 21:30:55

    O kurcze jakie wymagania ,rozumiem że pensja równie zjawiskowa.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-07 21:39:20

    Startuje

  • Gość - niezalogowany 2019-08-07 21:42:02

    Komentarze jak zwykle w Jastrowiu na " wysokim" poziomie intelektualnym

  • gość 2019-08-07 22:13:14

    2 tys za takie wymagania ? To w Dino mają dwa razy tyle. A co z promocją sportową miasta ? To też kuleje

  • gość 2019-08-08 07:34:18

    Jeśli ktoś uważa , że w DINO zarabia się 2 razy więcej , to nie ma pojęcia o pracy w tej hurtowni ! Praca na zmiany , również w niedziele i święta, typowa harówka bez dyskusji ! Praca w Urzędzie - ciepłe biureczko , wolne soboty , niedziele , święta , praca 8 godzinna, trzynastki, samodzielność w pracy ! Na temat za i przeciw powinni wypowiadać się ci , którzy mają rozeznanie w temacie ! Przepracowałem na różnych stanowiskach ponad 40 lat i mam pojęcie co to znaczy praca fizyczna , a umysłowa ! Do biurka można się przyzwyczaić , natomiast do dzigania ciężarów nie za bardzo ! a KTO TEGO ZA BIURKIEM ROZLICZY ? Czy znacie choćby jeden przypadek zwolnienia Urzędnika ??

  • Obserwator - niezalogowany 2019-08-08 07:37:13

    Wymagania jak dla ministra a pensja pewnie 2 tys. zł.

  • gość 2019-08-08 10:20:13

    W Dino się urwało z wynagrodzeniami, tną koszty dla pracowników jak tylko się da. Dwa razy więcej zarobisz pracując dodatkowo w soboty i niedziele plus nocki. Do tego kombinacje w postaci dwóch list obecności, jedna dla dni ustawowo wolnych od pracy i druga ,,normalnych\'\', z tzw ,,oczkami\'\' kręcą na lewo i prawo że jak mówią ,,bez pół litra nie rozbierzesz\'\'.

  • gość 2019-08-08 10:30:53

    Pracy w państwowym sektorze nigdy nie można porównać do tej u tzw prywaciarza. W tym pierwszym czy się stoi czy się leży pensja i trzynastka się należy. Do tego zazwyczaj premia (chyba że kto totalnie olewa obowiązki i regulamin), dodatek za niedoświetlone biurka, każda sobota i święta wolne, do tego długie weekendy, możliwość wyjścia w tzw teren by swoje sprawy prywatne załatwić, W prywatnych firmach w/w przywileje zazwyczaj nawet nie są do pomyślenia.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 21:29:54

    Nabór na cyborga.

  • Gościówa - niezalogowany 2019-08-09 06:11:14

    Ach te dino... Przyjmija i zwalniają.... Ludzi więcej sie przewija niz w urzedzie pracy... Gdyby nie narkotyki... Ci "stali" pracownicy by nie pracowali... Jakie to smutne kiedy będzie już za późno... No cóż... Pożyjemy zobaczymy. Policja nie umie sobie poradzić z tym... Smutne.

  • gość 2019-08-09 11:33:50

    W Dino robi się dno, najwyższa pora by przetrzepała ich PIP

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 16:56:09

    Do roboty nieroby, tylko narzekanie i narzekanie.

  • gość 2019-08-10 10:28:27