:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

O 500+ z busa

Komunikaty i przetargi,  - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 10/07/2019 13:11
LIP 19
Okonek godz: 10:00

Na terenie gminy Okonek odbędzie się akcja informacyjna dotycząca rządowego programu

Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Okonku informuje, że 19 lipca na terenie gminy pojawi się tzw. BUS 500+.

Podróżujący nim pracownicy Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego będą służyli pomocą osobom zainteresowanym korzystaniem z rządowego programu "Rodzina 500+".

Informacji udzielać będą od godziny 10:00, przed budynkiem ośrodka pomocy społecznej. 

Łukasz Opłatek, na podst. Miasta i Gminy Okonek

 

Reklama

O 500+ z busa komentarze opinie

  • gość 2019-07-10 15:47:52

    Dziadowska propaganda pisowska rusza w kraj , kto za to płaci ??

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 16:12:21

    Taki bus powinien wozić młodzież w okresie wakacyjnym na zbiory owoców. Do czego to doszło...?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 18:27:00

    Do pracy się brać a nie dzieci robić. Co tok prorok. Wstydź ie się baby.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 19:15:05

    500 + jest dla ludzi którzy nie radzą sobie. Dziwie się zamożnym i średnio zamożnym że nie wstydzą się brać tych pieniędzy. Dlatego tacy są majętni. Zasługują na miano ,,patoli " skoro biorą te pieniądze.

  • DoCwaniakaPowyzej - niezalogowany 2019-07-10 20:24:35

    Gowno wiesz..I chyba nie masz dzieci!Skad masz pewnosc ze zawsze bedziesz sobie dobrze radzil?Dopadnie Cie choroba lub inne okolicznoci i z milionera mozesz byc na samym dnie i to bardzo szybo!!.500+ to olbrzymia pomoc nie dla "tych co sobie nie radza " tyko dla wiekszosci Polakow.W Polsce jest bardzo duzo malych wsi i miasteczek-okolo 2400 gmin(ponad 300 owiatow) To nie rylko kraj wielkomiejskich dobrze radzacych sobie singli!!W takich miejscach jak np.Zlotow nie ma super warunkow i sa slabe place.Jesli startujesz od zera rodzice nie pomoga z mieszkaniem i uczciwie pracujesz to naprawde ciezko o godne zycie.Oplac kredyt lub wynajem rachunki itd.A gdzie szczescie(rodzina)zktorej mlodzi rezygnowali wlasnie przez warunki? Nie wszyscy sa profesorami uniwersytetu lekarzami czy prawnikami.70% procent zarabia relatywnie malo! JEZDZIMY zapierdzialymi auti po niemcach i robimy zakupy w biedrobce.Tak jest u nas!!Spojrz na srednia krajowa! Dla beneficientow 500+ pomoc panstwa w wychowaniu przyszlych odatnikow jest olbrzymia.Jak bardzo odżyły male wsie gdzie wczesniej ludzie byli odarci z godnosci biorac na zeszyt art.spozywcze.Dzis a wczesniej to jak dzien do nocy.I janusze tez sie ciesza bo handel ruszyl i ta kasa rowniez do nich trafia.Zyskuja wszyscy przedewszysim mniej zamozni?Chcialbys aby znow tysiace dzieci chodzily glodne i obdarte?Tego chcesz? Blazen

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2019-07-10 21:52:39

    Ale was tyłki bolą za te 500+, każdy cywilizowany kraj posiada programy prorodzinne

  • Supergość - niezalogowany 2019-07-10 21:59:19

    Gość, który pisze o dziadowskim 500 plus, nie pamięta, że przed rokiem 2016 dziady z PO nie chcieli pomóc rodzinom w wychowaniu dzieci?

  • Rrrr - niezalogowany 2019-07-10 22:05:49

    Pisowskie prostytutki

  • Za darmo biere - niezalogowany 2019-07-10 23:29:19

    Dej, mam horom curke i hybrydy na piątek

  • Gość - niezalogowany 2019-07-10 23:38:11

    KTO CHCE 500+ NIECH ZROBI SOBIE DZIECKO.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 00:05:50

    Śmiechu warte ze swoich nie dają bo żadna partia nie ma swoich własnych funduszy !!! Wszystko podrożało od paliwa do artykułów spożywczych . Wszystko to jedna fikcja na pokaz trzeba komuś zabrać żeby dać innym . Oni i ich rodziny są ustawieni do końca życia , . Jedna wielka rydzykowska mafia . Kiedyś to do was dojdźie ale będzie już za późno . 60 % ziemi należy do księży , nie płacą podatku robią z nami co chcą i nikt im w tym nie przeszkodzi. Tak było jest i będzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 08:44:06

    Na 500 + powinno być kryterium dochodowe.
    Nowobogaccy niech nie sknerują dzieciom z własnych pensji.

  • gość 2019-07-11 09:53:45

    Do roboty NIEROBY! 500 + tylko dla tych rodzin, w których ojciec i matka pracują- oni na te pieniądze pracują i należy im się jak nic. Nie chcę sponsorować leni i patologii.

  • gość 2019-07-11 11:27:41

    Zdrowa zasad ekonomii mówi ,,daje się wędkę a nie gotową rybę\'\'. 500+ to typowe komunistyczne rozdawnictwo wg ich zasady ,,czy się stoi, czy się leży 500+ się należy\'\'. Pomoc (w różnej formie) powinna polegać na mobilizacji by samemu ,,stanąć na nogi\'\' (rola MOPS i PUP) a nie dawania za darmochę produkując leni patentowanych. Ocena wg kryteriów przyjętych przy dawaniu pomocy społecznej (stan majątkowy, dochody, sytuacja materialna itp), a nie dawanie jak leci i dla milionera i dla menela. Obecnie 500+ to kupowanie głosów wyborczych przez PiS za społeczeństwa pieniądze, prędzej czy później wyjdzie to pazernemu suwerenowi bokiem gdy nastąpi zapaść gospodarcza.

  • gość 2019-07-11 13:22:11

    ,,Dziady \'\'z PO jak to nazwał ktoś rządzili w trudnym czasie kryzysu światowego dzięki czemu możemy teraz godniej żyć i pis może rozdawać, tylko jak długo wystarczy takie rozdawnictwo ?\nNie daja ze swoich kieszeni ale z naszych.

  • gość 2019-07-11 13:50:25

    Ja też nie mam ochoty za...ać na nieroby i patologię, stary człowiek musi iść dorobić bo nie starcza na leki . A te dzieciak w wózku, drugi na smyczy trzeci w brzuchu.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 13:51:33

    Rodziny w których oboje rodziców pracuję są patologią bo biorą pieniądze przeznaczone dla patologii A przecież mają pensje na ktore pracują. Jak wam się nie podoba rozdawnictwo PiS - u to możecie wyprowadzić się do innego kraju. Nikt was tu nie trzyma nowobogaccy.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 13:53:04

    Polska to jedyny kraj w ktorym ,,socjal"(500+) dostają również zamożni - smiechu warte.

  • gość 2019-07-11 14:38:06

    Jeśli nowobogaccy wyprowadzą się z kraju to nie będzie pieniędzy na mankiury z 500+ .Więc dyskusja zbędna.

  • Gość2 - niezalogowany 2019-07-11 15:01:05

    Wielką patola wlasnie wy jestescie co z zlosci komentować potraficie tylko ....W Niemczech i w innych krajach są takie zapomogi dla dzieci i nikt nikogo nie wyzywa i ludzie pracują również.....Wy ludzie żyjecie nienawiścią tylko bo zazdrościcie bo kiedys tego nie bylo niech osoba ktora to opisuje niech nie wezmie 500 plus jak by dali ciekawe ile osób by Tak jak opisuje zrobilo...Nie dawali nic bylo zle daja tez zle to kur.....czego wy ludzie chcecie jak pomagali uchodźcom to darliscie pyski ze tu nie pomagają jak pomagają to wyzywacie tych co pobieraja wy ludzie idźcie się leczyć na glowy bo wam sie nie dogodzi...to kazda matka ktora urodzi dzieci jest patola smieszni jesteście i zal mi was ze w Polsce są tacy ludzie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 18:41:06

    Nikt was tu nie trzyma nowobogaccy.
    Państwo sobie poradzi i ludzie również.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 20:41:22

    Zamożni i średnio zamożni pierwsi ustawiają się w kolejce do pato- busa. Widać to po komentarzach.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 21:04:21

    Moim zdaniem wszystkim się należy oprócz rolnikom bo to zlodzeje .... w normalnych krajach jest 800 zl a za urodzenie dziecka 40 tyś jeżeli nie będą się rodzic dzieci to kto będzie robił na emerytury może rolnicy !!! Ludzie głosujcie tylko na PiS bo to oni będą dbać o wadze rodziny ... 500 plus narodziło gospodarkę a nie rolnik który nie płaci podatków to wy płacicie którzy pracujecie w pieczarach czy w tartaku i u labrecht ... rolnik tylko wyciąga kasę od państwa ...kto wam kiedyś dał tyle kasy na dzieci no kto jak nie PiS ... trochę pokory jak ci co muszą płacicie podatki to niech je płacą bo ja odaje 500 tyś rocznie i wiem że dla dzieci to dobra inwestycja i przestańcie pierdol.... głupoty

  • Gość - niezalogowany 2019-07-13 14:07:08

    Do kolegi z pierwszego kometa ty płacisz szczepkowski

  • Gość - niezalogowany 2019-07-13 14:07:24

    Do kolegi z pierwszego kometa ty płacisz szczepkowski

  • gość 2019-07-14 19:15:49

    Taki bus powinien wozić dzieci niepełnosprawne z WTZ,do szpitali na zabiegi stomatologiczne.

  • gość 2019-07-14 19:25:27

    Taki bus powinien wozić dzieci niepełnosprawne z WTZ,do szpitali na zabiegi stomatologiczne.

  • gość 2019-07-14 19:26:17

    Treść komentarza...

  • gość 2019-07-14 19:28:10

    Taki bus powinien wozić dzieci niepełnosprawne z WTZ,do szpitali na zabiegi stomatologiczne.

Dodajesz jako: |