:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Obraz Matki Bożej w Parafii Wniebowzięcia NMP w Złotowie

Kościół, Obraz Matki Bożej Parafii Wniebowzięcia Złotowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 02/02/2019 18:58

Dzisiaj o godzinie 17:30 odbyła się uroczystość przywitania kopii Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Złotowie

Zobaczcie foto i wideorelację z tego wydarzenia. 

 

 

Foto: Piotr Steffen

Wideo: Karol Potapowicz

 

Reklama

Obraz Matki Bożej w Parafii Wniebowzięcia NMP w Złotowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 20:59:35

    Klecha się cieszy bo pieniążki wpadną do rączki od ludzi z ciemnogrodu.

  • gość 2019-02-02 21:26:10

    Ludzi dużo, ale nie tak dużo, jakby kto myślał.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 21:39:09

    Goście nie mogli do mnie dojechać bo kopia obrazu jechała przez miasto w szklanym busie...

  • Gość - niezalogowany 2019-02-03 00:04:55

    Witamy Cię Ukochana Matko.

  • gość 2019-02-03 02:17:41

    Ja wierzę w Boga, ale nie w Kościół w takiej postaci jak obecnie tym bardziej. Dla połowy z nich ważniejsze są celebracje przy symbolach co ileś tam dni niż w życiu codziennym dostrzeganie Boga żywego w każdej sytauacji, nawet takich złych czy chamskich- wtedy tylko potrafią pluć jadem niczym wąż edeński

  • Gość - niezalogowany 2019-02-03 10:04:55

    Historia pokazała już prawdziwe oblicze kościoła i watykanu. Żal mi tych ludzi na zdjęciach.

  • gość 2019-02-03 10:12:24

    Komentarze-krótki obraz lewicowo-niemieckiego sposobu myślenia tej mieściny,wartości w chałupach i złomach typu BMW.

  • gość 2019-02-03 11:18:59

    Ciemnogród to takie wpisy jakie wypisuje niezalogowany, czy to jakikolwiek mus żeby dać jakkolwiek pieniądze nie i nikt też cie nie zmusi :)

  • Gość - niezalogowany 2019-02-03 11:36:33

    A jak myślisz gościu, kto wymyślił to określenie "lewicowo- niemiecki" i obwinianie za całe zło które gdzieś się dzieje? Nie masz żadnych dowodów a rzucasz oskarżenia bo tak.. Bo tak mówi ukochana TVPIS . Jeszcze zapomniałeś określenia "wrogowie ojczyzny" i "oplacani przez Sorosa" Wystarczy że ktos myśli inaczej niż partia to już macie gotowe wyjaśnienie i powód do opluwania. Zacznijcie wreszcie samodzielnie myśleć. Człowiek to człowiek, każdy zasługuje na godne traktowanie, czy nie o tym mówi religia katolicka??

  • Gość - niezalogowany 2019-02-03 14:49:46

    Nie zdziwiłbym sie jakby jakiś duchowny bawił się ptakiem z ministrantem.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-03 14:52:23

    Ludzie którzy wspierają instytucje kościoła datkami oraz swoją obecnością nie zdają sobie sprawy że na rękach mają nasienie dzieci molestowanych przez duchownych.

  • Gościówa - niezalogowany 2019-02-03 15:26:14

    A Ci co puszczają do szkoły nasienie w-fisty? Palant jesteś. Pomyśl jak mają się dzieci molestowanie przez biologicznych ojców. Procentowo nawet nie porównasz.

  • gość 2019-02-03 17:29:47

    Ja nie zauważyłem,radnych którzy przed wyborami samorządami,latali do kościoła katolickiego na msze do św.Rocha,NMP czy do kościoła Piotra i Pawła.Nie było tych lewackich oszustów,którzy oszukali wyborców.To jest tak u komunistów,to są FARYZEUSZE.Oni powinni być wyprowadzeni ze świątyni i dostać kopa w tyłek.

  • gość 2019-02-03 17:31:34

    Ja nie zauważyłem,radnych którzy przed wyborami samorządami,latali do kościoła katolickiego na msze do św.Rocha,NMP czy do kościoła Piotra i Pawła.Nie było tych lewackich oszustów,którzy oszukali wyborców.To jest tak u komunistów,to są FARYZEUSZE.Oni powinni być wyprowadzeni ze świątyni i dostać kopa w tyłek.

  • gość 2019-02-03 17:32:01

    Ja nie zauważyłem,radnych którzy przed wyborami samorządami,latali do kościoła katolickiego na msze do św.Rocha,NMP czy do kościoła Piotra i Pawła.Nie było tych lewackich oszustów,którzy oszukali wyborców.To jest tak u komunistów,to są FARYZEUSZE.Oni powinni być wyprowadzeni ze świątyni i dostać kopa w tyłek.

  • gość 2019-02-03 20:22:16

    Fakty są takie,ja się zgadzam z gościem,który napisał prawdę.Dziwi mnie tylko,że Złotowskie pl.,nie wykasuje mowę nienawiści,przeciw wiary i wartości katolickich.Te czerpane mowy nienawiści,pochodzą z lewackich mediów reżimowych,antypolskich i antykatolickich z TVN24,POLSAT czy z brukowca żydowskiego Gazety Wyborczej.Ja się nie dziwię,że Złotowskie pl.,jest antypolski i antykatolicki.Pytam kto was finansuje,czy czy polakożerca żyd SOROS,czy PUTIN.

  • gość 2019-02-03 20:23:35

    Fakty są takie,ja się zgadzam z gościem,który napisał prawdę.Dziwi mnie tylko,że Złotowskie pl.,nie wykasuje mowę nienawiści,przeciw wiary i wartości katolickich.Te czerpane mowy nienawiści,pochodzą z lewackich mediów reżimowych,antypolskich i antykatolickich z TVN24,POLSAT czy z brukowca żydowskiego Gazety Wyborczej.Ja się nie dziwię,że Złotowskie pl.,jest antypolski i antykatolicki.Pytam kto was finansuje,czy czy polakożerca żyd SOROS,czy PUTIN.

  • piotr - niezalogowany 2019-02-03 20:57:01

    Nie moge na to patrzeć, na czesc obrazu cala wioske w jakies ozdoby wystrajac. Pompa z was wierzacych

  • Gość - niezalogowany 2019-02-03 21:35:33

    Gościu powyżej to prawda że powinno się wykasować każdy tekst ziejący nienawiścią. Twoja nienawiść nie mająca żadnych granic nie tylko powinna być od razu kasowana ale za każdym razem powinieneś być zgłaszany na policję itd. Tylu ludzi z naszego miasta i okolic ilu ty na różnych portalach obraziłeś to drugiej takiej osoby nie znaleźlibyśmy w całym kraju. Matka Przenajświętsza nawiedziła parafie złotowskie z przesłaniem zaprzestania mowy nienawiści do drugiego człowieka jak i z przypomnieniem o warunkach zbawienia dla każdego z nas. Zbawienia za które oddał życie jej Najukochańszy Syn a nasz Pan i Zbawiciel. Człowieku jesteś dość znany także na tym portalu, zastanów się nad tym co robisz i pomyśl jak ty jutro wyjdziesz z domu. Czy tobie wogóle nie jest wstyd za siebie.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-03 21:48:31

    Tak ten od Faktów i Żydokomuny to chyba nawet Boga się nie boi. Sieje wulgaryzmy i obelgi jak z siewnika, obraża każdego i wszędzie nawet w tak uroczystych dniach dla Kościoła i miasta jakim jest Peregrynacja Najświętszego Obrazu Matki Bożej. Tak to prawda ten człowiek nie ma żadnych hamulców a w swoim komentarzu pluje na wydawcę lokalnej gazety, mieszkańców także tych wierzących i niewierzących. Ten człowiek wiarę mieszkańców i jej ocenę uzależnia od tego co kto czyta czy jaką ogląda telewizję. Tyle hipokryzji w tak pięknym czasie, rzeczywiście weź się człowieku opanuj puki nie jest za późno.

  • Ilo - niezalogowany 2019-02-03 21:59:32

    Ludzie tu pisza: klechy, pieniążki, aluzje że goście przez obraz nie dojechali.....a jak umra to po pogrzeb do kościoła idą i jeszcze obrażeni jakby ten tzw klecha pochować nie chciał

  • er - niezalogowany 2019-02-04 00:40:03

    Matko prowadź

  • OK - niezalogowany 2019-02-04 05:14:00

    Dobrze dziecko, obiad o 16-tej i nie zapomnij wziac ze soba spiewniku. A bo licza sie tylko nasze reliwkie, reszta swiata nie zostanie zbawiona..

  • OK - niezalogowany 2019-02-04 05:16:31

    spiewnika poprawka. a tak w ogole to Jezusa jakby tez podali na policje a potem sad Go osadzil

  • Gość - niezalogowany 2019-02-04 13:56:35

    ... ludzie, ale to obciach, średniowiecze !!!!!!!!

  • gość 2019-02-05 08:21:10

    Średniowiecze to wy jesteście, bo siedzicie w zagniłych fotelach i piszecie te obraźliwe komentarze opłacani za kilka groszy. Coś w stylu starego spoconego pana, który w nocy pisze z jakimś dzieckiem i pisze mu "też mam 12 lat" . Smutne wasze życie....ale tylko tyle możecie, popisać sobie anonimowo w internecie....

  • Agnieszka16 - niezalogowany 2019-02-13 08:30:01

    A kim jest ta kopia ,że ją tak witają?

Dodajesz jako: |