:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Obraził policjanta, teraz zapłaci

17/07/2018 14:55
Kronika kryminalna, Obraził policjanta teraz zapłaci - zdjęcie, fotografia

4 tysięcy złotych zażądał policjant za naruszenie jego dóbr osobistych. Mieszkaniec Złotowa nagrywał i upubliczniał jego interwencje na służbie. Z niewybrednym komentarzem

Zaczęło się od kierunkowskazu. Dokładniej od jego braku, jak twierdzi Z. Był lipiec 2016 roku. Radiowóz zjeżdżał z ulicy Staszica w prawo, gdy Z. wchodził na przejście dla pieszych. Tu zwrócił policji uwagę po raz pierwszy. Trochę pokrzyczał, ciut pomachał. Dostał mandat. 50 złotych za tamowanie i utrudnianie ruchu na drodze publicznej. Karę Z. potwierdził podpisem.

Dziś twierdzi, że policjanci bezpodstawnie użyli wobec niego siły (...)

To fragment artykułu, który ukaże się w jutrzejszym wydaniu Aktualności Lokalnych. 

Zachęcamy do lektury!

Reklama

Obraził policjanta, teraz zapłaci komentarze opinie

  • NiespotykanieSpokojny - niezalogowany 2018-07-19 12:16:45

    Widocznie jesteś niestabilny psychicznie drogi Wojtku, że takiego pozwolenia nie dostałeś. Sądząc z emocjonalnego wpisu, to gdybyś miał broń, to poszedłbyś wymierzać nią sprawiedliwość na własnych zasadach, a takich "szeryfów" nie potrzebujemy.

  • Emerytowany - niezalogowany 2018-07-18 19:30:10

    Należy zastosować się do słów Pana ministra. Każdy kto wejdzie do twojego domu z bronią , musi się liczyć z utratą życia. Tak więc człowiek który nie ma złych zamiarów z bronią do twojego domu nie wejdzie i nie będzie próbował tylko taki które złe zamiary ma. Zgodnie z maksymą policyjną, co policjanci powtarzają, lepiej zbója z bronią zabić niż mają tobie wystawny pogrzeb robic. Trzymajcie się tego. Życie mamy jedno. U nas, nasz dzielnicowy nie chodzi z bronią i wszyscy mają do niego duży szacunek.

  • Wojtek - niezalogowany 2018-07-18 15:08:23

    mi pare razy grozili, i probowali zabic, i co policja zezwolenia nie da, to nastepnym razem mnie zabija takie polskie prawo w tym kraju, a starcy protestuja pod sadami by kasta nadal rzadzila

  • NiespotykanieSpokojny - niezalogowany 2018-07-18 14:26:10

    Jeszcze tego brakuje żeby w naszym społeczeństwie pełnym frustratów, nerwusów i zwykłych idiotów wydawano każdemu pozwolenie na broń. Już widzę jak rodacy zamiast trollować w internecie, trąbić na zawalidrogi, czy szarpać się pod nocnym wzięliby pukawki w ręce i zaczęli sami wymierzać sprawiedliwość. Myślę, że strzelaniny w USA to byłby pikuś przy tym co by się rozpętało u nas przy powszechnym dostępie do broni.

  • Adam - niezalogowany 2018-07-18 13:51:38

    pozwolenia na bron maja byli ubeccy i komunisci i znajomi z policji i wladzy zwykly obywatel nie dostanie pozwolenia na bron, bo bedzie wladza twierdzic ze nie ma czego sie obawiac o swoje zycie. jak karetka jedzie 20 minut do pacjenta, policja jest tez zawsze na miejscu zdarzenia przestepstwa dopiero po fakcie, i wtedy robia dochodzenie kto sie wlamal i dlaczego zabil wlasciciela mieszkania czemu jak obywatel jest atakowany we wlasnym domu to nie moze sie bronic i strzelac do bandyty. polskie prawo chroni bandytow gdyby bylo odwrotnie , to by sie liczyli zlodzieje i bandyty ze uprawiajac ryzykowne zycie kradnac napadajac moga byc zabici albo zranieni przez swoje niedoszle ofiary to by sie zastanowili bandyta zawsze znajdzie okazje i sposob by nielegalnie kupic bron, jak mu jest potrzebna a unia chce ograniczyc ilosc pozwolen i wydawania broni obywatelom w celach ochroony by ograniczyc ataki terrostyczne. terrorysta i tak kupi bron , granaty materialy wybuchowe albo i juz je ma, zrezta i tak czesciej atakuja z uzyciem maczet, i samochodow to niech unia zakaze aut

  • Art - niezalogowany 2018-07-18 12:07:37

    Jak to jest z tą policją, dlaczego utrudniają ruch w Złotowie! ...jadą w mieście 20-30km/h na 50"tce utrudniając ruch, brak możliwości wyprzedzenia powoduje duże korki za radiowozem! ...zwykły obywatel dostałby mandat za utrudnianie ruchu, a ""święte krowy"", a może bardziej ""policyjne cwaniaki"" (bo taka jest prawda) robią to na legalu pod pretekstem patrolowania ulic, niech wyjdą z radiowozòw i przestaną być ""zawali drogami"" ...już nie będę wspominał o łamaniu przepisów drogowych przez złotowską policję, może i wszyscy w policji tacy nie są, ale wystarczy dwóch takich pseudo policjantów i opinia idzie w świat...

  • ss - niezalogowany 2018-07-18 08:14:38

    Brawo za artykuł myślałem że policja kontroluje ten portal każdy jest człowiekiem a im zazwyczaj na ręce nikt nie patrzy!!!!!!!!

  • observer - niezalogowany 2018-07-17 21:23:39

    Prawo nam zabrania się bronić. Człowiek już tysiące lat bronił się bez Policji. Policja obywatelowi nie jest potrzebna. Policja potrzebna jest tym wszystkim którzy się nią wysługują. Co do Igora ? Chłopak żył doputy nie spotkał na swojej drodze "bandytów" w mundurach. Teraz typowe doklejanie latki ofierze.

  • Mieszkqniec - niezalogowany 2018-07-17 18:48:49

    Może dowiedzcie się kim jest pan Z i wtedy możecie oceniać policję!!!! Jak krzywda wam się dzieje to do policji a jak nie to tylko oczerniacie, to są też ludzie a co do Stachowiak są czarne owce w służbie jak i on obywatel nie był święty. Plecaki w policji i w innych służbach byli, są i będą i trafia na 5 grupę.

  • Joanna ze Złotowa - niezalogowany 2018-07-17 17:53:54

    Policja nie lubi jak wytyka im się błędy. Znam takiego człowieka, który pozywa ich ich po sądach i z tego żyje.

  • Mariusz - niezalogowany 2018-07-17 16:35:51

    Trzeba powiedziec jedna prawde, ze Policja i jej podwladni systematycznie lamia prawo ale sami uwazaja siebie po za prawem. Zyjemy w czasach gdzie policjant na drodze to aktualnie najwieksze zagrozenie dla obywatela. Sprawa z Igorem pokazuje, ze milicja wiecznie zywa. W Polsce zyja miliony oprawcow i ich dzieci. BSW ma ciagle problem z swoimi "bandytami" w mundurach.

  • Adam - niezalogowany 2018-07-17 15:16:04