:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 13°C

Organizatorzy zlotu proszą o wolny parking

Straż pożarna, Organizatorzy zlotu proszą wolny parking - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 05/06/2019 13:26

W sobotę 8 czerwca na parkingu przy ul. Sienkiewicza w Złotowie odbędzie się Ogólnopolski Zlot Samochodów Pożarniczych i Zabytkowych

Organizatorzy zlotu zwracają się z prośbą do mieszkańców Złotowa i powiatu o pozostawienie wolnego parkingu w sobotę od godziny 10:00 do 15:00. 

Za zrozumienie zaistniałej sytuacji dziękują strażacy z OSP Zakrzewo. 

Reklama

Organizatorzy zlotu proszą o wolny parking komentarze opinie

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2019-06-05 14:14:00

    Da się zrobić. Dobrze, że to nie piątek gdzie rynek i nie ma gdzie zostawiać aut.

    PS.
    Przenieście targowisko poza blokowiska!!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 14:38:32

    Popieram! Targowisko powinno być w wiekszym miejscu. Ludzie mieszkajacy tam przechodzą gehenne w dni targowe!

  • Mieszkanka - niezalogowany 2019-06-05 17:53:51

    Popieram przenieś rynek zdala od wjazdu do garaży.jest to poważny problem w dni targowe. Wjechać i wyjechać to koszmar. Jestem za. Za petycja do burmistrza.

  • gość 2019-06-05 18:09:13

    Ja mam propozycję,żeby te stare graty którzy trują powietrze w Złotowie,niech sobie znajdą parking na Wielatowie,gdzie PSL robił imprezę.

  • gość 2019-06-05 19:05:22

    A niby gdzie przenieść i w imię czego?, jak budowano bloki hala targowa i rynek już funkcjonował, potencjalni mieszkańcy wiedzieli na co się piszą, może parę tysięcy klientów - mieszkańców Złotowa będzie dymać za miasto, i też nie wiadomo gdzie, po zakupy ,bo się samochodem z garażu kilku wygodnickim tak zechciało.Takiego Wała- jak Batorego komin.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-05 19:11:56

    Sam pewnie jesteś stary grat i jeździsz zdezelowanym rowerem który wygrzebaleś na złomowisku za torami....

  • gość 2019-06-05 19:58:53

    jeeeb** zlotowskie cebule. wszystko wam przeszkadza. impreza na pole 8 marca dobry pomysl. ludzie kupuja mieszkanie przy rynku i potem im rynek nie pasuje. zdrowi czy chorzy? ludzie z miasta buduja dom na wsi i im przeszkadza kombajn latem o 22 co kosi zboze na chleb.. albo ze gnoj na polu waniajet...

  • gość 2019-06-06 12:29:11

    Ha jak ci przeszkadza to idż do lasu mieszkać hahaha

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 12:39:06

    Trochę ruchu im nie zaszkodzi i tak jeżdżą samochodem więc niech będzie za miastem

  • gość 2019-06-07 12:34:59

    Działający rynek to koszmar dla mieszkańców Wańkowicza !!!!!!!
    Wyjazd z garażu do pracy to stres i głupie spojrzenia ludzi, "co ty tam na tej drodze robisz"
    Przypominam, że 16 lat temu - rynek nie działał w takim zakresie w jakim działa dzisiaj.
    Żadne względy bezpieczeństwa dla handlujących, kupujących i mieszkańców nie są tutaj zachowane.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 11:30:23

    Kupowales mieszkanie widziałeś wiedziałeś o rynku a teraz marudzisz typowy janusz cebulak

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 17:52:44

    Jak kupowałam mieszkanie to owszem wiedziałam o rynku. Wiem też, że powinni rozstawiac się o godz. 6:00 a nie od 4:30!!!

Dodajesz jako: |