:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
USUNIĘTE Domyślna_stara, Otwarcie biurowca Piast Złotowie - zdjęcie, fotografia

Dzisiaj o godzinie 11.00, odbyło się uroczyste otwarcie biurowca Spółdzielni Mieszkaniowej Piast Złotów

Uroczystego otwarcia, dokonał prezes SM Piast Wojciech Buczek w asyście przewodniczącego rady nadzorczej, Andrzej Martin. Goście, którzy przybyli na otwarcie, oprowadzono po nowo wyremontowanych pomieszczeniach.Odbyła się też projekcja multimedialna zdjęć z historii spółdzielni. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia

Reklama

Otwarcie biurowca SM Piast w Złotowie komentarze opinie

  • xyz - niezalogowany 2017-05-04 11:12:09

    Nie ma znaczenia jaki stołek się zajmuje. Czy jest się woźnym czy prezesem Jeśli ktoś jest młodszy to wypada pierwszym powiedzieć "dzień dobry".

  • Max - niezalogowany 2017-05-01 01:40:44

    No to ogrzewanie i CIEPŁA WODA w górę ??? No sle drożej sie nie da !!!!

  • wika - niezalogowany 2017-04-30 20:44:49

    Czy prezes organizuje tego roku dzień dziecka? Jeśli tak to czy atrakcja spółdzielni - ten rewelacyjny nowy traktorek będzie do użytku dzieci?

  • bzzz - niezalogowany 2017-04-30 18:00:21

    dwa biurka w jednym duzym pokoju.to są salony.nawet w Ministerstwie nie ma takich wielkich przestronnych biur !!! Prezes sam na siebie zagiął parol.

  • MIESZKO - niezalogowany 2017-04-30 16:58:25

    Jako mieszkaniec utrzymuje ich i nie zgadzam się na takie szopki. Myślę że większość normalnie myślących popiera ten pogląd.

  • Jozwa - niezalogowany 2017-04-30 16:04:21

    Sami emeryci przyszli na ciasto.

  • DirkPitt - niezalogowany 2017-04-30 15:53:14

    Pani Wala jak zawsze elegancka. Pozdrawiamy !!

  • Adam - niezalogowany 2017-04-30 00:06:15

    Ile nowych obiektów wybudowała spółdzielnia ? Jak wygląda wysokość opłat mieszkańców w stosunku do innych spółdzielni ?

  • AWERS - niezalogowany 2017-04-29 21:25:54

    Bareja wiecznie żywy hahaha Wstęgi, medale itp.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2017-04-29 21:08:50

    Pracownicy też chcą pracować w normalnych warunkach, bloki odnowione, klatki schodowe też, place zabaw dla dzieci też, są jakieś zastrzeżenia?

  • qwerty - niezalogowany 2017-04-29 20:58:02

    Wstęgę oczywiście.

  • qwerty - niezalogowany 2017-04-29 20:56:53

    Wsięgę to się przecina jak oddaje się nowy budynek a nie stary wyremontowany. Otwarcie już kiedyś było tego obiektu. A skoro miało być tak uroczyście to należało zaprosić księdza aby poświęcił wyremontowane miejsce pracy.

  • lokator - niezalogowany 2017-04-29 18:43:05

    Kasa poszła a ludziska płacą ,jedno pytanie jaki jest stan zadłużenia.

  • otim - niezalogowany 2017-04-29 15:41:58

    Tak się wydaje pieniądze spółdzielców. Nie było ważniejszych potrzeb tylko biuro? Czy może to jest już kampania przedwyborcza?

  • ukiz - niezalogowany 2017-04-29 15:00:05

    panie to odrazu wyczuly że bedzie sie na coś załapać

Dodajesz jako: |