:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C

Otwarcie galerii handlowo-usługowej Aura Park w Złotowie

Biznes i praca, Otwarcie galerii handlowo usługowej Złotowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 17/10/2019 07:34

W czwartek o godzinie 7:00 oficjalnie otwarto złotowską galerię Aura Park

Kilkadziesiąt osób z niecierpliwością oczekiwało wejścia do nowego obiektu. Symboliczne otwrcie odbyło się w pawilonie Media Expert - na pierwszych klientów czekały niespodzianki i produkty w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do obejrzenia foto i wideorelacji z tego wydarzenia. 

 

 

Reklama

Otwarcie galerii handlowo-usługowej Aura Park w Złotowie komentarze opinie

  • gość 2019-10-17 08:57:34

    wygląda jak otwarcie Media Expert a nie galerii...

  • Marzena - niezalogowany 2019-10-17 09:01:11

    A czemu sa tylko hostessy ? Dla facetów. Mozna by zatrudnić mlode fajne ciacha by panie klientki mialy tez oko na czym zawiesic.. i moze jakis szybki numerek w toalecie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 09:02:35

    Kto normalny idzie do media markt czy expert? Tam ceny drozsze. Idzie sie oglada tv i potem zamawia przez internet i kurier przywozi. Nie gadać ze sie uszkodiz.. jest ubezpieczenie przesyłki. I sklep tez towar wysle po co przeplacac?

  • gość 2019-10-17 09:04:09

    ludzie tłum, wrota ledwo ledwo sie trzymaly...juz widze tel promocje na czajniki i telewizory :D :D wiara przyszla opierdolic kebsa na cieplo to zostala parowka w zabce i ogladanie tv w elektromarkecie :D

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 09:20:34

    A dlaczego oni idą po schodach.

  • Zawiedziona - niezalogowany 2019-10-17 09:28:00

    To ma być galeria ?
    To jest porazka a nie galeria!
    Jak budowali ta galerie myslalam sobie ze w koncu nie bedzie trzeba jezdzic do pily zeby kupic jakies fajne ciuchy , a oni zamiast zrobic jakies fajne sklepy np. New yorker, to dali sklepy ktore juz sa w Złotowie. A przepraszam nowoscia jest kik, wow jeden sklep. Ta cała beznadziejna galeria tylko poto zeby otworzyc wiekszy media expert i po co? Ludzie teraz poruwnuja produkty gdzie siw da a i tak zamawiaja przez neta tem gdzie naj taniej a media expert do najtanszych nie nalezy. Tyle mlodych ludzi jest w Złotowie a zajebistego sklepu z ciuchami brak . Najlepiej niech sie wszyscy ubieraja w chinskim sklepie.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 10:05:39

    Ludzie, Wy naprawdę mysleliście że otworzą w Złotowie galerię z prawdziwego zdarzenia??? Przecież to jest za małe miasto na sklepy które byście sobie życzyli:-)

  • Stachu - niezalogowany 2019-10-17 10:12:53

    Widać, że duże są promocje Blekwit jest!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 11:01:53

    Ten śmieszny Media Expert najbardziej potrzebny . Byłam przekonana że zrobią jakiś HM , bądź będą jakieś atrakcje dla naszych maluszków na chłodne i brzudkie dni . Niee no tragediaa

  • gość pracujący - niezalogowany 2019-10-17 11:35:04

    Czy w tym całym cyrku pomyślał ktoś o ludziach którzy pracują ( tak tacy jeszcze są) czy tylko o tych którzy żyją na koszt podatnika ! Będąc dzisiaj w centru służbowo zaparkować w pobliżu UM graniczy z cudem. A można było otwarcie zrobić w sobotę !? i szanse równe mieliby wszyscy pracujący i .....

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 11:55:33

    O 7 rano stać? Po co przecież nie wykupią wszystkiego i będzie otwarte jutro i za miesiąc i dalej, kupi się jak trzeba będzie .

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 12:16:39

    Nie chodzę i nie pójdę nie bende dawał zarabiać innym . Od tego jest internet zamawiasz i masz bez problemu i taniej

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 12:26:05

    A kebab dobry polecam

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 12:46:31

    Wow- ale news

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 13:04:24

    Patologia z 500 chce hm new yorker kfc mc donald zlotow to za male miasto na takie sklepy. Nie zarobią na czynsz w galerii 5000 pln i wiecej . Na pracowników zus ale plebs nie myśli.. kupowac bilet pks i do pily jechać.. w duzych miastach więcej osob klientow i przyjezdni to by hm w zlotowie sie utrzymał?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 13:06:58

    Może jeszcze prada gucci armani? Kogo stac na markowe ciuchy to pojedzie do poznania czy Gdańska..
    Kobieta się zali ze nie ma hm i ciuchów dla bombelkow hahha.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 13:07:29

    KIK to sklep dla biedoty

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 13:10:07

    A gdzie Takko? New Yorker? Gdzie H&M? Tylko Kik.

  • gość 2019-10-17 13:17:02

    Fakt jest internet oki ale jednak wole wszystkiego dotknąć przed zakupem, uruchomić, obejrzeć:) nie raz wole dołożyć i w razie awarii na miejscu mogę oddać bez wysyłania i dodatkowego oczekiwania. Martes, kik i możliwe że większy 4F to fajne sklepy i wole jednak przymierzyć niż ślepo kupić za duży worek przez neta:) Na pewno odwiedzę.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 13:20:43

    Takko hahah i inne sklepy wy myslicie ze Złotów to miasto dla takich sklepow ? Czynsz w galerii 10000 pln albo wiecej 5 pracowników to koszt wyplat zusu 15000pln. Nie zarobily by na siebie

  • gość 2019-10-17 13:26:36

    Z tego co tu widzę ,to otwarto tylko MEDIAEXPERT! Porażka! Teraz ludzie są ,bo z ciekawości .A za jakiś czas będzie jak na Hali targowej ,pustki.....

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 13:37:51

    Ludziom sie nie dogodzi. Prezydent przyjezdza korki halas a po co na co bo to z pisu .. przyjechal ale fajnie. Marudni ci zlotowiacy brak pogody ducha wiary i usmiechu

  • gość 2019-10-17 14:00:38

    Ludzie (mówię o części zawiedzionej brakiem H&M, New Yorker, Tacco itp itd) ogarnijcie się! Jak połowa tu słusznie zauważyła Złotów to za małe miasto na takie sklepy. Od samego początku , każdy kto choć trochę zna realia biznesu, wiedział, że dokładnie tak będzie. Jak myślicie, dlaczego nawet w Pile nie ma New Yorker o ile się orientuję? I dlaczego w Złotowie Top Secret ledwie się trzyma, a tak to same secondhandy są? Litości. Mogę dać wam przykład z 1 ręki. 3 lata pracy w handlu detalicznym w Poznaniu. Zdajecie sobie sprawę, że same koszty wynajmu idą w setki tysięcy zł dla takich wielkich sklepów jak H&M i New Yorker w skali roku? Do tego dodajcie wynagrodzenia i cele miesięczne. Samo otwarcie i zatowarowanie sklepu to kolejne setki tysięcy. Gdzie Wy chcecie zapewnić tym sklepom te pieniądze? W Złotowie z którego 3/4 młodych ucieka? I kto na to zarobi? Piła czy już w ogóle Poznań ma ze 2x wyższą średnią wynagrodzeń niż Złotów, a ceny ubrań byłyby takie same. Więc kto ma zapłacić 150 zł np. za koszulę bez promki w Złotowie jak ludzie z Piły i większych miast mają opory. Nie bądźcie ślepi. Oczywiście rozumiem nadzieje i można sobie przekładać, że Złotów to mniejsze koszty wynajmu i wynagrodzeń, ale towar wciąż kosztuje i musi się sprzedać. NIE MA TAKIEJ OPCJI, że nawet obniżony cel zostałby tu zrealizowany. W Poznaniu dla przykładu (gdzie mieszka 500.000 ludzi w tym samych studentów 100.000) co chwila się jakiś sklep w galeriach zamyka gdzie warunki są idealne mimo natłoku galerii to jak w Złotowie sklep ma się utrzymać?

  • gość 2019-10-17 14:25:18

    do Zawiedziona - niezalogowany
    2019-10-17 09:28:00

    co do new yorkera, szmateksu h&m, kfc, szmateksu zara itp to prosze wlacz mozg. Myslenie nie boli, nie boj sie uzywac mozgu. To jest dziecko zlotow a nie miasto pokroju Poznania, Gdanska czy Bydgoszczy

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 14:35:40

    Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać. Słabo. Można było postawić większą w innym miejscu.

  • Spożywka - niezalogowany 2019-10-17 14:44:37

    Lidl całkiem spoko wygląda

  • gość 2019-10-17 15:30:09

    Nie wiem czy ludzie są aż tak ehem puści czy żartują sobie ze sklepami pokroju new yorker, hm itp....

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 15:48:02

    Porządne kino trzeba było tam zrobić a tak będzie druga hala targowa ruch ewentualnie wtorki piątki jak z wiosek wpadną szkoda :(

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 16:28:09

    Wstyd. To nie galeria tylko druga hala targowa. Jeden badziewiasty KiK. Totalne g.... nadal nie mamy sklepów ani dla dzieci ani dla młodzieży. Dno. Kompletne dno. Hale targowe mamy już dwie, to może kiedyś przyjdzie taki dzień i się doczekamy, że faktycznie zbudują galerię, bo ubrać się w Złotowie to jest tragedia, w już nie wspomnę o dzieciach.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 17:15:25

    Aleś burmistrz zrobił korki w centrum miasta. Ja pierdut w szczytowym punkcie godz 14÷16 końca nie widać.
    Uliczki dojazdowe i wyjazdowe wąskie a ruch dwustronny.
    No poczekamy na wysyp kolizji, oby tylko nie doszło do czegoś gorszego.
    Lokalizacja GALERII mówi sama za siebie.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 17:58:00

    Jak dla mnie to jest porażka i nie chodzi mi o sklepy tylko o zachowanie się ludzi. Bydło w oborze ma więcej kultury.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 18:40:24

    Wy zlotowianie wszyscy jesteście buraki, Ci co pobierają 500+ czy też nie hahaha. Powinni wam otworzyć skup złomu w tej galerii, na tyle się nadajecie hahaha.

  • gość 2019-10-17 18:57:46

    Do gość z godziny 18,40.24. Burak to cię spłodził. Jeszcze raz użyj podobnych słów, a zgłoszę sprawę na policję. Mieszkam w Złotowie i nie życzę sobie tego typu tekstów rodem z gimbazy.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 19:03:07

    Dlaczego nie zrobili czegoś dla rozrywki? Bilard, kręgle.. trzeba jechać specjalnie do piły lub Człuchowa.. a przecież w Złotowie brakuje takiego miejsca !!

  • Spokojny tościk - niezalogowany 2019-10-17 19:14:12

    1.Czy ktoś widział, że na otwarciu było więcej dziadków i babci niż młodszych? A to dlatego że starszym Kaczyński da 13 emerytury...
    2.Drugie to sklepy media ekspert, Rossmann, CCC, 4F i żabka to sklepy, które się przeniosły, a nowe to tylko Kik, smyk i sportowy. A burmistrz narobił korki w rzędach 14-16 nie ma końca.
    3.Sklepy, które się przeniosły to zostawiły "do wynajęcia,, ten budynek, w którym była stokrotka i media ekspert jest w nim pustynia, która się rozwali, bo nic nie będzie, a mogli być cicho...
    4. W tej galerii otworzono kebab, w którym ludzie wchodzą do galerii chudzi, a wychodzą grubi. A potem na sport i jak jojo... I jeszcze głupie pytanie: a WC będzie... Nienormalne, ale wiem, że ze Złotowa mogą zapomnieć o WC...

  • Spokojny tościk - niezalogowany 2019-10-17 19:19:56

    I oczywiście 500+ bo mają dużo dzieci może wykupi całą żabkę...

  • gość 2019-10-17 20:49:45

    za pół roku połowa tych sklepów upadnie.

  • Spokojny tościk - niezalogowany 2019-10-17 20:53:43

    Ale galeria jest fajna

  • Spokojny tościk - niezalogowany 2019-10-17 20:54:40

    Ale galeria jest fajna

  • Spokojny tościk - niezalogowany 2019-10-17 20:55:29

    Ale galeria jest fajna

  • gość 2019-10-17 21:13:58

    LIPA. W smyku na otwarcie 20% rabatu na wszystko. Podkreślam na wszystko. W ME na otwarcie kilka produktów w obniżonej cenie\' Produktów co się najrzadziej zmienia w domu. Typu Smart tv czy lodówka. A to co częściej się psuje i zużywa - twarda cena. Bez negocjacji. Nawet smartfony na swoje urodziny ME miał przecenione. A na otwarcie galerii ceny powróciły do ceny z przed urodzin. Marketing kuleje.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 21:18:37

    Do jednego pana co napisał że "kik" to sklep dla biedoty pamietaj żeby role się nieodwrociły zlotowski pracodawca

  • gość 2019-10-17 21:27:37

    Potap. Czy to twoja foto relacja? Dlaczego zdjęcia od 52 zaczynają się powtarzać?

  • gość 2019-10-17 22:41:29

    Niestety dobór sklepów nie wróży dużego ruchu. Nie czarujmy się porządna spożywka i jakaś fajna sieciówka z ciuchami typu Reserve, CROP itp. generuje ruch dla pozostałych. Złotowianie i tak pojada do Vivo czy do Bydgoszczy. Tam niestety nie ma nic nowego.

  • GośćRabin - niezalogowany 2019-10-17 23:40:03

    Napisze krotko,wszyscy co krytykuja sa idiotami godnymi pozalowania.Nie wiem skad ci ludzie maja takie wymagania i oczekiwania.W domach maja syf jak w borsuczej norze, nigdzie nie nadaja sie do pracy bo sa za glupi,sami zjedliby g...o byle by oszczedzic 5 zl a majacza cos o jakis sklepach.Ta cala cholote i patole z 500plus nalerzy wywiez do Zimbabwe na ciezkie roboty.Niestety ale wiekszosc ludzi ze Zlotowa to leniwi zazdrosni i nieudolni idioci.P.S. prosze o wiecej imion typu dzesika brajan alan colin lavinia mike dzastin.to jest wasz piziom.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-18 07:51:33

    Do kogos wyzej
    Jak zamawiasz przez intermet to nie dajesz nikomu zarobic? Myslenie zajebiste...

  • gość 2019-10-18 08:50:37

    Do GośćRabin. Twój "piziom" za to jest na poziomie. Właśnie dałeś popis swojego ilorazu inteligencji. Brawo ty.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-18 09:32:19

    Spodnie są w galerii????

  • Gość - niezalogowany 2019-10-18 10:12:51

    W całej galerii roznosi się smród kebaba. Po zakupie odzieży obowiązkowe pranie

  • gość 2019-10-18 12:39:16

    Media ekspert pytam się po co, sama drożyzna, o wiele taniej jest , w Eldom czy też w Neonet

  • Gość - niezalogowany 2019-10-18 17:37:09

    Byliśmy zobaczyć z małym dzieckiem ,szukaliśmy jakiejś toalety niestety na marne .. okazało się że jest w kebab ale nie można skorzystać bo tylko do klientów więc chyba niemowlaka na dworze mamy przebierać.. wózkiem na górę też nie dało rady

  • gość 2019-10-18 18:42:01

    Kto za te idiotyzmy w Złotowie odpowiada?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-18 19:11:38

    Wszystkim ktorzy maja jakies ale polecam masc na bol dupy, dostepna w kazdej aptece

  • Komentator - niezalogowany 2019-10-19 12:14:38

    ZMARNOWANY POTENCJAŁ. Bardziej przypomina mi to sklep media expert niż galerie. Z zewnątrz wygląda ładnie to trzeba przyznać. 1 piętro może być ale parter to totalna porażka. Wejście do sklepów od zewnątrz te co są w środku to nic ciekawego.
    Aż prosi się o poziom minimum jeden wyżej lub jeden niżej. Brak jakiegoś dyskont spożywczego to strzał w kolano. Do spożywczego chodzi się codziennie a ile osób odwiedza obecne tam sklepy. Masakra. Na dachu można było zrobić restauracje z punktem widokowym na Głomię.
    Ogólna ocena: szału nie robi, obecne sklepy to takie co odwiedzamy może raz w miesiącu. Za projekt parteru raczej nie zapłaciłbym.
    Ocena 4/10

Dodajesz jako: |