:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 14°C
Rekreacja wypoczynek, Otwarcie nowego boiska Jastrowiu - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 16/07/2019 09:02

15 lipca odbyło się tam otwarcie sezonu Akademii Piłkarskiej "Polonii" Jastrowie. 

Nowy obiekt mieści się przy ul. Kolejowej i ma stanowić boisko treningowe Międzyzakładowego Klubu Sportowego "Polonia" Jastrowie.

Dlatego też w poniedziałek opanowali je podopieczni klubu. Czekała tam na nich moc atrakcji. 

Więcej na ten temat w Aktualnościach Lokalnych.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i filmów z tego wydarzenia.

Łukasz Opłatek

Reklama

Otwarcie nowego boiska w Jastrowiu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 09:38:17

    I po co tyle boisk... Malo kto gra w piłkę, nie mozna lepiej zagospodarowac terenu? Nie mozna inaczej zmarnować pieniedzy?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 10:04:39

    Mało kto? W samej akademii jest 150 dzieci. Najlepiej narzekać, a dzieci niech zostaną w domu i grają cały czas na komputerze lub komórce.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 10:11:22

    Brawo dla Organizatorów

  • gość 2019-07-16 10:28:57

    Super organizacja ! Powinno być więcej takich atrakcji podczas wakacji dla dzieci

  • gość 2019-07-16 10:48:34

    Mam nadzieję, ze trawa się dobrze ukorzeniła, bo z tego co się dowiedziałam, to na wiosnę był problem z jej jakością i nie było wstepu na to boisko

  • gość 2019-07-16 11:05:35

    Czy Rysiek bedzie korzystac z tego boiska ? Ile bedzie za to placic jako firma prywatna ?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 11:13:32

    Brawo za imprezę !!!

  • gość 2019-07-16 11:25:20

    Impreza super i duże brawa dla prowadzącej!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 11:45:09

    Rysiek wystawił rodziców do wiatru.

  • gość 2019-07-16 12:24:53

    Boisko tylko dla Poloni dlaczego bo synuś prezesem boisko ma służyć wszystkim dzieciom a nie przydupasom burmistrza mieszkancy płacą podatki na to.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 12:51:18

    Prezesik poloni jak zwykle kombinuje i nagłaśnia że to boisko poloni a zostało wybudowane za pieniądze gminy i dofinansowanie z województwa więc START również będzie mógł z niego korzystać

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 13:02:13

    Dobra Mati i tak jesteś dzbanuszkiem

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 13:23:31

    Co z tego I tak Polonia A klasa:)

  • gość 2019-07-16 13:37:40

    I tak Rysiu nie chce trenować na tym obiekcie woli jechać i płacić w Tarnówce. A rodzice dalej będą ponosić koszta. I tak właśnie o to można się dorobić

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 13:53:44

    Boisko dla wszystkich dzieci z Jastrowia a nie prywatny folwark prezesa Polonii. Mieszkańcy utrzymują boiska z ich podatków idzie. Burmistrz z swoim ugrupowanie radnych dzieli dzieci wstyd za taką władzę.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 13:57:32

    500+ robi swoje tyle dzieci co w Jastrowiu to nie ma w całym powiecie! P......a

  • gość 2019-07-16 14:15:45

    No niektórzy to się tych podatków na płacą, że hej......

  • Najwieksza siła - niezalogowany 2019-07-16 14:33:56

    Jak na A klasę to bardzo ładne boisko he he he

  • złotowianin - niezalogowany 2019-07-16 14:36:52

    nie wiem czy nowi zawodnicy Jastrowia wiedza ze bd grac tylko w a klasie,bo ich prezentacje sa jakby przychodzili co najmniej do 1 ligi :D

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 15:20:35

    Nie ważne że A klasa ważne że kasa się będzie zgadzać przecież taki Najdek czy Cyruk nie będą grali za friko a rodzice akademi płacą

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 15:29:03

    Oj boli niektórych, bo myśleli że po nich tylko potop i ruina. A tu coraz lepiej działa Akademia a i seniorzy zaczną dobrze pogrywać, tylko kwestia czasu. Wracają chłopaki do Jastrowia na złość burakowi i jego dzbanom.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 15:46:48

    Dlaczego prezes Polonia kłamie nazywając boisko przy ulicy Kolejowej boiskiem Polonii Jastrowie? Jaki wkład finansowy miał klub Polonia w budowę tego boiska?

  • gość 2019-07-16 16:14:44

    Tatuś synkowi kasę sypnie.Szkoda dzieci burmistrz i jego pachołki dzielą dzieciaki boisko dla wszystkich a nie dla klanu W.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 17:06:15

    Prawdę mówi bo boisko przy ul. Kolejowej będzie boiskiem treningowym grup dziecięcych Polonii Jastrowie. I kto zabroni polonistom tam trenować ? Jest jakiś odważny ?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 17:52:10

    Hahaha Tomek chwali sami siebie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 19:29:20

    Hahaha jaki z ciebie Janusz dzbanie !

  • gość 2019-07-16 22:51:26

    Boisko nie jest Poloni tylko miasta i każde dziecko ma prawo z niego korzystać

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 23:48:58

    To nie będzie ogólnodostępne boisko , czyli dla każdego.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 08:25:26

    Przecież prywatna akademia dostała informacje jakiś czas temu że może już na tym boisku trenować ale nie chce ich trener to nie i o co tyle hałasu

  • gość 2019-07-17 08:52:39

    Czy naprawdę tego typu inwestycje są w tym miasteczku najbardziej celowe ! Czy Władze Miasta mają w ogóle jakikolwiek plan perspektywiczny rozwoju Miasta , planowanych inwestycji ! Tu trochę chodnika , tu kawałek ulicy ! Jastrowiem rządzi wiocha , a ściśle mówiąc Ci z Sypniewa i pozostałych skupisk poza miejskich Wstydem jest , ażeby w prawie 10 tys. mieście nie było miejscowego kandydata w wyborach na Burmistrza , a przewodniczącym Rady Miasta został facet z wiochy , tak naprawdę znany nielicznym mieszkańcom ! Od wielu lat Radni , to ludzie bez jakichkolwiek własnych koncepcji , tchórzliwi , całkowicie uzależnieni od Burmistrza i posłuszni jego chaotycznym działaniom ! Ludzie ambitni, wykształceni , cenni dla Miasta poprostu z niego uciekają ! Popatrzcie , kto tak naprawdę w Jastrowiu pozostaje ! Pokażcie kandydata na Burmistrza , na Przewodniczącego Rady , na porządnego ,nie powiązanego rodzinnie urzędnika , czy pracownika tzw. budżetówki ! Oddanie boiska , to szczyt osiągnięć !! Wolałbym remont krzywego , wyboistego chodnika , czy kawałek naprawionej ulicy ! Ciżba cieszy się !

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 09:57:30

    Kuba C. Przecież startowałeś na radnego I to 2 razy.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 12:57:39

    Rychu buraczany

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 13:00:57

    Próbuj na burmistrza, każdy może. Jakoś jesienią nie było chętnych. A jezeli chodzi o fakty to burgemaister pochodzi " z większej wiochy" niż Jastrowie. Można to sprawdzić na profilu FB. To nie takie trudne.....

  • gość 2019-07-17 13:53:33

    Żadnego pozwolenia na granie na boisku nie było jak nie jestes w temacie to przestań pisać brednie boisko dopiero teraz zostało otwarte

  • gość 2019-07-17 15:13:24

    Pan burmistrz pozwolił aby Pana Ludewicza akademia trenowała na tym nowym boisku ale się nie zgodził bo musiałby namalować linie to woli ciągać dzieciaki do Tarnówki, w sumie za dojazdy dzieci płacą madki to jemu to lata :)

  • gość 2019-07-17 16:02:58

    Ogarnij się człowieku za nim napiszesz bzdury

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 22:28:38

    Ale głupoty piszesz jakie malowanie lini podczas meczu dzieci zamiast lini wystarczy ułożyć pachołki widać jakie masz pojęcie START miał zakaz korzystania z boiska o co była awantura na radzie miejskiej zobaczymy co zrobi Wojtiuk w nowym sezonie

  • gość 2019-07-17 22:44:39

    Ty masz zakaz wypowiadania się , bo widać jak śledzisz właśnie sesje rady miejskiej

  • gość 2019-07-17 23:15:12

    Mateuszek dzbanuszek, nakręcił starego a w Polonii się tylko cieszą, że pozbyli się darmozjada. Szkoda, że nie wypłynęło jakie prawdziwe $$ wyciągał stary dziad z klubu.

  • gość 2019-07-17 23:49:11

    Szkoda , że nikt wcześniej tym się nie zajął , teraz gość miałby do odsiadki

  • Gość - niezalogowany 2019-07-18 04:41:21

    Boisko dla wszystkich dzieci a nie dla kliki burmistrza. A POLONIA degradacja do A klasy. Wstyd tak jest jak piłką rządzą partacze.

  • gość 2019-07-18 07:26:26

    Braluje boiska na ulicy Roosevelta oraz basenu. Zrobcie cos z tym.

  • gość 2019-07-18 12:06:21

    Dlaczego Akademia START nie chce trenowac na nowym boisku - skoro maja pozwolenie od miasta. Czy ktos zna odpowiedz na to pytanie ?????

Dodajesz jako: |