:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 7°C

Piękni i Młodzi - koncert w Złotowie

Koncerty muzyka, Piękni Młodzi koncert Złotowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 18/05/2019 18:13

Gwiazdą pierwszego dnia Zielonych Targów 2019 w Złotowie był zespół Piekni i Młodzi

Przed złotowską publicznością wystąpił dzisiaj zespół Piękni i Młodzi. Kilkutysięczna publiczność zgromadzona pod sceną żywiołowo reagowała na każdy utwór wykonywany przez zespoł. Zobaczcie foto i wideorelację z tego wydarzenia.

Reklama

Piękni i Młodzi - koncert w Złotowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 18:53:18

    Kilka tysięcy?!gdzie Ci ludzie?!ale bzdury!!!większość dzieci i tyle....grunt to wyolbrzymiac....

  • gość 2019-05-18 19:36:58

    nędza ..

  • gość 2019-05-18 20:01:43

    Kilkutysięczna publiczność,oto właśnie ta dziennikarska prawda.

  • Miro - niezalogowany 2019-05-18 20:20:27

    i tak upada kultura masowa.....

  • MlodaZtwarza - niezalogowany 2019-05-18 20:58:13

    Ja sie tylko zapytytywuje, po wiela stoi maslo?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 21:51:00

    Jak dla mnie impreza super , więcej powinno się dziać w Złotowie . Podziękowania dla organizatorów.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 21:58:56

    Brawo dla organizatorów, tak dalej

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 22:03:20

    Kto kończy imprezę o 18 tej żenada

  • Nadzieja - niezalogowany 2019-05-18 22:56:31

    Warto pomyśleć o innych godzinach imprezy by zwiększyć frekwencję i ilość odwiedzających stoiska wówczas wystawcy będą również zadowoleni. Mając na uwadze poprzednie edycję z całą pewnością były to najlepsze targi.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 22:58:03

    Kilkutysieczna ? Gdzie ? Bo nie tutaj ....

  • Gość - niezalogowany 2019-05-19 10:43:29

    Zdecydowanie za wcześnie.
    Co do zdjęć, praktycznie wszystkie zdjęcia z jednego miejsca, nuda.

  • Tk Gość - niezalogowany 2019-05-19 13:34:56

    Publiczność co tam zespół mega i wokalistka piękna

  • Gość - niezalogowany 2019-05-19 17:45:14

    Szambo z Łomży!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-19 17:48:24

    Ten blond Trans zawsze śpiewa z playbacku tak każdy potrafi

  • Gość - niezalogowany 2019-05-19 22:00:47

    Zawsze wszystko jest złe impreza jest zła tak brzydko nazwana wokalistka jest zła zdjęcia są złe godziny są złe dlaczego ludzie nie potraficie docenić czyjejś pracy?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-19 23:36:38

    Popieram, ludzie się napracowali i to napewno nie mało wiec brawa dla organizatorów .super impreza