:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -0°C
Portal zlotowskie.pl 09/05/2019 08:59

Dobiegają końca prace przy budowie zejścia na promenadę od ulicy Szpitalnej

Jeszcze kilka dni i nowe zejście na złotowską promenadę będzie gotowe. Do tej pory, by wejść na promenadę od strony ulicy Szpitalnej, trzeba było korzystać z zejścia przy parkingu. Teraz dla ruchu pieszego wykonano schody, którymi jest możliwość wcześniejszego wejścia na obiekt. Obecnie na miejscu pracuje firma zajmująca się zielenią. Juz niedługo, podczas spaceru promenadą będzie można zobaczyc finalny efekt ich pracy. 

Reklama

Pięknieje nam złotowska promenada komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 09:41:36

    Czy zejście jest dostosowane dla osób poruszających się na wózku lub dla matek z wózkami? Jeśli nie to trochę słabo....

  • Karol Potapowicz Potapowicz 2019-05-09 09:58:12

    Niestety nie.

  • gość 2019-05-09 10:17:52

    No właśnie ...pięknieje dla kogo ...brak zjazdu dla osób niepełnosprawnych oraz dla Mam z wózkami...od lat się o tym mówi od lat te same błędy ...ale sukces jest

  • gość 2019-05-09 10:39:14

    Osoby niepełnosprawne, matki z wózkami, rowerzyści nie skorzystają. Jak można było to przeoczyć :(. Może redakcja dopyta, co artysta miał na myśli dając takie rozwiązanie. Przecież to bez sensu jest.

  • niepełnosprawny - niezalogowany 2019-05-09 10:47:58

    Osoby poruszające się na kołach lub z wózkami mogą bez najmniejszych problemów dostać się na promenadę głownym wjazdem od strony przepompowni.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 12:08:41

    Od Szpitalnej? Brednie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 12:28:25

    Od kiedy tam jest ul.Szpitalna?

  • gość 2019-05-09 12:41:37

    a moze tak aktualnosci / zlotowskie napisza o tej pieprzonej partaninie z pseudo promenada przy j.zalewskim ? kto i za co wzial tyle hajsu...kto i ile przytulil ?? nawierzchnia w/w promenday to jedno wielkie gowno ktore podsumowalo dotychczasowa kadencje wielmoznego burmistrza naszego zlotowskiego zdroju !

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 12:53:16

    Zejscue jest dostosowane do budynkow ktore pewnie tam powstana wokolo tego jeziora.Eko zlotow z zabetonowanym jeziorem z ulica wzdluz domow zwana promenada

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 13:16:20

    Wymieńcie wszystkie największe sukcesy inwestycyjne Burmistrza obecnej pięciolatki. Wszystko skupia się wokół promenad i cmentarza. A może coś przeoczono.

  • gość 2019-05-09 13:33:29

    To jest sedno sprawy ....wybory odbyły się już jakiś czas temu ....a naszego szanownego Burmistrza działania kończą się na Byciu ...tu i tam ....problemów w mieście jest ogrom ale jakoś nie za bardzo widać zaangażowanie włodarza Miasta...dookoła w najmniejszych miejscowościach coś się dzieje ...u nas ...przykład # 3 Majowe święto .....totalna porażka.......no ale kasę się rozpisze

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 13:53:26

    Tylko krytyka i krytyka. Zastanowcie sie co sami zrobiliscie dla naszego miasta.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 14:17:41

    Jak co zrobiliśmy płacimy ciężkie podatki i wymagamy gościu malinowy.

  • gość 2019-05-09 14:21:37

    Tak bo krytyka jest potrzebna i wskazana od razu pytanie 1) czyj to pomysł 2)koszt przedsięwzięcia 3) komu to potrzebne (jest sporo dobrych zejść) 4) przejście nie przystosowane dla osób niepełnosprawnych i dla osób z wózkami z dziećmi(o ile mi wiadomo nie wolno w tej chwili co takiego projektować i wykonywać) do Gość powyżej my nie musimy nawet nic robić dla miasta mieszkamy ty płacimy nie małe podatki utrzymując również nie kompetentnych urzędników.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 14:37:21

    Prosze mi nie ublizac. Ja tez place podatki.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 15:16:04

    Ktoś pyta co kto zrobił dla miasta.
    Odpowiadam pracujemy i płacimy podatki i wysokie opłaty na utrzymanie biurokracji. Cały samorząd włącznie z burmistrzem utrzymuje się dzięki nam na bardzo wysokim poziomie. To nie upoważnia nikogo do topienia pieniędzy publicznych w jednym miejscu. Ścieżka przy ścieżce, chodnik przy chodniku itd. Nic konkretnego nie powstaje a świąt coraz więcej np, strażaka lokalnego, powiatowego, miejskiego i tak dalej.

  • Facetka - niezalogowany 2019-05-09 15:16:29

    W mojej opinii pomysł z tym zejściem jak i wykonanie jest super. Jeśli chodzi o osoby z wózkiem lub poruszające się na wózku, mogą bez problemu korzystać z pozostałych zejść. To nie jedyne możliwe zejście na promenade więc nie widzę tu problemu. A zdecydowana większość korzystających z promenady doceni to dodatkowe zejście. W tym miejscu była wydeptana ścieżka, więc należy traktować to zejście w kategorii ułatwienia a nie szukać kolejnego pretekstu aby się przyczepić. Pozdrawiam

  • gość 2019-05-09 16:52:06

    spoko wg mnie OK

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 19:46:34

    Zejście jest i nawet widać ile musi natrudzić się biegnący młodziak. Oby i tak też szło tym w godziwym wieku. Jest ok a wysiłek dobrze robi, no jakiś zjazd obok by się przydał. Zresztą jest dosyć szeroko tak że czwórkami można defilować.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 23:37:07

    Trzeba było iść na wybory i odpowiednio głosować a nie teraz się mądrować i wylewać żale na portalu w komentarzach..... jprd....

  • gość 2019-05-10 13:03:02

    Super inwestycja Panie burmistrzu, będę na pewno uczęszczać !

  • Gość - niezalogowany 2019-05-21 08:21:27

    Myślę że był czas na wszystkie mądrości w fazie pomysłu i realizacji zamierzenia. Teraz można korzystać lub się gniewać i trolowac

Dodajesz jako: |