:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C

Pielgrzymka z Górki Klasztornej wyruszyła na Jasną Górę [WIDEO]

Pielgrzymka z Górki Klasztornej wyruszyła na Jasną Górę
Portal zlotowskie.pl 19/07/2019 08:29

Wymarsz poprzedziła msza święta. Pielgrzymka rozpoczęła się punktualnie o godzinie 8.00. Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej oraz filmu wideo z tego wydarzenia

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w środowym wydaniu tygodnika "Aktualności Lokalne"

Reklama

Pielgrzymka z Górki Klasztornej wyruszyła na Jasną Górę [WIDEO] komentarze opinie

  • zona - niezalogowany 2019-07-19 09:21:05

    Podziwiam wytrwałość ludzi biorących udział w tak dalekiej PIESZEJ eskapadzie. Jak oglądam zdjęcia to włos jeży mi się na głowie widząc na nogach sandałki czy klapki zamiast porządnych butów na tak długą wędrówkę !

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 09:36:20

    Obejrzałem niedawno filmik na yt ,,Sumeryjskie kroniki - najstarsza historia powstania ludzkości,, . Sumerowie już 5 tyś lat temu wiedzieli ile jest planet w naszym układzie słonecznym. Zastanawia mnie dlaczego nie uczą tego w szkołach tylko jakieś bzdury. Za tysiąc lat taka książka o przygodach Kubusia Puchatka też będzie święta.

  • Do gość powyżej - niezalogowany 2019-07-19 10:33:20

    Bo dobrze jest lud omamić i wciskać ciemnotę.
    Łatwo się go wówczas kontroluje i można się dowiedzieć ( patrz spowiedź w konfesjonale) co w narodzie piszczy...

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 10:50:21

    A z jakiego powodu niosą flagę Polski? Czy to poelgrzymka narodowa? Obcokrajowcom nie wolno brać w niej udzialu?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 11:23:11

    Do osoby piszäcej o Kubusiu Pucharki. Bardzo, bardzo trafna wypowiedź. Super, podzielam pogląd. Oby takich osób było wiėcej na świecie, to wszelk8e sekty by przepadły. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 12:31:30

    Prosze pomodlić się za rolników zeby nie plakali no i za nauczycieli bo pewnie za miesiąc też bd plakac

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 12:35:13

    Od nauczycieli to ty się odpier... Ty trolu

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 13:39:08

    A Czyli dostali kość.. dobra to za rolników

  • lucy - niezalogowany 2019-07-19 14:07:08

    Nie chcesz-nie idz! jedź nad morze i bycz się leniwie na plaży, ale nie krytykuj tych, którzy chcą inaczej spędzić swój wolny czas...

  • gość 2019-07-19 15:59:20

    Pseudo demokratyczna grupa na 100% zwolenników PIS!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 23:56:44

    Polnymi drogami isc a nie krajowa i ruch blokowac

  • BMW X3 - niezalogowany 2019-07-20 09:41:04

    W jakiej miejscowości będzie zbierana ofiara ?
    Banda złodziei
    Wmawiając ludziom bzdury
    Ludzie obudźcie się!!!

  • Supergość - niezalogowany 2019-07-20 12:11:28

    Też poszedłbym chętnie na Jasną Górę, ale nie mam urlopu. Pracodawca jest lewakiem i nie chce udzielić mi nawet bezpłatnego.

  • gość 2019-07-20 17:19:41

    A JA SZANUJE TYCH LUDZI PRZYNAJMNIEJ WYZNAJĄ WARTOŚCI BOSKIE A NIE! DEREKTYWY ANTYCHTYSTA Z EUROKOŁCHOZU SODOMICI I GOMORYCI CO TU SZCZEKAJĄ SKAMLAJĄ BEDZIECIE SIĘ SMARZYĆ A WASZE DUSZE CIEMNE I CZARNE CZEKA WIECZNE POTĘPIENIE CZASY OSTATECZNE NIE DŁUGO NADEJDĄ. - Ewangelia (Łk 17,26-37) Jezus powiedział do swoich uczniów: Jak działo się za dni Noego, tak będzie również za dni Syna Człowieczego: jedli i pili, żenili się i za mąż wychodziły aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki nagle przyszedł potop i wygubił wszystkich. Podobnie jak działo się za czasów Lota: jedli i pili, kupowali i sprzedawali, sadzili i budowali, lecz w dniu, kiedy Lot wyszedł z Sodomy, spadł z nieba deszcz ognia i siarki i wygubił wszystkich tak samo będzie w dniu, kiedy Syn Człowieczy się objawi. W owym dniu kto będzie na dachu, a jego rzeczy w mieszkaniu, niech nie schodzi, by je zabrać a kto na polu, niech również nie wraca do siebie. Przypomnijcie sobie żonę Lota. Kto będzie się starał zachować swoje życie, straci je a kto je straci, zachowa je. Powiadam wam: Tej nocy dwóch będzie na jednym posłaniu: jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony. Dwie będą mleć razem: jedna będzie wzięta, a druga zostawiona. Pytali Go: Gdzie, Panie? On im odpowiedział: Gdzie jest padlina, tam zgromadzą się i sępy. PS. DO KUMATYCH I TUCH CO WYSZLI Z MATIXA (Mt 24,42a.44)
    Czuwajcie, i bądźcie gotowi, bo w chwili, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie.


  • Gość - niezalogowany 2019-07-21 13:14:57

    Jakbym słyszał duchownego straszącego ludzi żeby dali na ofiarę, tłusty brzuch itp.

Dodajesz jako: |