:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Pieniądze na sport w Złotowie

Pozostałe, Pieniądze sport Złotowie - zdjęcie, fotografia
10/01/2019 15:38

W złotowskim Biuletynie Informacji Publicznej ukazało się zarządzenie burmistrza miasta Złotowa w sprawie rozstrzygnięcia konkursu projektów na wsparcie rozwoju sportu na terenie Gminy Miasto Złotów

Zobaczcie jak podzielono pieniądze. 

MLKS Spider          wnioskowana kwota -   27 020,00             przyznana kwota     13 120,00

Perfecta                  wnioskowana kwota -  24 750,00              przyznana kwota - 13 685,00

Drogowiec              wnioskowana kwota - 25 000,00               przyznana kwota - 15 802,00

Sparta                     wnioskowana kwota - 260 000,00             przyznana kwota - 188 200,00

Fair-Play                 wnioskowana kwota -  41 500,00              przyznana kwota -  29 150,00                                    

Reklama

Pieniądze na sport w Złotowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 16:56:13

    W Jastrowiu 250k na Polonię Ciekawe ile załatwia od sponsorów ?? Stasiu może coś (od)płaci

  • gość 2019-01-10 17:40:32

    Fajnie się rozdaję nie swoje , radny pilnuje.

  • Miechu - niezalogowany 2019-01-10 19:50:51

    Te kwoty to jest jakiś żart. Wizytówką zlotowa powinien być sport. W tej chwili jest ryczący jeleń na rądzie z którego cała polska się śmieje. Ekologiczne miasto w który panuje wszędobylski brud, zimą smog!!! Przez lata zlotow był promowany nazwiskami ze świata sportu. Można byłoby wymieniać nazwiska , ale nie o to tu chodzi. Dotacje na sport ( nie ważne w jakiej dyscyplinie) są marne w porównaniu do miast o takim samym pokroju, a nawet miejszych. W która stronę idziemy ? W stronę kaczkomantow ? Z roku na rok jestem coraz bardziej przerażony co tu się dzieje. Moje dzieci uczęszczają na zajęcia sportowe. Jakby nie to, to by siedziały cały dzień w domu wpatrzone w telewizor ,konsole. ( brak czasu dużo z żona pracujemy żeby zapewnić byt rodzinie) sadze ze przy takich dotacjach zlotow upadnie pod względem atrakcyjnośći dla osób mieszkający w naszym już nie pięknym mieście. Panownie radni , Panie burmistrzu opamiętajcie się w swoich poczynaniach , zainwestujmy w młodzież która ma będzie miała jakiś cel w życiu. Może nie będą wielkimi sportowcami , ale przez zajęcia sportowe wszelakiej maści dzieci , młodzież nawiązują kontakty uczą się życia w społeczeństwie i przedewszystkich utożsamiają się z miastem/ klubem! Zrozumcie to w końcu.

  • Lol - niezalogowany 2019-01-10 19:51:25

    Niech ktos mi to wyjasni jak to mozliwe ze klub ktory ma budzet 190 000 zl jest sredniakiem w okregowce?Gdzie sa popelniane bledy?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 23:00:11

    Taki materiał ludzki. Okręgowa liga, siatkówka w 10 śmiesznej lidze. Fakty. Dobrze i tak, że jeszcze komuś się chce i są jacyś ludzie i, w sporcie działają. Zawsze może być gorzej.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 23:52:56

    Co to jest 190 tys na klub który ma pod swoimi skrzydłami blisko 300 osób ? Klub który oddaje dotacje miejska za obiekty które należą do miasta. Sparta dostaje 190 tys z czego oddaje do miasta polowe dotacji na wynajem obiektów sportowych ... pierwszy raz się z takim czymś spotykam. Mistrzostwo świata. Lepiej można było dać dotacji 100 tys i nie zabierać spowrotem do kasy miejskiej za wynajem. W innych miastach nawet „mało” sportowych to jest nie do pomyślenia, żeby stowarzyszenia które zrzeszają lwia cześć społeczeństwa placily za takie rzeczy. Absurd goni absurd . Ze tym ludziom się jeszcze chce cokolwiek robić. Proponuje radnym, burmistrzowi przejechać się do innych miast w promieniu 40 km i zobaczeniu jaka jest współpraca między klubami/ stowarzyszeniami. A co do lig wszelakiego rodzaju to cieszmy się ze siatkarki są w tej 20 lidze a kopacze w międzyokręgowej. Budrzety na jedna sekcje przy lidze okręgowej w innych miastach siegaja całej dotacji jaką Sparta otrzymała. Zamontujemy czujniki dypu kupmy drony i jeszcze wybudujemy 100 placów zabaw. I oczywiście kaczkomaty

  • Gość - niezalogowany 2019-01-11 08:05:03

    Perfecta otrzymała pieniądze ? Na co ? Przecież w tej drużynie grają chłopcy z fair playa. Perfecta nie ma swoich zawodników , chyba ze się mylę, to proszę mnie wyprostować. Wszystko jak zawsze grubymi nićmi szyte.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-11 09:51:26

    Układy ukladziki. A Burmistrza syn nie gra w fair Play?

  • kled - niezalogowany 2019-01-11 11:17:13

    Im mniej pieniędzy na sport to potem więcej na służbę zdrowia?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-11 11:35:58

    Jeśli odziedziczył talent do sportu od taty burmistrza): to dobrze, że chociaz tam gra. Bo zostaloby mu w innym wypadku play station.

  • gość 2019-01-11 19:52:21

    Skad takie pieniadze dla sparty ??? co roku maja problemy z kasa nie dosc ze dostaja tyle pieniedzy to jakies sieroty tam pracuja i nie potrafia zarzadzac budzetem...na tle sparty reszta wypada duzo lepiej i pytanie dlaczego maja takie male dofinansowanie ???

  • Gość - niezalogowany 2019-01-11 23:29:10

    Wiesz jakie są koszty utrzymania takiego dużego klubu ? Sadze ze nie masz pojęcia . Podpowiem około 500 tys. Trzeba trochę mieć wiedzę. Inne kluby piłkarskie w zlotowie robią co chcą ....

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 00:02:10

    Czemu wyglądają dużo lepiej ? Bo nie ma nad nimi kontroli, moje zdanie jest takie kolesiostwo intyle w temacie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 22:17:14

    Na perfecte i spidera dał bym więcej bo Ci Panowie robią to co kochaja !!!

  • gość 2019-01-12 22:48:14

    Dla osób mówiących, że Perfecta Złotów nie powinna dostać pieniędzy zalecam artykuł nt. Fair Play Cup

  • hehe - niezalogowany 2019-01-12 23:07:06

    Jeśli pan\ni myśli że Perfecta Złotów nie ma zawodników to jest pan\ni w dużym błędzie.Ponieważ sam jestem zawodnikiem tej wspanialej drużyny która posiada wybitnych piłkarzy którzy sięgają po największe cele w piłce nożnej

  • gość 2019-01-13 00:18:36

    Jeżeli Państwo uważają że Perfecta nie powinna otrzymać pieniędzy to jesteście w wielkim błędzie ponieważ,w tej drużynie grają chłopcy którzy kochają ten sport jakim jest piłka halowa a dokładniej (futsal) i spełniają się w tym co robią.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 09:41:12

    Przepraszam a reszta nie lubi tego co robi ? Tylko prefekta ? Argument jak cholera. Chciałbym żeby ktoś się przyjrzał wydatkom perfekty i fair playa . Z jednej drużyny są robione dwie. Brane dotacje , coś tylu nie pasuje. Jestem ciekaw jak będą wyglądać ferie z trudna młodzieżą pod szyldem fair playa. Pic na wodę fotomontaż . Odpowiedzcie mi na pytanie ... czy juniorzy fair playa to tez prefekta ?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 09:44:48

    Jakie najwyższe cele ? No masakra nie wiem kto to pisze .... zawodnikiem perfekty i fair playa tak ? Z całym szacunkiem do tych dzieci , ale bądźmy poważni. Niech ktoś prześwietli wydatki obydwóch podmiotów.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-14 10:39:00

    A gdzie jest Sparta 4 liga i wydatki na młodzież na uzależnienie co wzieła na to kasę ! Może przeswietlic swoje podwórko cwaniaczki cofnieci w rozwoju!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-15 04:00:33

    Jaka 4 liga ? Finansowo A klasa. Kto wziął kasę ? Na co? Widzę przerost formy nad treścią. Ciężko odpowiedzieć na 3 proste pytania.

Dodajesz jako: |