:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Pijany kierowca zatrzymany w pobliżu cmentarza w Złotowie

Kronika kryminalna, Pijany kierowca zatrzymany pobliżu cmentarza Złotowie - zdjęcie, fotografia

Mężczyzna kierował pojazdem mając cztery promile alkoholu w organizmie

Pierwsze dni listopada charakteryzują się szczególnie dużym natężeniem ruchu na głównych ciągach komunikacyjnych powiatu złotowskiego. W rejonach cmentarzy oraz na drogach dojazdowych do nekropolii, duże natężenie ruchu skutkować może wzrostem zagrożeń bezpieczeństwa. Jak co roku funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie pełnią służbę właśnie w tych newralgicznych miejscach.
Głównym celem działań jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego i pomoc, w bezpiecznym podróży. Funkcjonariusze sprawdzają trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów, jak również korzystanie z elementów odblaskowych przez pieszych uczestników dróg.

Działania pokazują, że nie wszyscy kierujący pamiętają o respektowaniu obowiązujących przepisów i łamią fundamentalne zasady bezpieczeństwa, takim przykładem może być kierujący zatrzymany 1 listopada br. na ul. Chojnickiej. Kierowca nie reagował bowiem na sygnały wydawane przez policjanta prowadzącego ręczną regulację ruchu drogowego, a w momencie, gdy funkcjonariusz szedł w kierunku jego pojazdu nagle włączył wsteczny bieg i próbował odjechać. Mundurowi nabrali podejrzeń co do trzeźwości kierowcy, natychmiast uniemożliwili mężczyźnie dalszą jazdę, a gdy tylko tylko otworzyli drzwi auta, z wnętrza pojazdu czuć było silną woń alkoholu Cała sytuację wyjaśniło badanie policyjnym urządzeniem kontrolno-pomiarowym, które wykazało, że mężczyzna kierował pojazdem mając cztery promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec powiatu konińskiego w rozmowie z policjantami nie potrafił nawet jednoznacznie określić gdzie się znajduje. 61-latkowi grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 2. Policjanci zatrzymali także jego prawo jazdy. Wobec sprawcy takiego przestępstwa sąd ma obowiązek orzec zakaz prowadzenia pojazdów na minimum 3 lata oraz świadczenie pieniężne na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej w kwocie nie niższej niż 5 000 zł.

Reklama

Pijany kierowca zatrzymany w pobliżu cmentarza w Złotowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-03 18:20:13

    Ja pierdziele... 61 lat i taki polmozg już nic mnie na tym świecie nie zdziwi...

  • gość 2018-11-03 19:09:14

    Dziadyga ,brak słów powinien resztę zycia przepracować w kamieniołomach.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-03 21:07:38

    Byłam drugim autem za tym Panem o którym mowa.... Zastanawiałam się z mężem jakim debilem trzeba być żeby pijanemu pchać się za kierownicę i do tego w taki dzień przecież jego czas reakcji w takim (jak się okazało) stanie mógł mieć śmiertelne konsekwencje. Brawo dla policjantów. Co do tego Pana z Konina to życzę mu najwyższego wymiaru kary

  • Gość - niezalogowany 2018-11-03 21:43:36

    Debil innego określenie brak ,jednak idiotów nie brakuje!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-03 22:05:09

    W Krajence kilka lat temu też rozbil mi samochód taki debili ,teraz by się tak nie wykręcił.Jechał z ryb z kolega z Głupczyna.Pamiętasz idioto.Nie moglem się pogodzić z besilnoscią że tkiemu idiocie uszło na sucho .Jeśli to czytasz to wiesz o kogo chodzi .Potępiać pijaków siadających za kierownicę itych co widzą a nie reagują.

  • gość 2018-11-04 02:55:30

    czy robiegało się wtedy o jednego ze slotowskich policjantow moze, ktory rozbil po pijaku az 2 auta?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 08:30:02

    Niesamowite!!! Sensacja!!! On był pijany!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 09:46:32

    Ten pijak był z Krajenki ,a było to na skrzyżowaniu drogi z Głupczyna do Piły i miał tylko 0,19 promila tak powiadomiła mie policja ,a gdyby nie doszło do wypadku wylądował by w polu po przeciwnej stronie.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 09:47:16

    Ten pijak był z Krajenki ,a było to na skrzyżowaniu drogi z Głupczyna do Piły i miał tylko 0,19 promila tak powiadomiła mie policja ,a gdyby nie doszło do wypadku wylądował by w polu po przeciwnej stronie.

  • gość 2018-11-04 10:17:49

    Po co go zatrzymali juz byl u celu, na cmentarzu...

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 12:04:19

    W innych krajach moge wypic parę drinków czy lampek wina i pelen legal wsiasc za kolko i jechac a w polsce eh banditen od razu..

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 12:48:22

    Parę drinków, parę lampek wina? Niby w jakim kraju? Jesteś półmózgiem w rodzaju tego kierowcy.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 13:11:00

    Ten pan próbował wyjechać z cmentarza tylko nie był w stanie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 13:13:21

    Ten pan próbował wyjechać z cmentarza tylko nie był w stanie dobrze że policja w porę zareagowała bo mogło by to się źle skończyć

  • Aaa - niezalogowany 2018-11-04 13:43:51

    Oj tam troszkę wypił i robicie wielka sensacje może miał gorszy dzień

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 15:32:08

    Hiszpania francja Włochy do 0.5 promila jezdze na legalu.. wjezdzam w polaczkowo i od razu banditen ... Sobotni wieczor wypad na kolacje wypije sie i zje i potem jedzie nie to co w cebulandii januszow i Grażyn

  • Gość - niezalogowany 2018-11-04 17:05:01

    Nie życzę Ci źle obyś nie trafił na takiego smakosza trunków.-czytaj idiotę.

  • gość 2018-11-05 07:36:16

    Jak ktos nie wie w jakim kraju mozna wypic kilka drinkow bo jest glupio madry to np Luksembur tam mozna miec prawie jeden promil i jakos mozna wypic wino do obiadu czy dinka i nie ma sensacji tylko u nas piwo wypijesz zatrzymaja cie i wielka afera bo pijanego zatrzymali a sami jezdza pijani

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 14:29:51

    Ten co to pisze niech jedzie do Luxenburga przez Krajenkę może trafi na barna wracającego z Głupczyna z ryb. Jak mu samochód rozwali napewno zmieni zdanie.

Dodajesz jako: |