Piłkarski weekend w regionie

Pogoń w trzech meczach tej wiosny uzbierała więcej punktów niż w całej rundzie jesiennej. Sparta wygrała z Notecią w thrillerze na Wioślarskiej, pewne punkty zgarnęły Tarnovia i Iskra Krajenka. Zobaczcie komplet wyników piłkarskiego weekendu!

Sprawdźcie wyniki ostatniej kolejki i zapowiedzi na nadchodzący weekend
Sprawdźcie wyniki ostatniej kolejki i zapowiedzi na nadchodzący weekend

Więcej informacji z piłkarskich aren znajdziecie w środowym wydaniu Aktualności Lokalnych.

 

IV liga, grupa: wielkopolska (północ)

Kolejka XXII (14-15 kwietnia)

Huragan Pobiedziska - Pogoń Łobżenica 0-3

GLKS Wysoka - Nielba Wągrowiec 1-2

Sparta Oborniki - Grom Plewiska 1-4

GKS Dopiewo - Orły Pniewy 3-0 (wo)

Warta Międzychód - Mieszko Gniezno 0-0

Wełna Skoki - Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-4

Unia Swarzędz - Lubuszanin Trzcianka 4-1

Iskra Szydłowo - Kotwica Kórnik 0-1

 

1. Mieszko Gniezno 22 62 80-16

2. Warta Międzychód 21 45 53-25

3. Tarnovia Tarnowo Podgórne 22 41 48-33

4. Unia Swarzędz 22 40 44-27

5. Lubuszanin Trzcianka 22 38 63-33

6. Kotwica Kórnik 21 35 33-32

7. Grom Plewiska 21 33 40-32

8. Nielba Wągrowiec 21 33 38-35

9. Iskra Szydłowo 22 29 47-46

10. Sparta Oborniki 22 27 33-45

11. Wełna Skoki 21 26 39-48

12. Huragan Pobiedziska 21 20 21-46

13. GKS Dopiewo 21 19 33-47

14. GLKS Wysoka 22 18 22-42

15. Pogoń Łobżenica 21 12 17-63

16. Orły Pniewy 22 11 17-58

Opis zdjęcia

Żółto-Czerwoni rozstrzelali się w wyjazdowym starciu z Huraganem (Fot. Huragan Pobiedziska)

 

Klasa okręgowa, grupa: Piła

Kolejka XIX (14-15 kwietnia)

Sparta Złotów - Noteć Czarnków 2-1

Polonia Jastrowie - Orkan Śmiłowo 0-4

Włókniarz Okonek - Wenus Jędrzejewo 2-1

Płomień Połajewo - Sokół Damasławek 1-2

Stella Białośliwie - Noteć Rosko 1-2

Polonia Chodzież - Leśnik Margonin 1-3

Zamek Gołańcz - Radwan Lubasz 11-1

 

1. Orkan Śmiłowo 16 41 56-10

2. Korona Stróżewo 16 41 56-22

3. Sparta Złotów 15 36 42-11

4. Leśnik Margonin 18 36 48-37

5. Płomień Połajewo 17 34 64-33

6. Zamek Gołańcz 17 30 54-28

7. Noteć Rosko 17 23 30-33

8. Noteć Czarnków 16 20 29-37

9. Polonia Jastrowie 17 19 21-52

10. Stella Białośliwie 16 19 26-25

11. Sokół Damasławek 18 16 28-50

12. Polonia Chodzież 16 13 19-42

13. Wenus Jędrzejewo 16 12 22-39

14. Włókniarz Okonek 17 9 21-55

15. Radwan Lubasz 16 7 21-63

Opis zdjęcia

Spartanie męczyli się z Notecią, ale ostatecznie wyrwali na Wioślarskiej komplet punktów

Klasa A, grupa: Piła I

Kolejka XVII (14-15 kwietnia)

Iskra Krajenka - Iskra Bądecz 4-1

Zryw Sypniewo - Jedność Zakrzewo 2-2

Błyskawica Nieżychowo - Tarnovia Tarnówka 0-5

Włókniarz Okonek - Wenus Jędrzejewo 2-1

Czarni Ferdynandowo - Sokół Mieścisko 1-10

Sokół Szamocin - Łobzonka Wyrzysk 1-1

Sokół Kościerzyn Wielki - Unia Wapno 0-3

 

1. Unia Wapno 16 45 75-11

2. Tarnovia Tarnówka 16 36 55-29

3. Sokół Szamocin 16 32 45-19

4. Iskra Krajenka 16 32 41-28

5. Błyskawica Nieżychowo 17 27 29-33

6. Noteć Miasteczko Krajeńskie 15 26 29-25

7. Iskra Bądecz 16 26 30-28

8. Sokół Mieścisko 16 26 50-22

9. Zryw Sypniewo 17 20 22-44

10. Jedność Zakrzewo 16 19 25-27

11. Łobzonka Wyrzysk 15 16 25-33

12. Sokół Kościerzyn Wielki 15 12 22-33

13. Czarni Ferdynandowo 16 1 12-74

14. Piast Złotów 17 4 6-60

 

Klasa B, grupa: Piła I

Kolejka 11 - 14-15 kwietnia

KP Brzeźnica Krajeńska - Iskra II Szydłowo 3-4

Leśni Zawada - GTS Lipka 3-1

ZKS Zelgniewo - Piast Głubczyn 6-4

Legion Krępsko - Korona Dębno 1-4

 

1. Leśni Zawada 10 26 46-10

2. Iskra II Szydłowo 10 22 49-20

3. ZKS Zelgniewo 10 18 24-22

4. Korona Dębno 10 17 33-29

5. GTS Lipka 10 14 29-32

6. KP Brzeźnica Krajeńska 10 13 29-25

7. Błyskawica Bronisławki 9 11 18-25

8. Piast Głubczyn 9 6 18-41

9. Legion Krępsko 10 0  8-50

 

Liga PZ LZS Złotów

Kolejka XIII (15 kwietnia)

Iskra Czernice - Victoria Józefowo 5:0

Piast Skic - Krajan Podróżna 1:7

Tacconi Górzna - Płomień Radawnica 5:3

Unia Bartoszkowo – Sławianowo 1:3

Piast Zalesie - Naprzód St. Wiśniewka 2:1

Orzeł Stawnica - pauza

 

Kalendarium kibica

IV liga, grupa: wielkopolska (północ)

Grom Plewiska - Pogoń Łobżenica (18 kwietnia, godz. 17:00) - zaległy mecz XVIII kolejki

Klasa okręgowa, grupa: Piła

Kolejka XX (21-22 kwietnia)

Korona Stróżewo - Sparta Złotów (21 kwietnia, godz. 16:00)

Płomień Połajewo - Polonia Jastrowie (22 kwietnia, godz. 15:00)

Radwan Lubasz - Włókniarz Okonek (22 kwietnia, godz. 15:00)

Klasa A, grupa: Piła I

Kolejka XVIII (21-22 kwietnia)

Tarnovia Tarnówka - Zryw Sypniewo (21 kwietnia, godz. 15:00)

Jedność Zakrzewo - Iskra Krajenka (21 kwietnia, godz. 16:00)

Łobzonka Wyrzysk - Czarni Ferdynandowo (22 kwietnia, godz. 16:00)

Klasa B, grupa: Piła I

Kolejka XII (21-22 kwietnia)

GTS Lipka - KP Brzeźnica Krajeńska (22 kwietnia, godz. 12:00)

Piast Głubczyn - Leśni Zawada (22 kwietnia, godz. 15:00)

 

Fot. L. Chełmowski, Huragan Pobiedziska

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu