:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 14°C

Piłkarskie emocje w Jastrowiu

Piłka nożna, Piłkarskie emocje Jastrowiu - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 22/01/2019 09:42
STY 26
Jastrowie, hala sportowa godz: 09:00

Czy drużyny z Jastrowia pokonają ekipy z Piły, Zakrzewa i Krajenki?

Przekonać się o tym będą Państwo mogli w najbliższą sobotę, 26 stycznia. O godzinie 9:00 w hali widowiskowo - sportowej w Jastrowiu rozpocznie się turniej piłkarzy z rocznika 2011.

Gospodarz - Polonia Jastrowie wystawi dwie drużyny. Poniżej lista zawodników powołanych na Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa MKS Polonia Jastrowie Tomasza Wojtiuka:
1.Błażej Radoń
2.Gracjan Urbański
3.Wiktor Bielecki
4.Jan Białas
5. Antoni Poczekajło
6.Olivier Czech 
7.Daniel Galant
8.Oskar Sulgostowski
9.Tomasz Bednarek 
10.Leon Kozłowski 
11.Adam Wójcik 
12.Hubert Krause

Zapraszamy kibiców do hali. Młodzi piłkarze liczą na Państwa doping.

Łukasz Opłatek, na podst. MKS Polonia Jastrowie

Reklama

Piłkarskie emocje w Jastrowiu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 09:56:34

    Bardzo dobrze że zgłoszone 2 zespoły, każdy dzieciak zagra.

  • gość 2019-01-22 17:54:08

    raptem zaczęli to praktykować......ale dlaczego turnieje cały czas jeden i ten sam rocznik?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 22:10:17

    Hahaha. Puchar prezesa...Może uścisk dłoni prezesa. Taniej będzie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 22:26:14

    Ludzie opamiętajcie się. Zawiść nie ma granic. Najlepiej nic nie robić i narzekać albo robić na złość.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 22:30:00

    A sędzia też bez licencji?

  • Ojciec Tadełusz - niezalogowany 2019-01-22 22:37:33

    Z jakiego klucza powolujecie dzieci?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 22:58:41

    Czemu tak wcześnie rano?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 23:06:56

    Ojciec Tadełusz : że z srakiego, nie Twój interes

  • gość 2019-01-23 06:47:53

    Tatuś kasę dał synkowi na puchar byle jakiego prezesa.Żenada.

  • gość 2019-01-23 06:48:11

    Tatuś kasę dał synkowi na puchar byle jakiego prezesa.Żenada.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 07:02:31

    Trochę kultury chamie

  • gość 2019-01-23 08:45:20

    Czy Wy ludzie nie macie sie czym zajmowac w zyciu tylko dopie*** sie do turnieju dla dzieci ????

  • gość 2019-01-23 13:21:53

    A Ty masz co robić to nie czytaj.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 15:08:44

    Kaczo w akcji

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 19:42:44

    Dlaczego ten facet ze zdjecia trzyma piłkę pod bluzą?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 20:44:06

    Dobrze ze chłopak zgodził się objąć funkcje prezesa, społecznie, za darmo funkcje się pełni.. Ale nie o tym nikt nie napisze. Aby dokopac.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 20:55:22

    Trzeba było zgłaszać kandydatury i coś robić a nie.. Nie było chętnych.. A jak chłopak coś robi to się czepiają

  • GościÓ - niezalogowany 2019-01-23 21:50:23

    Ludzie podpisujcie się pod swoimi wpisami a nie tylko sami qrwa GOŚCIE ! Komu mam odpisać ?, gościowi ale któremu do członka męskiego gościowi?

  • Gość - niezalogowany 2019-01-26 16:36:48

    Trzeba było zgłaszać kandydatury i coś robić a nie.. Nie było chętnych.. A jak chłopak coś robi to się czepiają
    Komentarze o chlopaku, chłopak sam pisze.
    Mial byś trochę odwagi cywilnej i byś się podpisywał przynajmniej T. W.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-27 12:34:08

    Franek po sutym obiedzie!
    P. S. Najpierw masa, potem rzeźba

  • Gość - niezalogowany 2019-01-29 15:15:46

    Zasrana klika. Jastrowie w rękach mafii W. Nawet turniej sobie przypisują

Dodajesz jako: |