:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Piłka nożna, Piłkarskie wyniki regionu - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 31/03/2019 15:15

Przedstawiamy wyniki spotkań piłkarskich klasy okręgowej, ligi międzyokręgowej i Klasy B

Klasa okręgowa:

Sokół Szamocin - Polonia Jastrowie 6:1

Tarnovia Tarnówka - Włókniarz Okonek 4:4

Zjedn. Kaczory - Fortuna Wieleń 3:1

Kłos Budzyń - Stella Białośliwie 2:3

Noteć Rosko - Noteć Czarnków 0:2

Sokół Damasławek - Radwan Lubasz 4:1

Orzeł Pęckowo - Wenus Jędrzejewo 1:1

Unia Wapno - Polonia Chodzież 3:1

 

Liga międzyokręgowa:

Leśnik Margonin - Sparta Złotów 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów po faulu na Robercie Troczyńskim zdobył w 58' Szymon Nejman z rzutu karnego 

Sparta Oborniki - Vitcovia Witkowo 1:0

Korona Stróżewo - Błękitni Wronki 0:3

Iskra Szydłowo - Zamek Gołańcz 0:2

Lechia Kostrzyń - Płomień Połajewo 4:1

Pogoń Łobżenica - TPS Winogrady 0:3

Murowana G. - Huragan Pobiedziska 1:3

GLKS Wysoka - Wełna Skoki 1:2

Trampkarze:

Sparta Złotów - MOSiR Piła 8:2

Bramki dla Sparty zdobyli: Miłosz Toczek 4, Jonasz Kuźnicki 2, Mateusz Wiedro 1, Piotr Onacki 1.

Skład Sparty Złotów: Maciej Maliszewski, Albert Ratajczak, Kamil Kamowski - Paweł Łuczak, Błażej Jasielonis, Bartosz Bazylak, Mateusz Wiedro, Filip Cieślik, Miłosz Marcinkowski(kapitan), Jonasz Kuźnicki, Hubert Wilk, Dominik Nochowicz, Artur Lupa, Damian Massel, Piotr Onacki, Sławomir Kabattek, Szymon Rzechtalski, Jonasz Czarnotta, Miłosz Toczek, Adrian Tkacz, Jakub Zych, Marcin Manikowski. Trener Mariusz Ziatyk

Młodzicy:

Sparta Złotów Fair-Play Złotów 0:3

Klasa B
Piast Głubczyn - Klub Piłkarski Piła 1:5

Legion Krępsko - Korona Dębno 0:9

GTS Lipka - Korona Brzeźnica 0:2

 

 

 

 

Reklama

Piłkarskie wyniki z regionu komentarze opinie

  • gość 2019-03-31 16:03:36

    Polonia Jastrowie dno jaki zarząd takie wyniki.

  • gość 2019-03-31 16:21:55

    NIE MA LUDZI TO TAKIE WYNIKI CZEGO SIĘ CZEPIASZ. PRZYJDŹ I SAM WSPOMÓŻ , A NIE TYLKO SIEDZISZ I PISZESZ ŚMIESZNE KOMENTARZE. ZA RYCHA PŁACIKI PIENIĄDZE GRUBE I NIC Z TEGO TEZ NIE BYŁO

  • gość 2019-03-31 17:28:38

    Ponoć jest najlepszy zarząd w powiecie.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-31 17:45:40

    Polonia ma ćwierć miliona budżetu z czego 200 tys to dotacja. Na co idą te publiczne pieniądze?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-31 19:01:31

    Nic z tego co tu napisałeś wyżej nie jest prawdą. Typowy przykład tępej dzidy....

  • gość 2019-03-31 19:19:26

    Gdzie to zapowiadane że Polonia Jastrowie będzie Arką Gdynia - bis? Miała być ścisła współpraca pomiędzy tymi klubami, wsparcie na całej linii a tu 1 : 6 niczym zwycięskie 1 : 27 Polski w PE. Jeszcze trochę a dzieciaki z AP ,,Start'' dokopią seniorom Polonii.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-31 20:05:19

    Seniorzy Polonii nie są niczemu winni. I tak należy się im szacunek że graha, bo mając takie warunki to niejeden by już sobie dał spokój.

  • Gość444 - niezalogowany 2019-03-31 20:11:52

    A klasa czeka Zacznijcie płacić chłopakom to i ludzie się znajdą 97 zł na miesiąc to można na waciki przechulać sezon przygotowawczy bez kasy No i dofinansowanie 200 zł do butów na cały sezon No to ja się pytam gdzie ta kasa ?

  • gość 2019-03-31 21:06:57

    O panie gdzieś pan to wyczytał ze Polonia ma budżet 200tys !!!!!!! , z tego co wiem to dostali 90tys z czego 30% idzie na seniorów reszta dla dzieciaków z Ap Polonia Jastrowie, tak ma być seniorzy powinni grać z zamiłowania a nie dla kasy to tylko okręgówka pełna amatorka, pozdrawiam myślących :)

  • Gość - niezalogowany 2019-03-31 21:38:19

    96 tys na pół roku. Więc wystarczy pomnożyć razy dwa. Już tatuś synka nie pokrzywdzi i pewnie da tyle ile obiecał

  • Gość - niezalogowany 2019-03-31 22:13:31

    5 komentarzy Matiego.

  • gość 2019-04-01 19:41:16

    Nie matiego tylko kibica który widzi dno w Poloni.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-01 20:51:11

    1-6 ALE DNO

  • Kibic - niezalogowany 2019-04-01 21:31:14

    Jaki zarzad takie wyniki. Pan Nawalka ma wolny wakat.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-01 22:56:19

    Ale jaja organizator bez licencji !!! To będzie hit !!! Smród ciągnie się za tobą !!! I po gwiazdkach !!!

  • gość 2019-04-02 12:38:48

    Jednak z tą licencją to prawda?

Dodajesz jako: |