:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Piłka nożna, Piłkarze dostają plecaki - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 21/02/2019 11:03

MKS Polonia Jastrowie dba o to, by jej podopieczni identyfikowali się z klubem

W końcu stycznia tego roku prezes MKS Polonia Jastrowie Tomasz Wojtiuk zapowiadał, że dzieci trenujące w Akademii Polonii otrzymają plecaki z logo klubu. 

Jako pierwsi otrzymali je podopieczni trenera Tomasza Frankowskiego z grupy "Żak".

Jak Państwu podoba się taki pomysł na promocję i wzmocnienie przynależności klubowej?

Łukasz Opłatek

fot. MKS Polonia Jastrowie

 

Reklama

Piłkarze dostają plecaki komentarze opinie

  • gość 2019-02-21 11:17:01

    Dzieci szczęśliwe, promocja klubu i miasta jest. Pomysł trafiony.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 11:30:50

    Pomysł jak najbardziej trafiony.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 11:32:54

    Dzieci zadowolone, promocja udana, dobry pomysł

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 11:49:22

    Dzieci bardzo zadowolone. Genialny pomysł

  • gość 2019-02-21 12:04:39

    Bardzo fajnie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 12:10:46

    Można napisać,że wreszcie zaczyna się coś dziać. Pozytywnego dla dzieci ,a one są najważniejsze

  • gość 2019-02-21 12:27:29

    Czy te plecaki zostały zakupione ze środków klubu przyznanych przez gminę? jeśli ta, to czy gmina dołoży też do plecaków w innych klubów tak, aby dzieci tam trenujące mogły też utożsamiać się z klubami?

  • Gogi - niezalogowany 2019-02-21 12:38:26

    Ja myślałem,że takie decyzje podejmowane są przez zarząd,a nie jednego Prezesa

  • Rodzic - niezalogowany 2019-02-21 12:41:19

    Plecaki zostaly zakupione przez sponsora było mówione...

  • do powyżej - niezalogowany 2019-02-21 13:45:23

    A największym sponsorem tego klubu nie jest czasami jest gmina?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 13:46:44

    Ale interesujace ze az w gazecie musialo byc.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 13:50:52

    Gmina nie doloży dla innych dzieci bo wedlug p burmistrza im nic sie nie nalezy

  • LOL - niezalogowany 2019-02-21 14:02:03

    W Jastrowiu powinna być jedną wielka rodzina ,a nie jakieś rozłamy w to małych miejscowościach. Tylko dzieci na tym cierpią

  • julian - niezalogowany 2019-02-21 14:08:34

    A gdzie dzieci z innych klubów reprezentujących miasto ,co to od macochy bo przecież syn burmistrza nie może być prezesem wszystkich klubów. WSTYD!!!! A ten co pisze że to od sponsorów to tak precon czy kto tam dał pieniądze bo przecierz prezesowi nie odmówi:). A gdzie promocja po prostu sportu i zachęta co teraz wszyscy maja do poloni przyjść bo tam plecaki dają. Jest to bardzo żenujące i słabe w wykonaniu władz , i nadal dzielimy . Dziś jest gala sportowca zobaczymy ilu polonistów zostanie wyróżnionych a ilu zawodników z pozostałych klubów/ stowarzyszeń. Z PLECAKAMI na gale!!!!

  • gość 2019-02-21 14:16:22

    A co Pan nazywa rozłamem?Druga sprawa dofinansowanie należało rozdysponować sprawiedliwie i żadne dzieciaki by nie ucierpiały.W tym momencie dzieciaki z akademii Start są dyskryminowane ponieważ klub nie dostał dotacji a do tego nie należy im się nawet hala do trenowania.Co do plecaków dla Polonii to super sprawa ,dzieci będą miały identyczne ale czy trzeba było to ogłaszać w gazecie?Przecież to będzie widać.Jak dostaną nowe getry to też będzie to ogłaszane :)?

  • cycu - niezalogowany 2019-02-21 14:20:38

    Jeśli chodzi o galę to idę o zakład,że ani jedno dziecko ze Startu nie zostanie wyróżnione.Tak jak Pan wyżej napisał,że albo grać w Polonii i mieć przywileje albo......Faktycznie wstyd!

  • gość 2019-02-21 14:28:53

    Gala sportu..... jeszcze żadnego roku nie było sprawiedliwego przyznawania nagród. Same kolesiostwo. Dzieci, które zasługują na nagrodę często pomijane... Nie liczę, że w tym roku będzie lepiej.

  • gość 2019-02-21 14:50:43

    Pieprzona Polska nienawisc :) Gdyby nic nie robili to by sie im oberwalo, gdy robia duza tez nie pasuje ;) PATOLOGIA.

  • gość 2019-02-21 15:11:26

    Zawsze będą niedowartościowani zawodnicy i trenerzy, oczywiście w mniemaniu rodziców i niedowartościowanych trenerów. Nie było gali żle, jest żle, młodzi mają stypendia sportowe, też żle. To właśnie całe Jastrowie i jeszcze trolandia na maksa.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 15:19:46

    Ryszard patrząc na komentarze jednak to prawda co ludzie mówią że wysiadacie już..

  • gość 2019-02-21 15:22:25

    To nie jest nienawiść tylko zwrócenie uwagi na układy i kolesiostwo panujące w społeczeństwie i dotykające już dzieci. Dziecko uprawiające sport powinno się skupić właśnie na tym i trenować dyscyplinę w której może coś osiągnąć i jest w tym dobre a nie kalkulować co lepiej trenować gdzie są lepsze zachęty , prezenty . Czy prezes klubu jest "kimś" i oczywiście będzie łatwiej załatwić pewne kwestie, i niestety przed takimi dylematami stają rodzice. Bardzo to przykre!!

  • gość 2019-02-21 15:36:28

    Patologią to jest raczej to ,że dzieciaki są dzielone na lepsze i gorsze

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 15:52:01

    Chyba ty wysiadasz

  • gość 2019-02-21 19:00:09

    Start dopiero wystartował więc niby dlaczego by miał wysiadać!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 21:11:44

    Byłem na gali... co roku nagradzali po jednym zawodniku z grupy Polonii. Tym razem pominięto grupę Orlik a z innych to po 5 aż zawodników. Sztuczny tłum. Żenada. Drużyny roku też nie było, choć grupa Młodzików w zeszłym roku zdobyła podwójne zwycięstwo okregu OZPN Piła. Dorośli się żrą a tracą dzieciaki. Wstyd.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 21:12:17

    Zawsze zarząd Startu może zakupić plecaki dresy itp. Trener Ryszard były najlepszy w robieniu zakupów za nie swoje pieniądze niech się teraz wykaze i wyciągnie z kieszeni przecież on to robi z pasji

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 21:20:46

    Start to policzek dla lokalnego układu. Burmistrz z synem zrobią i robią wszystko, żeby zniszczyć ten klub. A za nie swoje pieniądze to się łatwo prezenty robi. To może niech prezes Wojtiuk za swoje dzieciom obóz zasponsiruje

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 21:48:20

    Wow! No brawo! A nie lepiej przeznaczyć te pieniądze na inny cel? Po co dzieciom te plecaki?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 21:48:44

    Polonia Jastrowie ma sponsorów i to dzięki pracy całego zarządu.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 21:53:29

    Start to pomysł na pieniądze dla trenera, które stracił w Polonii i tyle. I po co się ludziska nakręcacie. Chcecie płacić w tym czy innym klubie, to wasza decyzja i wasze pieniądze. Proste.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 21:56:29

    Gala sportu do dupy. O!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 21:58:14

    Czemu w Polonii trzeba płacić składki? Przecież burmistrz dał ponad 90tysi. A wy jeszcze od dzieci wolacie? Nie wstyd Wam?

  • gość 2019-02-21 22:00:46

    jak to czemu? a za co prezes kupi plecaki i będzie się promował?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 22:16:21

    Dorota idź już spać !!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 22:16:22

    W Jastrowiu jest tylko jeden klub który nazywa się POLONIA JASTROWIE

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 22:23:57

    Oj. Prezes wkurzony. Chyba go pszczoły pogryzly

  • Konrad Jankowski 2019-02-21 22:41:41

    Myślę,że to bardzo dobry pomysł. Widać,że dzieci są zadowolone z plecaków z herbem klubu. Chłopcy w mojej grupie już dzisiaj na treningu pytali,czy i kiedy mogą dostać takie plecaki.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-21 23:04:27

    Żenujaca ta twoja odpowiedz ze w miescie jest tylko jeden klub. Prezes ci płaci

  • gość 2019-02-22 03:50:44

    Gala sportu żałosna ,Dobrze że nie było zarządu Polonii i klakierów.Szkoda dzieci podzielone dobre i złe .Dać plecaki to dać wszystkim i Również dzieciom z klubu Start .Ale na to nie zgodzą Ci co psują ten sport.Jednym słowem mamy teraz kolesiostwo .

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 08:04:23

    Stare jest prywatny i komercyjny niech sobie radzi a nie tylko nam się należy bo Polonia ma.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 08:18:43

    Tomek, po ile jeden plecak? To chyba nie jest tajemnica?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 08:20:19

    Start jest dojarkom do docenia rodziców z kasy

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 08:29:37

    Śmieszny jesteś chlopczyku

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 08:30:56

    Start jest dojarkom do dojenia rodziców z kasy

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 08:33:57

    Tomek, daj już spokój. Napisz lepiej po ile plecaki. I ile bierzesz kasy od rodziców

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 08:50:02

    Polonia przestała dawać mleko to coś trzeba było wykombinować ale to wszystko dla dobra dzieci dobry bajer jest lepszy od wyższego wykształcenie powiadają ludzie we wsi

  • gość 2019-02-22 09:10:28

    Do komentarzy wyżej,Start sobie poradzi a Polonia niech się martwi o siebie a nie tu głupoty wypisuje.Druga sprawa Start wcale nie doi rodziców kolego wyżej.Jeśli chodzi o pieniądze na sport to tak samo jak Polonii należą się też i dla Startu i dziwi mnie że tak nie jest.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 09:59:28

    Tak,Tak Rysiu gada A głupi Jasio słucha I wierzy.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 10:01:24

    Ty się pszczółkami zajmij biznesmenie, A nie bzdury wypisujesz

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 13:35:01

    Młody Prezes zna się na pszczołach i szybko wywalił trutnia z klubu. BRAWO !! Nareszcie.

  • gość 2019-02-22 14:33:08

    stopmowienienawiści

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 19:18:46

    A z jakiej racji Polonia ma dać plecaki dzieciakom ze startu bo nie rozumiem? Rysiek chce to niech kupi albo załatwia sponsorów. Typowa polska mentalność - DEJ, MNIE SIE NALEŻY

  • gość 2019-02-22 20:05:45

    Czytaj ze zrozumieniem.Nikt nie mówi,że Polonia ma dać.Jak masz pisać takie bzdury to lepiej w ogóle nie pisz bo się kompromitujesz.Idź jeszcze raz do szkoły

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 20:34:24

    To że ty siedzisz w przedszkolu Dorotka nie oznacza że masz wysyłać kogoś do szkoły.. oj nerwy puszczaja

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 20:41:01

    Sam idź do diabła a pisać może każdy i co chce jest okej kiedy wy wyzywać możecie Polonie Burmistrza Prezesa Trenerów wielcy katolicy i w niedziele do komuni porostu jesteście boscy

  • Gość - niezalogowany 2019-02-22 21:35:50

    A ty umiesz pisać w języku polskim ? Oj chyba nie bardzo !

  • Gość - niezalogowany 2019-02-23 08:10:34

    Nikt nic nie rozumie,a każdy wie o co chodzi

  • Gość - niezalogowany 2019-02-23 08:17:27

    Miejsku żłobek i przedszkole ich kasują, dlatego takie larum. I o to chodzi w całym tym zamieszaniu.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-23 15:43:25

    Nareszcie skończ się wyzysk.Rodzice będą bogatsi.Koniec monopolu.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-23 15:58:56

    Badziew taki rozdają i myślą,że są cool. Plecaki szmaciaki

  • Gość - niezalogowany 2019-02-23 16:24:40

    Nie denerwuje się tak chłopaku do ci żyłka w dupie pęknie.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-25 07:06:53

    Zamiast się cieszyć że dzieciaczki i starsza młodzież mają lepsze zajęcia niż siedzenie przed konsolą i.t.p to wy ciągle krytykujecie.

Dodajesz jako: |