:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C
Partie polityczne, Złotowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 28/08/2019 18:56

W Złotowie PiS- bus zanotował największą frekwencję wśród odwiedzanych dziś miast

Dzisiaj o godzinie 18:20 na Plac Kościuszki w Złotowie przyjechał PiS-bus. Z wyborcami spotkali się: Krzysztof Czarnecki, Dorota Banaś, Wiesław Pietruczuk, Adam Bogrycewicz i Jolanta Turczynowicz - Kieryłło. Na spotkanie przybyli także przeciwnicy PiS-u. Zobaczcie foto i wideorelację z tego wydarzenia. 

Reklama

PiS - bus w Złotowie komentarze opinie

  • gość 2019-08-28 19:22:03

    fajnie brawo PIS

  • gość 2019-08-28 19:23:14

    Czarnecki, syn Obatela, rogacz któremu przyjaciel domu doprawił rogi a ten rzuciła się na niego ze scyzorykiem.

  • gość 2019-08-28 19:31:57

    straszne tłumy ha ha

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 19:34:03

    Pis bus ciekawe za czyje pieniądze ta banda jeździ. Na kiego h.ja tu ta banda przyjechała. Won

  • gość 2019-08-28 19:34:56

    Hatakumba! Trawiński przywiózł kilku oszołomów z Jastrowia, reszta to sami emeryci z wnukami i gdzie te tłumy walące drzwiami i oknami.

  • On - niezalogowany 2019-08-28 19:41:13

    Dobra robota PiS szkodą że nie było widać tych z PO w szoku są teraz . Napewno siedzą i płaczą jak zawsze . A Jarek był czy kukiz .

  • Miro - niezalogowany 2019-08-28 19:52:19

    Jedno trzeba przyznać...Goście przywitali się ze wszystkimi zgromadzonymi...i nawet szybko im poszło... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

  • gość 2019-08-28 19:53:08

    PIS do potrawi tylko rzucac kiełbasa wyborcza nigdy niebende głosowac na PIS bo niemaja pojecia o demokracji

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 20:04:31

    Tak zwani Peo wcy to już płaczą i uciekają od prezesika z drabiną który poucza 40 mln Polaków jak żyć i myśli za nich. Powiem jedno Pis to stan umysłu.

  • gość 2019-08-28 20:05:06

    Zaraza PiSowska trafiła do Złotowa.

  • gość 2019-08-28 20:25:33

    Do czego syn Obatela szczerzy zęby?

  • gość 2019-08-28 20:30:16

    Nie można było tego tałatajstwa co im ,,się należy,, zamknąć w areszcie, było kilka metrów.

  • gość 2019-08-28 20:34:05

    Ta z Jastrowia kręciła sie koło PSL, teraz idzie z wiatrem politycznym i przymila się do PiS.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 20:36:00

    Wyborcy pierwsza klasa. Ciekawe kto głosował bo takich tłumów sie nie spodziewali.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 20:37:59

    Mój głos odam na PiS albo PiS kurcze co teraz czy ja ćpam. Tak jak pisze jedna Pani M.... która żyje z zasiłku .

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 20:42:05

    Tłumy jak cholera, średnia wieku 60 + . Myślałem, że ten pan matematyk były a obecnie szef KRUS-u ma stałe poglądy polityczne ale widzę że ustawia się jak chorągiewka . Raz przy PO , póżniej cosik PSL że starostą a teraz widzimy przy PIS. Jedni to potrafią.... się ustawiać

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 20:58:35

    W poszukiwaniu małointeligentnych naiwniaków trafili do Złotowa...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 20:59:29

    Każdy tylko nie oni...

  • GośćzJastro - niezalogowany 2019-08-28 21:01:24

    Część komentujących to typowo analfabeci ,gdzie wy do szkoły chodziliscie?Lepiej nic nie piszcie bo czytając to , sądzę że słoma – łodygi i liście roślin uprawnych po omłocie wystają wam z butów.

  • Co znaczy PO - niezalogowany 2019-08-28 21:15:44

    Synku. Odrób lekcje.
    POtem
    Córciu pomóż babci.
    POtem
    Żono, zrobisz obiad ?
    POtem!
    Zatroszczcie się o Polskę
    To jest takie państwo?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 21:15:45

    Za choragiewki beda głosować na PiS

  • ... - niezalogowany 2019-08-28 21:18:00

    POstkomunistów przed trybunał

  • gość 2019-08-28 21:29:18

    Przecież PiS to kwintesencja komuny.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 21:33:14

    Dziękujemy za przybycie!

  • gość 2019-08-28 21:38:41

    Uważam, że to doskonała promocja , bo takie okazy to tylko w ogrodzie botanicznym i najważniejsze była równiez najwieksza polityczna prostytutka obatel. Mnie sie podobało. Jestem bardzo tolerancyjny człowiek. Kazdy ma prawo do życia. Popieram.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 21:46:18

    Pisowskie dno i łajno. Dojarki pisowskie chodzą na całego. Kłamstwa 24 godziny na dobę. Ciemny lud pisowski kupi wszystko i za miskę ryżu będzie zapierdalać. Wszędzie tylko szczekają 500 + i nic więcej. Czego się dotkną to wszystko spierd..lą. Ale przyjdzie czas rozliczenia tego dziadostwa pisowskiego. Karma wraca.... pamiętajcie pisiorki

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 21:49:15

    Poparcie slabiutkie wiecej ludzi pod mopsem

  • gość 2019-08-28 21:57:14

    napewno POKO albo bidron by ich przebił frekfencja ha ha ha

  • gość 2019-08-28 22:08:39

    Uuuu widzę frekwencja nie dopisała oprócz garstki emerytów i rencistów

  • Gość - niezalogowany 2019-08-28 22:33:04

    Mało was mało was do tego aby obalić siłę PiS.
    Czerwoni, pomarańczowi i tęczowi czyli opozycyjny przekrój Złotowa nie macie żadnych szans.
    Jeżeli by porównać ilość przybyłych zwolenników PiS z KODowcami zaopatrzonymi w tęczowe torebki to rzeczywiście procentowa wygrana PiSu w wyborach będzie ogromna.
    Tak będzie ogromna i to nie tylko za sprawą tych po 60tce ale i wielkiej rzeszy młodych wchodzących w dorosłe życie dla których Prawo i Sprawiedliwość stworzyło nowe europejskie możliwości życia i rozwoju.
    To czym dzisiaj dysponuje młody człowiek to milowy pozytywny krok w stosunku do tego co oferowano mu przez osiem lat rządów PO PSL kiedy to bieda wyglądała z każdego budynku w mieście.
    Każdy o tym wie że nawet wyborczy przeciwnicy PiS nie chcieli by powrotu do polityki PO PSL obecnie POKO, KO czy KE.
    Tak więc nie musimy martwić się nieprzychylnymi komentarzami bo ci najbardziej anonimowi wichrzyciele pierwsi zagłosują na Prawo i Sprawiedliwość.
    Wygramy PiS 45,6% 13.10.2019r godz. 21:00

  • Młodzież - niezalogowany 2019-08-28 22:36:53

    Szanujcie starszych ludzi bo i was dopadnie starość.
    Jesteście tak słabi ,że zostaje wam tylko plucie jadem i obrażanie innych.
    Żal

  • gość 2019-08-28 22:41:37

    Czyżby miejsce spotkania było przypadkowe? Czy może tego jegomościa na drugiej fotce to ciągnie do aresztu?

  • gość 2019-08-28 23:02:21

    dlaczego złotowskie.pl nie robiło zdiec gdy frekfencja wynosiła okolo 100 osób

  • gość 2019-08-28 23:38:08

    TVPiS podało że było 100 tys popaprańców popierających PiS co potwierdził komendant KP MO w Złotowie.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 00:50:41

    Kto mi powie dla czego wszyscy płacą podatki tylko nie księża ? Dla czego księża mają tyle ziemi chodź nie są rolnikami ? Dlaczego kościół wpierdala się do polityki ? rydzyk hjena cmentarna dostaje tyle kasy a dla chorych dzieci nie ma kasy ? Żeby nie Owsiak to większość dzieci by zmarła , ale co to obchodzi p i s liczy się własne koryto obiecanki cacanki do wyborów a potem już nie będziemy potrzebni jesteśmy inny sort . Ludzie jeżeli teraz się nie obudzicie to będzie za późno my jesteśmy pionkami w tej grze oni zabrali nam wszystko oprócz honoru , nasi dziadkowie walczyli. O wolną Polskę teraz my możemy to zmienić tylko trzeba chcieć odnas zależą los POLSKI......

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 05:55:45

    Słuszny kierunek ma nasza władza i przewodnią siłą jest ukochana partia narodu PiS.....kurcze już to kiedyś chyba słyszałem!!!

  • gość 2019-08-29 07:20:07

    "Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić" - słowa Józefa Piłsudskiego.

  • ZA DARMO - niezalogowany 2019-08-29 08:14:41

    Widać, że elektorat EMERYCI+wnukowie, dobrze, że ci wnukowie nie głosują jeszcze bo PiS miałoby 60proc w wyborach. Nikt poważny w średnim wieku PiSem się nie interesuje. Ta partia odwołuje się do post komunistycznego elektoratu który tęskni za towarzyszem Gierekiem. Dają kasę ZA DARMO byleby nic nie robić i siedzieć w domu. A biurokracja i podatki jeszcze większe. To zabijanie przedsiębiorczości i dezaktywacja społeczeństwa. Lepiej powinniśmy się przyjrzeć skąd ci ludzie mają pieniądze na takie spendy w całej Polsce, bo raczej nie z legalnego źródła.

  • gość 2019-08-29 08:23:35

    Ja popieram PIS!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 10:32:41

    To też prawda, emeryci, ich dzieci i wnuki które są pełnoletnie też będą głosować na Prawo i Sprawiedliwość.
    Spotkanie z przedstawicielami PiS bus bezpośrednio z mieszkańcami to dobry wybór bezpośredniego kontaktu.
    Martwić może tylko miejsce w kącie placu Kościuszki a przecież w mieście mamy tyle innych otwartych miejsc gdzie ruch społeczeństwa jest znacznie większy. Wiemy jakie preferencje polityczne przeważają w Złotowie ale czego my głosujący od wielu wielu lat na PiS mamy się wstydzić. Dlaczego nie wychodzimy otwarcie do ludzi i to po tym co także dla społeczności Złotowskiej bez względu na poglądy polityczne zrobił rząd Zjednoczonej Prawicy z Prawem i Sprawiedliwością na czele. Dlaczego w Złotowie zwolennicy PiSu zawsze muszą się ukrywać przecież powód atakowania nas, oczerniania i wyzywania wulgaryzmami także na tej stronie internetowej nie może być przyczyną do tego aby ludzie z podniesionym czołem nie mogli w pełni wyrażać swoich wyborów.
    Co do przedstawienia tego co działo się na miłym spotkaniu z kandydatami na posłów i senatorów PiS narzuca się podstawowe pytanie; dlaczego w przedstawionej fotorelacji na ponad 60ciu zdjęciach są po kilka razy pokazywani ci sami ludzie, komu taki przekaz ma służyć. Dlaczego nie pokazuje się tych którzy być może pierwszy raz bo wcześniej takich spotkań nie było odważyli się i przyszli aby wyrazić swoje poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości. Chwała im za to i niech każdy z tych którzy w sposób haniebny oczerniają przybyłych tam zwolenników PiS dowiedzą się że było nas tam znacznie więcej niż to pokazano na zdjęciach.

  • gość 2019-08-29 10:47:15

    Naliczyłem 49 osób i jak na cały powiat , a chociażby sam Złotów , to faktycznie niesamowita frekwencja ! ZOTOW zawsze należał do miast zadbanych , zaradnych i przedsiębiorczych mieszkańcach bez względu na to ,kto rządził krajem ! PIS zaczął roznosić zarazę nienawiści , podejrzliwości , wojny z wszystkimi , którzy już wcześniej odkryli prawdziwe oblicze tych buńczucznych typów ! Kaczyńskiemu absolutnie nie chodzi o pomoc Polakom, on poprzez dostęp do absolutnej władzy chce ukarać Tuska i PO o rzekome zabójstwo brata ! Jakoś Macierewicz zaplątał się za kupę milionów w udawadnianą winę ,która okazała się chorą wyobrażnią tego oszołoma ! Teraz szuka haków na innych peowców i innych polityków, sędziów , prokuratorów , aby pozostawić tylko tych , którzy przyklepią winę smoleńską i inne wydumane winy przeciwników politycznych ! Nikt , kto ma trochę rozumu i wiedzy na poziomie szkoły średniej nie popiera tych obłudników , bo to normalnie WSTYD! wYSTARCZY POLICZYĆ ILE OBECNIE WARTE JEST 500+ !! jUŻ WKRÓTCE wyjdą na jaw wszystkie przekręty pisu i jak będą się czuli ci ze zdjęć do komentarza !!

  • gość 2019-08-29 10:57:03

    PiS to komuniści i złodzieje.

  • gość 2019-08-29 10:59:34

    Do kącika koło Zakładu Pogrzebowego,róg starego Sądu ,w Złotowie Fidurski zaprosił mini buska ,oklejonego 500+ i przyszło bardzo dużo ludzi,około 30-tu,przeważnie renciści i 500+.Dostali od Fidurskiego chorągiewkę od innego,smycz na szyję do tel.komórkowego.Zaśpiewali 100lat i odjechali.
    A TV PiS podaje,że było 100tys.ludzi ? skoro cały Złotów z niemowlakami i starcami leżącymi w hospicjum ,ma 18tys.ludzi.
    To dowód jak PiS kłamie.

  • Jili - niezalogowany 2019-08-29 11:15:16

    Tylko PiS!!!!!!!
    Mamy w końcu wartościową kandydatkę z naszego powiatu.
    Pamiętajcie, wszyscy głosujemy na Dorotę do Sejmu i Jolę do Senatu.

  • gość 2019-08-29 11:32:59

    Co te Jole i Doroty mogą? W PiS jednoosobowo decyduje Kaczyński, kto się wychyli zaraz pałą w łeb. Dyktator nie godzi się na samodzielność.

  • Obserwator - niezalogowany 2019-08-29 11:52:14

    Do krytyków z POKO. A za PO to co było? "Zielona Wyspa" mlekiem i miodem płynąca z której wyemigrowało 3 mln ludzi? Co do 500+ to na Zachodzie Europy były już od dawna znacznie większe świadczenia, które Polacy tak chętnie pobierali. A teraz tzw. elita martwi się, że nie będzie już elitą a innym poprawi się byt.

  • gość 2019-08-29 12:25:24

    BARDZO PROSZĘ , AŻEBY OSOBY KOMENTUJĄCE TĄ KOMPROMITUJĄCĄ IMPREZĘ NIE PORÓWNYWALI JEJ ORGANIZATORÓW DO KOMUNY !! NIE OBRAŻAJCIE KOMUNY !! Za Komuny praca była dla wszystkich , którzy chcieli pracować - była ! , czy była bieda - a była , a teraz jej nie ma ? A czy służba zdrowia , złotowski szpital , dostęp do specjalistów był lepszy , czy gorszy ? Czy ceny leków były , czy są wyższe? jaki jest obecnie czas oczekiwania na mieszkanie z zasobów miasta , gminy lub jakie zadłużenie na całe życie musi wziąć przeciętna polska rodzina na swój garb na budowę domu lub zakup mieszkania i nosić ten garb na całe życie ! Jakie są rzeczywiste warunki pracy i płacy u pana kapitalisty i jaka jest siła nabywcza tego wynagrodzenia ? Czy przeciętny Polak tak bardzo cieszy się ze swoich obecnych warunków życia jak to pokazują pisowskie media ? Kiedyś społeczeństwo w przeważającej mierze było wesołe , uśmiechnięte mimo niewątpliwych trudności ! Teraz marazm, smutne miny, wokół nienawiść i podejrzliwość ! Zaraza się szerzy , a ulegają jej ludzie z zasady słabi, o małej wiedzy , doświadczeniu życiowemu i ci , którym dzięki Bogu nie przyszło mieć większego kontaktu z polską służbą zdrowie ! Ci , którzy poważnie zachorują , rodziny tych chorych szybko zrewidują swoje poglądy na propagandę tych pseudopatriotów , którzy władzę , stanowiska traktują jako odskocznię do osiągania wielkich fortun ze wspólnego budżetu i tak naprawdę żadną odpowiedzialność !

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 13:46:43

    40 osób na zdjęciach ale jak ktoś napisał zdjęcia z aparatu nie oddają tego ilu nas tam rzeczywiście było. Tak szkoda że spotkanie odbyło się w tak nie kameralnym miejscu. Przed czym czy kim nas się ukrywa. Rzeczywiście my głosujący na PiS nie mamy czego się wstydzić, niech ta domena będzie tyczyła totalnych wrogów PiSu i Rządu RP.
    Na spotkaniu było bardzo miło i merytorycznie a to za sprawą kandydatów do parlamentu.

  • Leszek - niezalogowany 2019-08-29 14:46:47

    Nie byłem, bo nie lubię oglądać dziadostwaa i sekciarzy. PiS to stan umysłu. Po fotografiach widzę, że postkomuniści doskonale urządzili się w PiS. Skoro to była największa frekwencja to ciekawe jakie tłumy
    oglądały pisowskie pacynki w innych miejscach.

  • gość 2019-08-29 15:03:32

    Klakierzy PiS, gdy nadejdzie kryzys gospodarczy (a to nieuchronne) zamiast 500+ będziecie jedli kit z okien. Wyrzekniecie się Kaczyńskiego i PiS, a przyparci do muru i ojca i matki, jak Pawlik Morozow. Dzisiaj popieracie PiS bo dali wam np 500+ z waszej kieszeni (rządzący nie dają swych własnych ale społeczeństwa, a komuś trzeba zabrać żeby innemu dać), gdy wam widmo ubóstwa stanie przed oczami zmienicie front o sto osiemdziesiąt stopni.Obecnie rządzący rozdają co się da by kupić wasze poparcie, ale to nie będzie trwać wiecznie.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-29 16:31:52

    Ty Leszek wymień choćby z imienia tych których uważasz za postkomunistów wśród zebranych.
    Jakoś mielesz tu i tam i z tego mielenia nic nie wychodzi. Jak się mówi A to trzeba mieć odwagę powiedzieć B.

  • E. Zodrow - niezalogowany 2019-08-29 18:00:01

    Jeżeli krytykujecie i obrażacie wyborców PiS u mieszkańców zlotowa to podajcie przynajmniej swoje nazwiska a nie chowajcie się jak szczury w norach.

  • gość 2019-08-29 22:47:14

    Brawo panie kontra PIS

  • Gość - niezalogowany 2019-08-30 14:47:44

    Dlaczego usunięto komentarze dot martwych kaczek.
    Czyżby prawda o powodach była nie do udźwignięcia.

  • gość 2019-09-01 17:44:38

    i Łobżenickie struktury a co z podwyżkami dla pracowników domów pomocy społecznej ???

  • Gość - niezalogowany 2019-09-07 22:08:43

    Widzę że trzeba wszystkich POgodzić.
    Każdy kto był przeciwny spotkaniu z PiS Busem niech w dowód sprzeciwu 13.10.2019r zagłosuje na nieobecną tam kandydatkę Prawa i Sprawiedliwości do sejmu Panią Martę Kubiak.
    Wszyscy uderzający w PiS musicie wiedzieć że obojętnie jak nie odwrócicie tabelę to PiS będzie na czele.

Dodajesz jako: |