:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 9°C

Płonące Party 2019 w Nowym Dworze

Motoryzacja, Płonące Party Nowym Dworze - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 29/06/2019 15:26

Dzisiaj II dzień zlotu motocyklowego Płonące Party 2019 w Nowym Dworze

Tradycyjnie podczas zlotu odbyło się wiele ciekawych konkurencji. Był pieczony świniak i podpalono samochód. Zapraszamy do obejrzenia foto i wideorelacji z tego wydarzenia.

Reklama

Płonące Party 2019 w Nowym Dworze komentarze opinie

  • gość 2019-06-29 16:06:26

    Jakby mało było zanieczyszczeń powietrza... :(

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 18:30:46

    Z relacji" było wiele atrakcji" ....
    dwie

  • gość 2019-06-29 19:08:26

    widać że słoneczko zaszkodziło!!!!! następną imprezę zróbcie na śmietnisku komunalnym tam dopiero będzie co palić

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 21:54:01

    O smród z chlewni się protestuje a smog ze spalania toksycznych związków nie robi sie problemu. Specjalne podpalenie

  • gość 2019-06-29 23:30:41

    Brzydka z dziobatym nosem chleje Żubrówkę a reszta piwsko, patologia

  • Gość - niezalogowany 2019-06-29 23:55:57

    Konczcie tą farsę co roku gorzej ... Panowie to wasz czas żeby ze sceny zejść

  • Gość - niezalogowany 2019-06-30 05:48:41

    Totalne dno w tym roku byłem raptem 5 minut zwinołem się bo sensu nie było siedzieć... Jakie atrakcje w porównaniu do zeszlych lat to coś się działo a w tym roku już nic... To na Euro Eco więcej było niż tym ich samo zwanczy zlocie...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-30 06:57:08

    Było super, ale się nachlaliśmy... Laski na nogi nie mogły stanąć, dzieciaki biegały i się z nas śmiały. Malucha oklepaliśmybi spaliliśmy bo dym musi być. Super

  • gość 2019-06-30 12:14:13

    Może warto pomyslec o zmianie atrakcji głównej, bo po pierwsze za dużo syfu wychodzi w powietrze, po drugie szkoda wody, której brakuje w Polsce i po trzecie - na zdjęciach widać że atrakcja szału nie robi. Co do reszty - fajna idea integrująca motocyklistów, alkohol jak widać wskazany, ale to norma w PL i należy wykazać zrozumienie, a nie krytykować. Piją za swoje. Mało ridersów na zdjęciach, chowali się?

  • do powyżej - niezalogowany 2019-06-30 16:53:58

    ,,alkohol to norma w PL'', katolickim, przy małych dzieciach, niech kultywują tradycją.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-01 07:04:52

    Wy wszyscy pierdolnijcie sie w te wasze puste łby

  • Gość - niezalogowany 2019-07-01 07:23:54

    Co to za motocyklisci co na motorach i o motorach wiedzą tyle co aby paliwo wlać i uruchomić. Reszta to już dziadki co nie maja siły na zlot jechać aby z nowobogackimi się wydurniać i upijać . Takie czasy i zloty maja formę komercji bo bez niej nikt już bluesa nie czuje.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-15 13:00:28

    Ja tam rowerem przyjade.

Dodajesz jako: |