:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Kronika kryminalna, Pobili mężczyznę przystawili nóż - zdjęcie, fotografia
08/01/2019 08:02

Policjanci Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Jastrowiu wspólnie z policjantami Grupy Realizacyjnej Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali dwóch mężczyzn, odpowiedzialnych za dokonanie rozboju na mieszkańcu Sypniewa. Sąd Rejonowy w Złotowie zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

1 stycznia br. policjanci Komisariatu Policji w Jastrowiu otrzymali informację, że w trakcie sylwestrowej nocy w miejscowości Sypniewo dwóch mężczyzn dokonało rozboju. Policjanci ustalili, że dwaj mieszkańcy miejscowości w wieku 24 i 27 lat zaatakowali innego mieszkańca Sypniewa. Bijąc pokrzywdzonego mężczyznę pięściami po twarzy i przystawiając mu nóż do szyi zażądali, aby wydał im wszystkie posiadane przy sobie przedmioty. W obawie o swoje życie i zdrowie zaatakowany mężczyzna przekazał napastnikom kilkanaście złotych, telefon komórkowy i paczkę papierosów, które sprawcy zabrali i uciekli.

Policjanci Zespołu Kryminalnego z Komisariatu Policji w Jastrowiu, z chwilą zgłoszenia zaistniałego zdarzenia natychmiast przystąpili do działania i podjęli czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawców tego przestępstwa. Właściwa analiza zdarzenia i zebranych informacji oraz wnikliwa praca policjantów doprowadziła do ustalenia tożsamości, a także adresów pod którymi przebywali sprawcy przestępstwa.

02 stycznia br. w godzinach porannych jastrowscy kryminalni wspólnie z policjantami Grupy Realizacyjnej Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali osoby odpowiedzialne za to zdarzenie i przewieźli ich prosto do policyjnego aresztu.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutów dokonania rozboju. W toku dalszych czynności kryminalni ustalili, że jeden ze sprawców, dopuścił się również wielu innych przestępstw m.in. zniszczenia mienia, kierowania gróźb karalnych, naruszenia nietykalności cielesnej, 24- latek usłyszał łącznie osiem zarzutów.

Sąd Rejonowy w Złotowie przychylił się do wniosku Policji oraz Prokuratury Rejonowej w Złotowie i zastosował wobec mężczyzn najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Konsekwencją dokonania rozboju może być kara do 12 lat więzienia.

KPP Złotów

Reklama

Pobili mężczyznę i przystawili mu nóż do szyi komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 08:24:26

    Tempić i zamykać takie nowotwory społeczne!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 08:54:04

    Skutki promieniowania patologi z terenu jastrowia. Tam nie ma pracy że jest aż taka patologia???

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 08:54:50

    Totalna męda.Mam nadzieję ze znowu go po chwili nie wypuszczą.W końcu trochę spokoju będzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 08:57:30

    Prokurator coś łagodnie podszedł do tej sprawy. Ja na jego miejscu za ten numer z nożem dowalił bym im usiłowanie zabójstwa. A tak to jest zachęta dla innych patusów.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 09:04:05

    2 osoby były na Obdukcji , 14lastka Kopnął , Auto zdewastował , biegał po wsi z nożem i tylko tyle ? Noc Sylwestrowa : 4 Policje i Karetka Dzień kolejny : Antyterroryści po delikfentów SYLWESTSR ZE Sypniewem

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 09:08:08

    Pamiętam to jak wczoraj ,, Zobaczycie jeszcze ,że mały chłopak ze wsi może zostać GANGSTEREM " RIP ~ A.C

  • Zlotówa - niezalogowany 2019-01-08 09:36:57

    Śmiecia jednego i drugiego zamknąć na 20 lat. O chlebie i wodzie. Inaczej z patologia się nie wygra.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 11:12:51

    Od północy w działaniach sylwestrowych udział brał git! Słaby git! W kamizelce, a gdzie mowa o tych dzielnych policjantach z OPI? Jak zawsze ci co odwalil czarna robotę poszli w zapomnienie!

  • Kapa - niezalogowany 2019-01-08 12:38:49

    Słaby ten ostatni tekst!

  • gość 2019-01-08 12:59:21

    Gmina Jastrowie jak już wiele razy pisano kompletna patologia ,cały wachlarz przestępstw tylko obniżają ,albo raczej podwyższają statystykę przestępczości w naszym powiecie może faktycznie przejdżcie do Piły plus Okonek i zlikwidujmy ten powiat.

  • . - niezalogowany 2019-01-08 13:40:19

    Gangsterska jastrowska nożownicy grubo

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 13:46:26

    Taki z niego prawilny gangster, że po raz kolejny sprzedaje wszystkich, żeby ratować własną dupe.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 14:23:15

    Pięknie, a ja się w złocie kąpię..

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 14:26:52

    Gangster??? Raczej szmakster! Zwykły wiejski patus. Jakby był prawdziwym gangsterem to nie musiałby robić takich rzeczy. Za parę złotych... XD.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 15:47:17

    Chłopacy ewidentnie mają nowe Cele na nowy rok , ciekawe ile będą się ich trzymać

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 18:38:40

    Wiejski gangster - nie miał nawet na paczkę papierosów XD.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 19:35:00

    O kim mowa?

  • gość 2019-01-08 22:31:45

    Za kilkanaście złotych to zwykły żul bez muzgu co atakuje 2 na jednego albo dzieciaki. Powinni zamknąć na ładnych parę lat za usiłowanie zabójstwa i tyle.

  • Ja - niezalogowany 2019-01-08 22:33:07

    Porządny lomot temu GANGSTEROWI by się przydał, tylko cielaki z jego pokolenia sobie na to pozwalają,

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 23:19:48

    Tempaki żeby nie Jastrowie to byście z głodu zdychali

  • Gość - niezalogowany 2019-01-08 23:43:53

    Do ciężkiej roboty z nimi do kamieniołomów, odizolować gnoi od świata

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 00:14:53

    Pokrzywdzony podał imię i nazwisko sprawców ,a także miejsce pobytu. Jastrowie potrzebowało wsparcia żeby ująć tego gangstera hahaha. Jastrowska nie zrobila nic!!!

  • mieszkaniec pow - niezalogowany 2019-01-09 00:17:20

    Jastrowie prawdziwa stolica powiatu , JASTROWIE - drogi krajowe 11/22 , dworzec kolejowy połączenia Koszalin,Poznań, Katowice, zakłady pracy, ZŁOTÓW - drogi gminne, dworzec kolejowy połączenia Krajenka ,praca w sklepie u prywaciarza komunisty za 1600zł netto, OKONEK - prawdopodobna utrata praw miejskich w roku 2019 zgodnie z nowelizacją ustawy o samorządach...

  • gość 2019-01-09 09:36:58

    Jaki gangster ćpun patola!! Ewidentnie wina rodziców.Policji nie wińcie tyko mieszkańców ,kradł bił zastraszał a nikt nic nie robił Mieszkańcy bali się tej egresywnej świni..Ale wkońcu przyszedł koniec na gada ....aby siedział dlugo.W końcu mamy czyste powietrze w Sypniewie ,można wyjść spokojnie na wieś.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 09:43:21

    Całe Sypniewo liczy że tym razem go nie wypuszczą i odwieszą wszystkie zawiasy. Pół Sypniewa zastraszał i okradł a wszyscy się boją zgłaszać że ćpun przyjdzie podpali. Oby sąd chociaż raz tak poważna sprawę wziął na poważnie i dał duży wyrok. Sypniewo trzyma kciuki za duży wyrok dla patologicznego ćpuna!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 11:03:31

    Tak jak gość wyżej pisał ile to już trwało, a reakcja dopiero przy takiej sytuacji . Niech policja się weźmie i zapobiega takiej patologi od tych pierwszych wykroczeń żeby historia się nie powtórzyła.

  • Mieszkaniec z Sypniewa . - niezalogowany 2019-01-09 17:57:23

    Ja ich bym juz 5 lat temu pozamykal a nie teraz . to sa najgorsze ludzie w Sypniewie gdzie tylko kradna robia rozruby bojki itd . zyja z panstwa i z gminy Jastrowie i opieki. Do pracy nie chodza tylko Czyby kradna bija ponizaja ludzi . Dal bym im 25 lat wiezienia i zimna woda i suchy chleb a spanie na deskach. Lac ich 5 razy dziennie palami i zimna woda frajerow .

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 18:20:35

    Opisać go mozna trzema slowami których uzywal najczęściej "FRAJER KONDON i BITA PAŁA"

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 19:36:28

    O tych dwóch osobach to nie ma co dużo gadać po prostu zwykle faje nic więcej czemu w pojedynkę nie są tacy cfani fajury jebana i tyle

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 20:25:58

    Czasami tak jest

  • Gość - niezalogowany 2019-01-09 20:30:50

    Ja wiem kto pomogl mieszkancom Naszej wsi. Byl to pewien policjant z Jastrowia który od kilku miesiecy jezdzil w sprawie jednego z tych panow i zbieral material na tego drania. Dziekujemy za to.

  • gość 2019-01-09 21:04:02

    Każdy kto wiedział co wyprawiał jako dzieciak przy akceptacji i pomocy rodziców, wiedział że wcześniej niż pużniej trafi za kraty . Teraz doszło do tego ,że trzeba odizolować gościa od społeczeństwa jak najszybciej zanim dojdzie do tragedii.

  • gość 2019-01-09 22:42:48

    Rodzice odpowiadają za wychowanie takiego ćwoka, ciekawe kto to

  • Jastrowianka - niezalogowany 2019-01-10 00:58:22

    Patologia takie kurwy jak taki A. i K. tepic naprawdę jebana Patologia się szerzy nic dodać nic ująć tylko pozamykac w izolatkach by nikomu krzywdy już nie zrobili mało krzywd wyrządził jeden z drugim 3 miesiące to śmieszne w chuj że takich co nóż przystawiaja do gardła tak słabo karaja Patologia Sypniewska i tyleee z mojej strony

  • gość 2019-01-10 01:39:50

    Prawda jest taka , ze noz nosil zeby nie dostac wpierd*l , w grupie mocny jak kazdy , a chlopaki jak sekta kupa falszywych mord w okolo niego co mu dupe robili, a jak przyjezdzal to pionteczka zbijana jak najlepsze ziomki. W ciemnej ulicy potrafil tylko rabowac ,a solo?? spokojnie juz ide po sztachete bo sam nie dam rady.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-10 22:46:13

    Tylko szkoda że teraz wszyscy gadają jak siedzi (dużo wiedzą) a jak wyjdzie to podacie jemu rączkę bo się boicie wariata. OBUDZCIE SIĘ!!!

  • gość 2019-01-11 08:52:25

    Co tu się rozwodzić Jebać Frajera !!! .

  • Gość - niezalogowany 2019-01-11 21:01:57

    Co sie pokarze w sypniewie to cos odwinie. Tak chcial zostac gangsterem ze wlasnie mu to wyszło. Oby posiedzial parę lat w więzieniu. Niech sobie tam powspomina jak za dzieciaka trafił do poprawczkaka. Teraz też lepiej nie będzie miał.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-11 21:44:04

    Jak mozna osadzać nie znając prawdy. Byliście tam widzieliście na własne oczy? Jeszcze nie ma wyroku a wy już sami wyroki wydajecie.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-12 08:57:36

    Pół wiochy zdemolowal a ktoś tu pisze czy my prawdę znamy. No śmieszne bardzo!! Niech posiedzi sobie niewinnych nie wsadzaja za kraty. !!

  • Smerf - niezalogowany 2019-01-31 16:07:00

    Mam nadzieję, że obaj przez długie lata posiedzą w więzieniu i długo, długo nie wyjdą. Przecież to jest jedna wielka patologia albo i jeszcze coś gorszego tych dwóch gnoi, a do nich dodatkowo to ja jeszcze bym starych wsadziła, bo ktoś takie pasożyty społeczne musiał wychować. Starzy warci synów! Jak i jedni, tak i drudzy! Na usta cisną się takie słowa, że aż wstyd wypowiedzieć. Mam nadzieję, że przynajmniej w tym wypadku wymiar sprawiedliwości się okaże przychylny normalnym obywatelom i ukara odpowiednio tych frajerów!!!

Dodajesz jako: |