Pogoń Łobżenica Liderem Sukcesu

10 lutego w sali pilskiego hotelu „Gromada” wręczono wyróżnienia dla nowych „Liderów Sukcesu”. Wśród podmiotów, które otrzymały tę prestiżową nagrodę zarządu powiatu w Pile, znalazł się Klub Sportowy Pogoń Łobżenica.

Nagrodę w imieniu klubu odbierał prezes Kazimierz Sobczyk i Radosław Dróbka
Nagrodę w imieniu klubu odbierał prezes Kazimierz Sobczyk i Radosław Dróbka

W tym roku statuetki „Liderów Sukcesu otrzymało 12 podmiotów. Trzy kolejne, nagradzane statuetką po raz drugi, zostały uhonorowane „Kryształowymi Liderami”. Tytuł Ambasadora Powiatu Pilskiego powędrował do Natalii Madaj, pochodzącej z Szydłowa mistrzyni olimpijskiej w wioślarstwie. Galę ubarwił wyjątkowy koncert Jacka Borkowskiego, doskonale znanego wokalisty i aktora.

Pogoń Łobżenica nagrodzona została w kategorii sport i turystyka. W uzasadnieniu do nagrody czytamy: „Klub Sportowy Pogoń Łobżenica – od dziesięcioleci prowadzi systematyczną działalność szkoleniową w zakresie piłki nożnej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców gminy. Organizator rozgrywek, turniejów i innych wydarzeń o charakterze sportowym. Zaangażowanie ze strony sztabu szkoleniowego i zawodników oraz praca społeczna działaczy zaowocowały wielkim sukcesem – pierwszym w siedemdziesięcioletniej historii klubu awansem do czwartej ligi piłki nożnej.”

Nagrodę w imieniu klubu odbierał prezes Kazimierz Sobczyk i Radosław Dróbka. Wraz ze starostą pilskim Eligiuszem Komarowskim z gratulacjami pospieszyli burmistrz Łobżenicy Piotr Łosoś, przewodniczący Rady Miejskiej w Łobżenicy Antoni Kapeja i łobżeniczanin, przewodniczący Rady Powiatu w Pile Kazimierz Wasiak.

Marta Konek - UMG Łobżenica

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu