:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 8°C

Pogoń Łobżenica - Sparta Złotów

Piłka nożna, Pogoń Łobżenica Sparta Złotów - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 19/10/2019 16:53

Dzisiaj na boisku w Łobżenicy - derby Krajny

Na boisku w Łobżenicy spotkały się drużyny Sparta Złotów i lokalna Pogoń by rozegrać mecz 11. kolejki V ligi. Pogoń Łobżenica wygrała ze Spartą Złotów 4:0. 

Spartanie mieli kilka dobrych szans na zdobycie bramki, ale nie wykorzystali okazji. W 45 minucie meczu Jędrzej Wiśniewski nie wykorzystał rzutu karnego. 

Reklama

Pogoń Łobżenica - Sparta Złotów komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-19 17:22:55

    Pudlarz

  • Gość - niezalogowany 2019-10-19 18:00:05

    Jakie becki jeszcze z kim jak z kim ale z Łobżenica... Najbardziej prestiżowy mecz przegrany...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-19 18:03:41

    Niestety lider rozbity i to była chwila Pogoń pany

  • Gość - niezalogowany 2019-10-19 18:24:13

    Kiedy mieli te sytuacji? Czy Pan redaktor był na tym meczu?

  • Kudłaty - niezalogowany 2019-10-19 18:57:00

    Panie redaktorka jakie okazuje Sparta miała? W media expert chyba. Tak wygrywa się z "liderem " ! Żółto czerwone to barwy nie zwyciężone.

  • Lorens - niezalogowany 2019-10-19 19:01:25

    Kto był liderem? Sparta ..hahahah
    Gratulacje Pogoń lepiej grać swoimi i młodzieżą i ogrywać "gwiazdorów". Brawo Hrycu

  • Gość - niezalogowany 2019-10-19 19:42:32

    Brawo Pogoń ! Utarliście nosa Sparcie a szczególnie temu gwiazdorowi (kłamczuchowi) czereśniakowi.

  • Gośćdarkin - niezalogowany 2019-10-19 19:46:11

    Spartanie mieli kilka dobrych szans.Chyba byliśmy na innych meczach.Brak obiektywizmu.Sparta nie istniała.

  • gość 2019-10-19 19:54:59

    Moje gratulacje dla Pogoni Łobżenica,która pokonała postkomunistyczną Sparte Złotów.

  • Krzysztof B - niezalogowany 2019-10-19 21:28:26

    brawo Mateusz za utarcie nosa słynnej sparcie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-19 21:34:15

    Widać kto jest lepszy. Jak spata miała jakieś okazje to napewno nie w tym meczu. Trzeba było im pokazać kto jest lepszy. Brawo trenerze

  • Gość - niezalogowany 2019-10-19 22:36:34

    Co sie dzieje z Ankiem i Lachem? Czemu nie grają ?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-19 23:00:48

    Które miejsce ma pogoń w tabeli

  • Gość - niezalogowany 2019-10-19 23:23:55

    Dla nas kibiców nie liczy sie, które miejsce bo nasi piłkarze dobrze grają tylko dużo nie strzelają 100% sytuacji. Cieszcie się, że nie skończyło się z 10:0. P.S. wynik meczu 4:0.
    Najważniejszy mecz wygrany. Ogórki.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-19 23:41:08

    Miasto powiatowe dostaje wpierdal od wioski.
    Plus miasto powiatowe ma gości co występowali z orzełkiem na piersi. Brawo Pogoń!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-20 00:03:11

    Pachołki dla Pogoni nosić hahah

  • Gość - niezalogowany 2019-10-20 03:01:33

    Pozdrawiamy z JWE

  • Gość - niezalogowany 2019-10-20 03:07:47

    Pozdrawiamy z JWE

  • gość 2019-10-20 08:13:45

    wczoraj mecz na szczycie Polonia Jastrowie-Iskra Krajenka a tu cisza,tylko o sparcie pisza,inne kluby tez sa w powiecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-10-20 15:27:19

    Doczekali sie porażki hejterzy wkońcu! Po 7 wygranych z rzedu była cisza. Żalosne...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-20 20:12:05

    Gratulacje dla zespołu oraz Trenera Łobżenicy dobra robota

  • Gość - niezalogowany 2019-10-21 17:47:45

    Moje serce bije dla Niej,
    Tej Jedynej, mej Kochanej,
    Imię Jej w województwie znane,
    Barwy wszędzie szanowane,
    Sława Jej wszystkich przerasta,
    Łobżenicka Pogoń, Duma mego miasta.

Dodajesz jako: |