:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Policja zatrzymała sprawcę wtorkowego zajścia w złotowskim magistracie

Kronika kryminalna, Policja zatrzymała sprawcę wtorkowego zajścia złotowskim magistracie - zdjęcie, fotografia
05/12/2018 12:26

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu

Przypomnijmy, że zdarzenie miało miejsce we wtorek około godziny 8.00. Złotowianin wtargnął do magistratu gdzie uszkodził dystrybutor z wodą i zniszczył kwiaty w sekretariacie. Przestraszone jego zachowaniem urzędniczki schowały się w biurach. Wezwano policję, mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. W pogoń ruszyli strażnicy miejscy, którzy zatrzymali sprawcę zajścia w okolicach ul. Zielnej.

Mężczyznę przekazano policjantom, którzy spisali notatkę ze zdarzenia. 36- letni mieszkaniec miasta miał odpowiedzieć za zakłócanie porządku w miejscu publicznym oraz zniszczenie mienia. Nie były to jednak jedyne wtorkowe ekscesy z jego udziałem. Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali go za inne incydenty. Więcej informacji w najbliższym wydaniu Aktualności lokalnych. 

 

Piotr Steffen

Reklama

Policja zatrzymała sprawcę wtorkowego zajścia w złotowskim magistracie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 13:23:03

    Mówią ze po sterydach palma odbija.

  • gość 2018-12-05 14:11:38

    Jaku urząd taka rozróba

  • yt - niezalogowany 2018-12-05 15:11:36

    heh bardzo dobrze bo w tych urzedach jak pracuja to myślą mogę wszystko kur.....

  • Ania - niezalogowany 2018-12-05 15:22:02

    Wcześniej biegał po mieście, klął, spoliczkował kobietę, "wpadł" nie tylko do urzędu. Przestańcie zwalać jego zachowanie na "panią z urzędu". Być może tamtejsi pracownicy mogliby być milsi, ale akurat z tym incydentem nie ma to żadnego związku. Zapytajcie, czy stronił od używek. I nie chodzi mi o alkohol, fajki czy trawkę.

  • gość 2018-12-05 15:36:26

    "Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali go za inne incydenty" - no fajnie, policja po czymś takim puszcza gościa wolno dopiero jakby kogoś podpalił to może by go zatrzymali !! Od razu powinni go zabrać na testy narkotykowe, obserwację do psychiatryka itp.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 15:42:16

    Burmistrz powinien zrobić ankietę anonimową na temat urzędu pracy ,skarbowego itp o pracowników bo nie którzy zachowują się jakby za karę tam siedziały i patrzą na człowieka z góry i ponizaja swoim zachowaniem. Nie dziwię się że taka sytuacja wynikała niech poszukaja przyczyn A nie jaki to człowiek winy bo rozrube zrobil

  • DoktorTandeck - niezalogowany 2018-12-05 15:43:35

    Co to za pacjent? Nakieruje ktoś?

  • Czesiek - niezalogowany 2018-12-05 17:15:24

    A co zeznał zdenerwowany pan? Czym motywował furię? To ważne, bo może miał bardzo ważną sprawę i spotkał się z nieżyczliwością, lub brakiem dobrej woli urzędniczek.

  • Gośćtej - niezalogowany 2018-12-05 21:06:17

    Nie areszt, a szpital badania

  • gość 2018-12-06 01:41:35

    te komentarze sa po prostu zalosne. pod poprzednia relacja nt. wyzej wymie4nonego zdarzenia jakis koles napisal "Bił matki z dzieckiem..." itd. Ja sie pytam zartem: skoro to widzial to dlaczego nie zareagował? zlotowskie piepr_enie

  • gość 2018-12-06 08:22:42

    Nie pochwalam takiego zachowania, ale też mam dość zachowania większości urzędników. Zeby coś załatwić nieżle trzeba się napłaszczyć przed taką wiecznie niezadowoloną osobą. Chociaż język świerzbi ciśnienie 200/150 ...staram się nie wybuchnąć widząc szyderczy uśmiech urzędnika,, proszę przyjść za dwa dni,, choć można byłoby zdobyć podpis w ciągu minuty!

  • Polycja - niezalogowany 2018-12-06 10:28:47

    Nie wypowiajcie sie prosze nie znajac podstawowych procedur dzialania milicji. My czekalismy az ktos wezwany z rodziny podjedzie pod Urzad, zeby go capnac na parkingu o zle parkowanie a teraz caly plan sie spalil na penewce!!!! Interwencja poszla na marne...

Dodajesz jako: |