:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 3°C

Policjanci zatrzymali sprawcę potrącenia, ktory zbiegł z miejsca zdarzenia

Kronika kryminalna, Policjanci zatrzymali sprawcę potrącenia ktory zbiegł miejsca zdarzenia - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 31/10/2019 16:06

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali kierowcę, który w poniedziałek na przejściu dla pieszych przy ul. Norwida w Złotowie potrącił starszego mężczyznę i zbiegł z miejsca wypadku

28 października br. policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym w Złotowie na przejściu dla pieszych przy ul. Norwida. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do potrącenia pieszego przechodzącego przez jezdnię. Na miejsce zdarzenia natychmiast udali się policjanci i służby ratownicze.
Jak się okazało, ranny został 70-letni mieszkaniec Złotowa, a sprawca odjechał nie zatrzymując się. Miejsce wypadku zostało zabezpieczone. Policjanci rozpoczęli czynności dochodzeniowe na miejscu i poszukiwawcze za sprawcą wypadku. Z ustaleń na miejscu zdarzenia wynikało, że kierowca nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu, znajdującemu się na przejściu dla pieszych i spowodował wypadek drogowy, w wyniku którego pieszy doznał obrażeń ciała w postaci urazu głowy.
Policjanci na podstawie zabezpieczonych śladów i zeznań świadków ustalili, że pojazd, który potrącił mężczyznę miał angielskie numery rejestracyjne. Późnym wieczorem tego samego dnia funkcjonariusze odnaleźli samochód, którego uszkodzenia wskazywały, że uczestniczył w zdarzeniu drogowym. Intensywna praca policjantów pozwoliła wytypować sprawcę, który kierował autem w momencie wypadku.
Młody, 28-letni mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut spowodowania wypadku i ucieczki z miejsca zdarzenia. Przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Złotowie zastosował wobec mężczyzny środki zapobiegawcze.

IW

Reklama

Policjanci zatrzymali sprawcę potrącenia, ktory zbiegł z miejsca zdarzenia komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-31 17:24:53

    Super że go złapali.Najgorsze że uciekł i nie udzielił pomocy.Musi być zwyrodnialcem.Brak słów na takich jak on

  • gość 2019-10-31 17:48:01

    wywieźć gnoja do lasu, przejechać i uciec, tak jak on to zrobił. Co za patol, zwyrodnialec. Powinna być kara OKO ZA OKO, ZĄB ZA ZĄB!!!

  • gość 2019-10-31 17:58:18

    W tym przypadku ucieczka z miejsca zdarzenia nie bedzie brana jako okoliczność pogarszającą jego sytuację. Było to w centrum miasta w czasie wysokiego natężenia ruchu. Raczej ofiarze i tak by nie pomógł, no chyba, że to lekarz. Pewnie zwiał bo był po alkoholu. Tego już raczej nie da się mu udowodnić.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-31 18:31:15

    Szybko policja znalazła sprawcę .a czy dowiemy się czegoś o rozbitym aucie policji.czy policjanci jusz wyszli ze szpitala i czy odpowiedzą za spowodowanie zagrożenia i zniszczenia mienia publicznego

  • gość 2019-10-31 18:39:34

    Gratulacje dla złotowskiej Policji. Tak trzymać.

  • gość 2019-10-31 18:40:54

    Dzisiaj g.10.35 wyjazd na Zakrzewo- samochód z napisem Aktualności i rozmawiający przez telefon kierowca- kiedy wypadek?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-31 18:45:40

    Skąd pochodzi sprawca zdarzenia?

  • gość 2019-10-31 19:20:27

    Nie no większość komentujących prosimy o pilny kontakt ze specjalistą naprawdę żenada.

  • gość 2019-10-31 19:20:43

    Nie no większość komentujących prosimy o pilny kontakt ze specjalistą naprawdę żenada.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-31 19:28:55

    Dojechać gnoja pałami po piętach tam śladu nie ma a będzie pamiętać na przyszłość prócz tego że już więcej nie będzie uciekać z miejsca wypadku dla mnie jesteś cwelem. Mam nadzieję że ktoś ci to przekaże ta wiadomość cwelu!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-31 20:11:50

    A o narkotykach jeszcze nic nie pisano????? Czyżby tajemnica?????

  • Gość - niezalogowany 2019-10-31 20:13:34

    A o narkotykach jeszcze nic nie pisano????? Czyżby tajemnica????

  • Gość - niezalogowany 2019-10-31 20:56:44

    Ale się ludzie grzejecie po co ta agresja co wam to da. W domku miśki a na forum Lwy. Śmiech na sali.

  • gość 2019-10-31 21:45:38

    Dziwne że tak szybko policja go znalazła. Jak tajemniczy VW uciekł insigni z wideorejestratorem to do dzisiaj go nie znaleziono.

  • Gość - niezalogowany 2019-11-01 00:33:25

    Zawisza bez prawka potrącił babcie na przejściu. Wieczorem zatrzymali go znow i dalej na wolności

  • Gość - niezalogowany 2019-11-01 11:39:23

    O co tu chodzi????

  • gość 2019-11-01 20:09:28

    Podobno to niezłe "ziółko" hahaha

  • gość 2019-11-01 20:17:38

    Powinien siedzieć na długie lata bezwzględnie za to i nie tylko za to. Nie powinno być dla takich typów pobłażania. Skoro spier... w centrum miasta to skalkulował pewnie że warto zostawić na śmierć człowieka na ulicy. On moim zdaniem nie spanikował, nie stchórzył, on po prostu zostawił tego człowieka na śmierć z czystą premedytacją aby ratować swoją dupę. Bydle i tyle.

Dodajesz jako: |