:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 13°C

"Polonia" Jastrowie spadła do A Klasy

Piłka nożna, Polonia Jastrowie spadła Klasy - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 19/07/2019 12:38

Związkowa Komisja Odwoławcza w Poznaniu zabrała klubowi punkty i potwierdziła, że w Okręgówce zagra "Orkan" Śmiłowo

Związkowa Komisja Odwoławcza w Poznaniu rozpatrywała sprawę walkoweru w meczu pomiędzy "Poloniami" -  Jastrowie i Chodzież. Rację przyznała tej drugiej, co poskutkowało odebraniem punktów ekipie z Jastrowia. 

Uznała ona także, że V liga i Okręgówka to różne ligi, co oznacza, że w tej drugiej zagra "Orkan" Śmiłowo - drużyna ta niedawno wycofała się z rozgrywek IV ligi, za co ukarana została degradacją o dwa poziomy. 

Decyzja ZKO sprawia, że miejsce "Polonii" w klasie okręgowej zajmie "Wenus" Jędrzejewo. 

"Polonia" Jastrowie co prawda zapowiada, że jeszcze nie składa broni i będzie walczyć o pozostanie w Okręgówce, jednak błąd proceduralny, na który chce się powołać raczej sukcesu jej nie przyniesie. 

Wiele więc wskazuje na to, że wkrótce znowu będziemy oglądać derby Jastrowie - Okonek. Pikanterii tym spotkaniom z pewnością doda fakt, że drużynę zza miedzy, która również spadła do A klasy, prowadzi Ryszard Ludewicz. 

Łukasz Opłatek

Reklama

"Polonia" Jastrowie spadła do A Klasy komentarze opinie

  • Zlotownia - niezalogowany 2019-07-19 13:22:11

    Słabo grali to zasłużyli na A klase . Siwy sie nadaje na a klase

  • gość 2019-07-19 13:23:29

    Tylko \"Wenus\" !!!

  • SERIEA - niezalogowany 2019-07-19 13:24:37

    Zdobyli całe 4 punkty na boisku. Wiec spadek jak najbardziej zasłużony

  • gość 2019-07-19 13:26:26

    Takie transfery na A klase no no no:) dobrze ze Badacz spadł bo cięzko by było

  • gość1231 - niezalogowany 2019-07-19 13:26:29

    Teraz tylko jak odwołać te transfery . Za darmo i w a klasie grać nie będę chcieli..

  • gość 2019-07-19 14:25:07

    GRUPA 1\nBłyskawica Nieżychowo\nDerby Stara Łubianka\nDrawa Krzyż Wielkopolski\nGryf Zofiowo\nIskra Krajenka\nIskra II Szydłowo\nKP Piła\nKS Leżenica-Nowy Dwór\nLeśni Zawada\nLZS Trzcianka\nŁobzonka Wyrzysk\nSokół Kościerzyn Wielki\nPolonia Jastrowie\nWłókniarz Okonek\n\nPatrząc na tą A klasę to Jastrowie nie będzie mieć łatwego zadania. Aby szybko awansować

  • gość 2019-07-19 14:59:43

    ,,Tylko uczestnicy zebrania byli żli, że nie mogli wybrać Prezesa- członkowie Zarządy sami podzielili się funkcjami .To po co myśmy tu przyszli ! To cytat z tegorocznego artykułu ,,rewolucja w Polonii! To początek końca dobrej drużyny ! 10 TYŚ, MIEJSCOWOŚĆ W TAKIM TOWARZYSTWIE ! gDZIE TA USPORTOWIONA JASTROWSKA MŁODZIEŻ Z KILKU BOISK PIŁKARSKICH ! Gdzie im do dawnej Polonii ! Bieda, boisko -grzęzawisko , groszowe diety, Za to wyniki nieporównywalne , za to kibiców tłumy ! Teraz niestety wstyd!

  • gość 2019-07-19 15:07:57

    i pozamiatane. Trzeba było zacząć zmiany od góry, czyli zarządu.

  • gość 2019-07-19 15:27:35

    Polonia będzie grała w okręgówce !

  • gość 2019-07-19 15:28:31

    O to Rychu ładne baty dostanie od Polonii

  • gość 2019-07-19 15:33:26

    Jaki zarząd taka gra kolesiostwo ten niby cały zarząd.Tylko wymiana zarządu ratuje Polonię kolesiostwo nie zdało egzaminu i A klasa się należała.A nie tatuś załatwi.

  • gość 2019-07-19 16:15:29

    Najpierw stary Wojtiuk spuścił Polonię do A klasy, a teraz to samo zrobił synek. Porażka

  • gość 2019-07-19 17:03:56

    Taki zarząd był wcześniej i spuścił, teraz niech nowy zarząd próbuje to ratować ,bo wstyd dla miasta

  • gość 2019-07-19 17:59:53

    No to się trener popisał. Brawo dla niego ! I uciekł z tonącego statku

  • gość 2019-07-19 19:15:29

    ten specjalista od patologii miał rację, że to nie ma lepszej ligi jak ta najniższa.

  • gość 2019-07-19 22:15:38

    Siedzieli tylko na tym stadionie i piwo pili to teraz mają ligę podwórkową

  • gość 2019-07-20 11:24:56

    ,,Polonia\'\' Jastrowie miała być odnogą ,,Arki\'\' Gdynia a tu doopa i kamieni kupa. Nowy zarząd zapowiadając sukcesy ryczał jak lew a padł jak mucha. Może uratuje sytuację kilka mln euro z UEFA albo FIFA? Władze miasta mają chody wszędzie, mogą załatwić.

  • gość 2019-07-20 17:20:19

    Tak, czytam i czytam i wyglada na to, ze macie nowego fryzjera

  • gość 2019-07-20 17:47:50

    Miasto musi zatrudnić Fryzjera by dalej nie spadać aż do klasy D

  • gość 2019-07-21 12:30:13

    I trenera mają z górnej półki znakomity nerwus krzykacz ulubieniec burmistrza.

  • gość 2019-07-22 10:57:03

    Cwaniaki portalowe ! Byłem widziałem , super zespół stworzony. pełno ludzi na trybunach i do grania co teraz napiszecie ?

  • gość 2019-07-22 13:52:00

    Jak fajnie się krytykuje... Młody prezes głupio gada , ale to nie ma wpływu na grę piłkarzy.\nŚwiat się zmienia i nikt nie chce biegać i narażać się na urazy za \"czapkę gruszek\".\nTakie kluby jak Polonia opierają swoją działalność społecznej pracy kilku działaczy i warto podkreślić społecznej (darmowej)!. Jeśli takich brak to i nie ma klubu...

  • gość 2019-07-22 14:08:16

    Ta ta widziałem jaki zespół już Cyruk ściąga kolegów z Wałcza żeby im kasę płacić zaraz jeszcze go do akademii wkręci i wogole się $$$ będą zgadzać

  • gość 2019-07-22 14:37:08

    Nerwuski widzicie Polonia jest i będzie, bo młody prezes ma głowę na karku i młody trener też ma pojęcie i większe doświadczenie niż nie jeden dziadek.... A jak tam w Okonku panie ????? Hehehehe podobno cinko, cinko.

  • gość 2019-07-22 15:11:46

    Byłem i widziałem. Kroi się ciekawy zespól, oby tak dalej bo sparingi to taka lekka ściema.

  • gość 2019-07-22 15:40:56

    Młody Wojtiuk fajnie wszystko układa. A co tam słychać w Okonku jak tam sparing? Czy to prawda, że zawodnicy nie chcą trenowac?

  • gość 2019-07-22 15:46:32

    Ja się nie dziwię, że nie chcą. A może pan Opłatek napisze o tym artykuł, dlaczego nie chcą i w ogóle jak jest ????

  • gość 2019-07-22 16:13:00

    Jednak A klasa? No brawo Tomcio dobra robota hahaha