:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Piłka nożna, Polonia stawia turnieje - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 01/02/2019 09:10

MKS Polonia Jastrowie będzie organizować więcej turniejów dla grup młodzieżowych

W ciągu najbliższych dwóch miesięcy klub zorganizuje takie rozgrywki sześć razy. Wszystkie odbędą się w hali widowiskowo - sportowej w Jastrowiu.

Ma być to rozwiązanie nie tylko korzystne dla rozwoju młodych piłkarzy, ale też tańsze dla Polonii. 

Poniżej plan turniejów:

Łukasz Opłatek

fot. MKS Polonia Jastrowie

Reklama

Polonia stawia na turnieje komentarze opinie

  • gość 2019-02-01 16:24:31

    Propaganda sukcesu ktorego nie ma i nie bedzie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 16:41:14

    Troll

  • gość 2019-02-01 20:02:05

    proponuje najpierw postawić na poziom treningów

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 20:09:52

    I na busa stawia. Dla prezesa!

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 20:34:10

    Polonia to cyrk, nagle się obudzili... A tyle lat kicha taka była.... I co nagle ma być fajnie? Chyba wieczorem na stadionie prz browarze.

  • gość 2019-02-01 21:08:17

    Plan ambitny tylko atmosfera nie bardzo .

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 21:26:37

    A ty na co stawiasz ? Znowu w nocha działkę ?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 22:25:17

    nie lepiej rozłożyć te turnieje na cały rok? Skąd ten zryw?

  • gość 2019-02-01 22:26:22

    nie wiesz?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-01 23:01:21

    Z Sypniewa

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 08:25:23

    Obudzili się nagle bo w końcu konkretny prezes jest. Ja jestem pod wrażeniem po zebraniu.

  • gość 2019-02-02 08:30:49

    Tatuś kasę dał.

  • gość 2019-02-02 08:31:03

    Tatuś kasę dał.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 08:39:13

    Może i dał a może i sponsorzy dali. Ważne , że dzieciaki skorzystają.

  • gość 2019-02-02 08:54:52

    Syn prezes to sypnął.

  • gość 2019-02-02 09:22:35

    A czy skorzystają to się okaże.Jeszcze do tego wszystkiego muszą się trenerzy przyłożyć to może i skorzystają.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 12:02:47

    Nowy prezes za dużo sobie przypisuje. To praca wielu ludzi. A tu gdzie się nie obejrzysz to tylko " prezes to, prezes tamto ". Te dzieci nie są tam dla prezesa, niech on to w końcu zrozumie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 12:19:51

    Tytuł powinien brzmieć " Nowy Prezes Polonii stawia na turnieje"

  • Ja - niezalogowany 2019-02-02 14:30:30

    Również jestem pod pod wrażeniem nowego prezesa ,taki młody A Taki fajny i konkretny A fakt że jest synem burmistrza sprawia że jesZcze bardziej się cieszę iż został preZesem poloni.Poza Tym gratuluję Panu Piotrowi takiego syna

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 15:16:24

    Taki fajny, amerykański... Pomysły na do dupy, ale kto ma mu doradzać jak tam banda gowniarzy. Podstawowe prawa ekonomii też by się przydało liznac...

  • Pani W - niezalogowany 2019-02-02 15:19:01

    Super ten nasz prezes. Po co na nim kołki ciosac? Taki mądry i przystojny i plecy ma taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakie szerokie.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-02 22:16:48

    Krytykanci frajerzy i tyle

Dodajesz jako: |