:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Piłka nożna, Polonia zaprasza - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 20/03/2019 10:14

Piłkarze z Jastrowia szykują się do walki o mistrzostwo Pilskiej Klasy Okręgowej

Pierwszy mecz rundy wiosennej Polonia Jastrowie zagra w najbliższą sobotę, 23 marca, o godzinie 15:00 na własnym stadionie. Rywalem podopiecznych Adriana Gawluka będzie drużyna Sokoła Domasławek. 

Wstęp wolny. Zapraszamy! 

Łukasz Opłatek

Reklama

Polonia zaprasza na mecz komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-20 10:49:36

    A jaki wynik ostatniego sparingu??? bo na Facebooku Polonii zapraszali na mecz a potem o wyniku cisza

  • Konrad Jankowski - niezalogowany 2019-03-20 11:45:00

    0-5

  • Geniusz - niezalogowany 2019-03-20 11:46:23

    Utrzymają się ? Czy spadek będzie ?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-20 12:18:05

    0-5 z Derby Stara Łubianka no to się nie dziwię że prezesik się nie chwali

  • gość 2019-03-20 14:40:01

    Na tych kopaczy nie warto iść.Niech kolesiowy zarząd idzie.

  • gość 2019-03-20 15:50:02

    hie hie Rysiek widzę dużo czasu wolnego masz :)

  • Gość - niezalogowany 2019-03-20 16:20:30

    W łubiance Klofik grał?

  • gość 2019-03-20 17:32:56

    Ciekawe ile ogłoszeń będzie musiała zamówić gmina za tę reklamę?

  • gość 2019-03-20 17:49:35

    Na kopaczy nikt nie idzie .Ludzie mają w nosie taki zarząd .Tatuś i tak kasę będzie słał na słabeuszy.Żeby synek był dumnym prezesem.

  • gość 2019-03-20 17:49:54

    Na kopaczy nikt nie idzie .Ludzie mają w nosie taki zarząd .Tatuś i tak kasę będzie słał na słabeuszy.Żeby synek był dumnym prezesem.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-20 19:01:08

    Oj żal dupę ściska, że buraka pogonili od koryta. A taki był cwaniaczek, taki pewniaczek. Zobaczymy jaki teraz będzie chojrak.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-20 19:15:45

    Rysiu z synkami zmasowany atak, hehe w akademii się nie układa więc zostały komentarze.

  • Fachowiec - niezalogowany 2019-03-20 22:24:24

    Zawsze gdy pojawia się artykuł o polonii to pełno pod nim GÓWNIARSKICH komentarzy. To jest żenada czytać takie wpisy. W Jastrowiu piłka podzieliła ludzi zamiast ich połączyć. Jak nas widzą tak o nas napiszą, pamiętajcie o tym DZIECIAKI .

  • gość 2019-03-21 00:10:01

    W polonii sa wprowadzani mlodzi chlopcy i wychowankowie ! Za 3 lata beda tego efekty i trzeba czekac! Trener Gawluk to dobry trener,a Tomasz W to dobry prezes! Niech samozwaniec spojrzy w lustro i uderzy sie w piers! Ile zniknelo z konta klubu i ile lat klub musial splacac dlugi za jego kadencji! Powinien odpowiedziec karnie za to co zrobil .Teraz zale pod publiczke do rodzicow wypisuje na portalach spolecznosciowych d ,ale za rok i dwa Ci rodzice sami sie poznaja jaka to szuja falszywa i przebiegla! Tak o Tobie mowa szmaciarzu jak to czytasz .Wielki trener co kupil licencje .Spojrz w lustro chlopie i nie oszukuj tych rodzicow co jeszcze na tobie sie nie poznali bo pelno mlodych chlopcow co chcieli grac w pilke odpaliles bo bazowales tylko na talentach ,albo co mieli smykalke do grania bo dla Ciebie nie liczy sie dobro mlodego zawodnika tylko liczy sie dla ciebie twoj wlasny wizerunek .I zrozumcie to wlasnie ludzie zyjacy w niewiedzy jaki jest ten oszust !!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-21 07:02:47

    Oj oj jaka spinka żeby ci żyłka nie pękła bo będzie jednego przydupasa mniej

  • gość 2019-03-21 08:40:09

    Z tą licencją to ciekawa sprawa. Czyżby pośrednik ze Złotowa ?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-21 18:43:01

    On jest takim burakiem czerwonym że gdy by spojrzał w lustro to by pękło . Jeszcze troszkę i rodzice na 100% poznają że to marny aktor.

  • gość 2019-03-21 20:06:39

    zgodnie z domena wjotiuka, podobno wszyscy to patologia? Skoro tak mowi to znaczy , ze wie jak wyglada patologia.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-21 20:41:57

    Rysiu jak to jest być zakałą swojego macierzystego klubu?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-21 21:02:24

    Wielka stopa był zawsze manipulantem i fałszywym typem rodzice miejcie się na baczności

  • Gość - niezalogowany 2019-03-21 21:15:50

    Ruchu klubowy pasożyt na stare lata ze świrował.

  • Fachowiec - niezalogowany 2019-03-21 21:42:19

    ARTYKUŁ NIE JEST O BURAKU TYLKO O MECZU BURAKI !!!!!

  • gość 2019-03-22 07:15:17

    Podobno komentarze miały być publiczne? Dlaczego gazeta nic nie robi z atakami na trenera Start Jastrowie czy Polonii? Przecież tego się czytać nie da! Od razu widać jaka zawiść i nienawiść w konkurentach z Polonii. Zamiast zająć się swoim klubem wypisują obraźliwe komentarze bo na nic więcej ich nie stać. Kiedy to się skończy? Wstyd że BURMISTRZ na to pozwala! ,,Po owocach ich poznacie,, radzę powyciągać belki z własnych oczu a potem wytykać drzazgi u innych. Radzę pomyśleć zamiast obrażać wizerunek i osoby. Wstyd.

  • Jastrowianka - niezalogowany 2019-03-22 07:19:08

    jak piszą o Polonii to o działaniach, jak o Starcie to od razu atakują pana L i rodzinę. O drużynie nie ma złego słowa! Jeżdżą i wygrywają, reprezentują JASTROWIE a Wy co? Nie wstyd Wam? Masakra jakaś..Jad się sączy z każdej strony. Tylko pokazujecie jacy jesteście zgorzkniali i jak boli Was że ktoś może mieć inne zdanie i pasję.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 07:52:42

    a dzbanuszek swoje, najlepiej za te wszystkie przekręty jeszcze Rysiowi pomnik postawić?

  • gość 2019-03-22 08:24:08

    No i właśnie o tym mówię...zamiast się zamknąć to ty dalej swoje..zero szacunku, zero pokory. Wstyd że taki ktoś jak ty zajmuje się naszymi pociechami.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 11:20:59

    Te komentarze to tragedia.Ludzie ogarnijcie sie I przestancie obrazac wszystkich w kolo I czepiac sie ich rodzin.Czy nie moze byc normalnie dwa kluby reprezentujace Jastrowie to chyba dobrze w Zlotowie sa dwa I nikt nie robi takich cyrkow jak tu w Jastrowiu.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 11:51:44

    Rychu zdrajca I burak, Dorota daj spokój juz z tymi komentarzami

  • gość 2019-03-22 12:24:05

    to nie żadna Dorota tylko ja piszę te komentarze, widać że pojęcia nie masz a tylko przez pryzmat nienawiści atakujesz te same osoby z rodziny Ludewicza. Jak masz ochotę to podaj swoje namiary a zobaczysz z kim rozmawiasz. Najlepiej imiennie atakować bo na nic innego cię nie stać, a jak ktoś waszą rodzinkę zaatakuje to od razu bratem prawnikiem się zasłaniasz.

  • gość 2019-03-22 12:27:22

    ,,Gość - niezalogowany 2019-03-22 11:51:44 Rychu zdrajca I burak, Dorota daj spokój juz z tymi komentarzami,, więcej pokory dzieciaku bo całe Jastrowie się z was śmieje że taki ból dupy z czyichś osiągnięć. A że gazeta tego nie widzi? Ze traci czytelników przez takich zawistnych zadymiarzy pod przykrywką...

  • gość 2019-03-22 12:31:03

    a redakcję powinni prześwietlić ze tak bezkarnie i bezpodstawnie oczerniają Ryszarda L że oszust..bez dowodów daleko nie pojedziecie. Najwyżej do sądu. I zanim mnie zaatakujesz to powiem jeszcze tylko że jestem matką dziecka które chodzi akurat do Pana Ryszarda i to co piszecie na niego jest po prostu jawna kpiną i bezpośrednim atakiem.

  • gość 2019-03-22 12:56:30

    Beata jest tania.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 13:30:58

    Brawo dla komentarzy wyzej.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 16:59:09

    A może tak ktoś zauważy, że to działanie typowego hejtera, który pisze komentarze i podjudza przeciwko sobie dwie strony. Mogę tylko powiedzieć, że ujawnienie danych tej osoby wiele by wyjasniło. Napiszę tylko tyle, wstyd że taki człowiek jest nauczycielem i uczy dzieci.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 20:21:54

    Czy rychu to ten stary czerwony-siwy dziadek? Jeśli tak to kiepsko,kiepsko

  • gość 2019-03-22 21:09:29

    Ja równiez popieram zdanie tej Pani której jak pisze wyżej dziecko trenuje u Pana Ryszarda.Faktem jest to ,że wstydźcie się wszyscy ci co tak obraźliwie atakujecie Pana Ryszarda.Czemu nie podejdziesz jeden z drugim i nie powiesz tego prosto w oczy.Brak odwagi?Uważam ,że za tak skandaliczne zachowania powinno się wszczynać postępowanie o ujawnienie danych bo tego juz jest na prawdę za dużo.Wstyd.A wszystko przez to ,że ktoś nie może się pogodzić ,że powstała nowa akademia.Powstała to powstała i nie ma co tu dyskutować.Dla nas rodziców to na pewno pozytyw.Trzeba było raczej się wczesniej zastanowić odsuwając Pana Ludewicza od pewnych grup,które trenował czy to czasami Poloni nie zaszkodzi a nie teraz psy wieszać na nim i całej jego rodzinie.Wstyd

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 22:11:34

    Prawda nikt nie zapytal rodzicow o zmiane trenera

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 22:55:00

    Ten dzbanuszekM też pisał a teraz płacze....

  • Stan - niezalogowany 2019-03-22 23:40:57

    Czy ten słynny rychu jest czerwony,Stary I wygląda jak dziad? Jeśli tak to biedne dzieci mają koszmary

  • gość 2019-03-23 13:59:55

    Nie mam watpliwosci, ze wiekszosc mieszkancow tej wioski jastrowie to potomkowie niedobitkow UPA. Teraz wsioki probuja mowic rodowitym Jastrowiakom jak zyc. No wlasnie jak zyc wsioku z metryka UPA. Dokladnie ja z emigrantami przyjezdzaja do Jastrowia z wioski a potem chca mowic, ze oni lepiej wiedza co i jak.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-24 01:41:28

    Ten pan powinien zakupić sobie respiratpr bo niedługo za braknie mu tlenu.

  • gość 2019-03-24 08:35:07

    I znów przegrali taki zarząd taka gra.Nie warto chodzić szkoda czasu i nerwów.

Dodajesz jako: |