:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Ponad 50% policjantów w powiecie złotowskim na L4

07/11/2018 13:25
Policja - komunikaty i akcje, Ponad policjantów powiecie złotowskim - zdjęcie, fotografia

Funkcjonariusze w naszym powiecie, podobnie jak policjanci w całym kraju, również masowo udają się na zwolnienia lekarskie

W Polsce coraz głośniej o zwolnieniach lekarskich policjantów. Akcja z dnia na dzień przybiera na sile. Złotowska policja nie udziela w tym względzie informacji, kierując do rzecznika prasowego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Ten potwierdził dzisiaj w rozmowie z nami, że również policjanci w naszym powiecie masowo udają się na zwolnienia lekarskie. Jak stwierdził mł. insp. Andrzej Borowiak, statystyki dla jednostek na terenie naszego powiatu wynoszą 50-55%. - W całym województwie spośród ośmiu tysięcy policjantów na L4 są 3452 osoby, to jest około 44% - odnosi do średniej w Wielkopolsce. Rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu przyznaje, że sytuacja staje się ekstremalnie trudna, ponieważ zwolnienia L4 dotyczą głównie policjantów patrolowych, dzielnicowych, ruchu drogowego, a w tej chwili w dużej części również kryminalnych.

Więcej na ten temat w kolejnym wydaniu Aktualności Lokalnych.

Piotr Steffen

Reklama

Ponad 50% policjantów w powiecie złotowskim na L4 komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 13:50:17

    Moim zdaniem powinni być skontrowali oraz zwolnieni z Pracy.

  • gość 2018-11-07 13:53:19

    No jak mamy takie mizeroty jak te nasze policjantki co to mundur wisi na nich to niech idą na L-4 wstyd trzymać takie policjantki, gdzie kiedyś to policjant musiał coś sobą reprezentować

  • Kasia - niezalogowany 2018-11-07 13:55:50

    I bardzo dobrze za psie grosze narażają swoje życie!!!!!!

  • gość 2018-11-07 13:56:45

    Powinny masowo ruszyć kontrole zus oraz lekarzy wystawiających l-4.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 13:58:22

    Pani Kasiu, taką drogę wybrali. Dlaczego mamy płacić za to, że siedzą na L4?

  • Nie POLICJANT - niezalogowany 2018-11-07 14:03:19

    ZWOLNIENI na jakiej podstawie? "Gość-u" a ty jak swojemu szefikowi zanosisz L4 to tez Cie zwalnia? I co ma byc kontrolowane jak masz L4 chodzace to mozesz wychodzic z domu. Kazdy ma prawo byc chory i mamy taka pore roku ze latwo o przeziebienie.

  • Nie POLICJANT - niezalogowany 2018-11-07 14:04:01

    ZWOLNIENI na jakiej podstawie? "Gość-u" a ty jak swojemu szefikowi zanosisz L4 to tez Cie zwalnia? I co ma byc kontrolowane jak masz L4 chodzace to mozesz wychodzic z domu. Kazdy ma prawo byc chory i mamy taka pore roku ze latwo o przeziebienie.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 14:13:37

    Jestem sam sobie szefem. Jak jestem chory, zamykam sklep, Nie zarabiam. Płace spore podatki. Oni protestują, nie są chorzy. Jest róznica? widzisz ją? 15lat służby podwyższonego ryzyka za 3tyś zł? emerytura w wieku 35 lat ? na emeryturze mogą dorobić. Wiec myślę, że tak źle nie mają. Zwykły kowalski na budowie nie ryzykuje życia? Każda praca niesie z sobą ryzyko.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 14:14:20

    Szacunek dla nich,że taką pracę,-a raczej służbę wybrali.niewdzieczną,trudną i mało płatną.

  • Kamila - niezalogowany 2018-11-07 14:23:00

    Pozdrawiam wszystkie służby mundurowe, życzę szybkiego powrotu do zdrowia

  • gość 2018-11-07 14:23:47

    Policjanci harują za psie pieniądze, a darmozjady dostają 500+ za to, że klapią sobie dzieci, którymi się nie zajmują. Tymi dziećmi najczęściej muszą się zajmować za nich... policjanci.

  • Kolo - niezalogowany 2018-11-07 14:29:09

    To idź typie do policji skoro mają tak dobrze.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 14:31:23

    Podwyżki to może im się należnależą, ale z jakiej racji policjant ma iść po 15 latach na emeryturę a zwykły Kowalski po 40 w czym on jest lepszy. Chcą chorobowego 100 płatnego zwykły Kowalski ma 80 w czym oni są lepsi. Cała mundurówka nauczyciele i rolnicy to pasażyci społeczni( mowie o odprowadzaniu składek do ZUS a najwięcej oczekuja) nie mylić z nierobami bo jak najbardziej pracują, ale to nie jest równe traktowanie ludzi. Podwyżki jak najbardziej tak ale nie komunistyczne przywileje.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 14:32:36

    Służba odpowiedzialna za przestrzeganie prawa jawnie łamie prawo. O to mi chodzi. Nie napisałem że mają dobrze. Poprostu idzie się wkurwic. :)

  • Kolo - niezalogowany 2018-11-07 14:41:57

    Rolnicy odprowadzają składki do KRUSu, typowa cebula nie mają wiedzy a komentują xd

  • Kalafior - niezalogowany 2018-11-07 14:54:50

    Wszystkich chętnych co chcą mieć takie przywileje zapraszają do służby. Policja powinna zarabiać, a nie prosić o podwyżki inne służby nie proszą i maja. Jak masz jaja to wstąp, zobaczymy jaki kozak jesteś

  • Kolo - niezalogowany 2018-11-07 14:58:30

    Kalafior, ładnie napisane, popieram ☝

  • Gościu - niezalogowany 2018-11-07 15:07:15

    Z psami sie nie gada, na psy sie szczekac powinno. Nierpoby woza du_pska w radiowozach, spalaja benzyne, truja srodowisko. zakała systemu III RP. nigdy munduru ich nie unaszuje przenigdy

  • Kolo - niezalogowany 2018-11-07 15:13:42

    A jak będą chcieli Ci wje*ac, czy obrobią chatę to wtedy też nie dzwoń na policje

  • gość 2018-11-07 15:17:20

    popieram w 100%, zarabiają grosze jak za ciężką niewdzięczną pracę którą wykonują. Użeranie się z patologią, ludźmi brudnymi itp przy wiecznym niezadowoleniu obywateli i odgórnymi rozkazami często za przeproszeniem z du.py. Walczcie o swoje kochani policjanci i nie przejmujcie się burakami z wiecznym "hwdp" na twarzy, bo oni nie mają pojęcia chociaż w połowie o tym co naprawdę robicie i jak wygląd wasza praca

  • gość 2018-11-07 15:21:16

    jedyne czego żal to że w Polsce policjanci nie mogą działać tak jak np policja w Stanach, bez zbędnej zabawy. Może to by nauczyło szacunku niektórych przygłupów

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 15:30:34

    Do zwolnienia

  • Gościu - niezalogowany 2018-11-07 15:31:43

    Do Kolo: No nie, nie zadzwonie. Po to mam swojego gnata, ktorego nosze przy sobie a jak bedzie ich wiecej to od tego jest Batman

  • Kalafior - niezalogowany 2018-11-07 15:32:31

    Gość ty to napewno znasz nie jednego Policjant, który pokazał ci gdzie twoje miejsce. Napewno pierwszy byś się wyspowiadał aby się wybielić taki kozak jesteś a pierwszy uciekasz jakby co. Mała fajeczka, a na forum git.

  • gość 2018-11-07 15:33:16

    Służba w policji nie jest łatwa ,narażają swoje zdrowie i życie .Tak....jest to bardzo niewdzięczna praca ,bardzo krytykowana .Ale i oni mają dosyć tych głupawych rządów jak my wszyscy, nie zgadzają się pracować przeciw szarym obywatelom i zarobki nie są adykwatne do ich służby.Jedyne wyście to L4. POPIERAM Z CAŁEGO SERCA! OBYWATELKA GORSZEGO SORTU......

  • Kolo - niezalogowany 2018-11-07 15:38:23

    Hahahah dobra trzymam za słowo

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 15:42:23

    Drodzy funkcjonariusze życzę szybkiego powrotu do zdrowia, popieram w 100%.

  • Gościu - niezalogowany 2018-11-07 15:44:03

    Trzymaj, trzymaj radze mocno

  • gość 2018-11-07 15:51:17

    Pytam się co robi w tym czasie ZUS? Dlaczego nie są poddani kontroli przez lekarza orzecznika. Ile jeszcze my obywatele będziemy płacić za nich. Emerytury maja po 25 latach i do tego chcą zwolnień lekarskich 100% płatnych. Dlaczego my obywatele mamy na nich robić?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 16:11:39

    A gdzie kontrole zusu?

  • Popieram - niezalogowany 2018-11-07 16:13:02

    Brawo. Należy Wam się podwyżka!

  • Gośćj - niezalogowany 2018-11-07 16:21:19

    Ktoś wie ile zarabia.policjant za uzeranie sie z pijakami, za ratowanie ludzi, za sciaganie wisielcow oraz pilnowania porządku.? Bardzo dobrze! Niech strajkują.

  • gość 2018-11-07 16:26:15

    KPP w Złotowie ma swojego oficera prasowego i nie widzę powodu, aby nie mógł odpowiedzieć lokalnej prasie na stawiane pytania.

  • Gościu - niezalogowany 2018-11-07 16:41:41

    Uzeranie sie pijakami? Odcinanie wisielcow? Qwa codziennie odcinaja tych wisielcow? Codziennie naraza zycie to gornik przemierzajac podziemne korytarze wypelnione metanem. Dla nich szacunek mam a n ie dla zwyklego psa ciecia

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 16:49:34

    Policjant z Czernic taki chory a jakoś na lewo dorabia kosząc kukurydzę i jakoś nikt nie sprawdza nie widzi problemu ze oszukuje państwo

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 16:49:34

    Nieroby nikt im nie kazał zostać psem

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 16:57:36

    Ale codziennie muszą użerać się właśnie z taką patologią, przez co od ręki powinna być podwyżka

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 16:57:48

    Teraz wszyscy wyzywają a jak do domu się będą zbiry włamywać to gdzie zadzwonicie, jak Wam ktoś wymusi pierwszeństwo na drodze, skasuje auto i jeszcze się będzie z łapami rzucał to pod jakim numerem będziecie szukać wsparcia, jak napity imprezowicz będzie notorycznie spokój zakłócał razem z kilkoma równie napitymi i agresywnymi kumplami to co, sami pójdziecie ich uciszać? Wszystkie służby powinny być równo traktowane, Policja, Straż, Ratownictwo medyczne ale niestety dysproporcje są pokaźne a te służby często spotykają się na tych samych zdarzeniach.

  • Gościu - niezalogowany 2018-11-07 17:03:47

    Jak sasiadowi pijaczyny auto psuli pod blokiem to sam zbieglem tastukac na pape. Nikt tych smierdzacych kundli w tym kraju nie potrzebuje

  • Jozef - niezalogowany 2018-11-07 17:06:57

    Gdzie są kontrolę z ZUS się pytam, przecież to większą epidemia niż odra. Sanepid do akcji na co czekacie.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 17:12:26

    Gościu zostałeś moim bohaterem normalnie haha

  • gość 2018-11-07 17:14:33

    Pozwalniać ich z dnia na dzień i wprowadzić chłopaków z obrony terytorialnej. dać 1000 zł na wejście podwyżki.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 17:15:46

    Darmozjady kobiety dłużej pracują nisz wy wstyd

  • Milicpolic - niezalogowany 2018-11-07 17:16:05

    Tata mi mówił żebym się uczył bo zostanę milicjantem. Ciekawe co miał na mysli

  • Gościu - niezalogowany 2018-11-07 17:48:26

    Tata miał na myśli: nie masz ambicji to wstąp do policji

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 17:57:25

    Oni użerają z patologią i pijaczkami??? Dopóki nie dojdzie do czegoś poważnego to oni rutynowo spisują i pokazują napis policja na plecach. To są jakieś żarty bo pijaczki zaczepiają ludzi bezkarnie. Jak im źle niech idą na kasę do biedronki. Niech nie udają ze są niezastąpieni. A ZUS do roboty na kontrolę.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 17:57:50

    A nauczyciele łącznie przez trzy lata na pełnopłatnym zwolnieniu "na podratowanie zdrowia"? Wszyscy wiedzą,ze to lipa i co ?

  • Gościu - niezalogowany 2018-11-07 18:12:53

    Niejeden pies czyta te komentarze. Takie przesłanie: ujazmic pijaczka to ja moge co godzine sie z nimi uzerac. 8 razy na dzien to zrobie i bede mniej zmeczony niz po tyraniu 8h kobieta w metalplascie złamasy. A o ZUS-ie ostatnio bylo glosno. Lokalni urzednicy powinni byc pociagnieci do odpowiedzialnosci, to jest jawne lamanie prawa przez policjantow jak i niedopelnianie obowziazkow przez ZUS. Ktos mi powie, ze jest inaczej?

  • gość 2018-11-07 18:24:44

    Darmozjady. 25 lat pracy i na emeryturę. Szok. Facet 45 lat na emeryturze! Ciągle im mało. A na starych zasadach to 15 lat i emerytura. Czyli 35 lat i emeryt! Szok!!!!

  • gość 2018-11-07 18:25:22

    Lekarze do kontroli!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 18:31:40

    Kobiety idą na emeryturę mając 60 lat a wy darmozjady

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 18:34:36

    Moim zdaniem powinni być skontrowali oraz zwolnieni z Pracy.

  • Gościu - niezalogowany 2018-11-07 18:46:52

    Forsując akcję dalej. Teraz co co pozostali na sluzbie i nie poszli na zwolnienia w tym naczelnicy zostaną w jednostce ogloszeni bohaterami. A dlaczego? A tylko dlatego, że przyszli normalnie do pracy jak wiekszosc spoleczenstwa a nie poszli na platne zwolnienia. Tez powod do chluby. Jeszcze jedno (zeby nie bylo, ze specjalnie pluje jadem): oczywiscie nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo zdarzaja sie policjanci co zachowuja sie jak przyzwoici ludzie wyrozumiali itd. to sie docenia, lecz zdarza sie to bardzo rzadko. Ale wczesniejsza emerytura akurat to nalezala by sie moim zdaniem tylko tym z antyterrorystycznej, ktorzy faktycznie narazaja zycie a za kominiarka sa incognito i nie robia z siebie bohaterow. Reszcie to gwiazdka na piersi uczynila wode sodowa z mózgu i na tych spluwam swoja kwasna slina

  • Oooo - niezalogowany 2018-11-07 18:55:40

    Do roboty szczury gdzie kontrole kulawych kur... Co roku podwyzki lapac rowerzystow i pod sklepem z piwem bochaterzy za 5 zl smiech na rakowieckiej

  • gość 2018-11-07 19:00:12

    Łapacze rowerzystów na zwolnieniach. A złodzieje kruszywa na miliony bez kary. To złotowska Policja. Komendant do zwolnienia!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 19:07:49

    Ciekawe czy policjant który pracuje też jako ratownik medyczny też jest na zwolnieniu w szpitalu ?

  • sprawiedliwy - niezalogowany 2018-11-07 19:32:43

    w POlsce to wszyscy powinniśmy się umówić na globalny strajk, wszyscy zarabiają tylko na raty kredytu, opłaty i miskę ryżu, robimy za pół darmo a Unia zaciera ręce. Ci co mówią że UNia to wybawienie, to pewnie ci co siedzą w Europarlamencie i zgarniają niezłe pule jak np Donald T. Najniższa krajowa powinna być 2500zł na rękę i to tylko przez pierwsze 3 miesiące, po tym jak pracownik się sprawdzi to wynagrodzenie powinno rosnąć.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 19:47:44

    2300 na miesiac, wcale sie Chłopakom nie dziwię...

  • gość 2018-11-07 19:48:12

    Przecież do Policji biorą zdrowych z kategorią A++. Czyżby tam trafiali z kat D? Pandemia odry czy ptasiej grypy?

  • Gościu - niezalogowany 2018-11-07 19:57:59

    Pandemia telewizji i internetu. Zobaczyli w mediach, ze w Warszawie mozna cos ugrac to karawana jedzie dalej. A jak. Jeszcze Ci za te posty dopierdo_a mandatem, bo teraz jestem cieci na nich. Qwa wladza dla ludu Demos Hipotatus a zobaczysz, ze cwel cie pouczy nie raz. Debilom swiatlami migam zeby wlaczyli, bo zapominaja wlaczyc ile razy wyjezdzajac z KPP. Brawo kiepy, ale dzieki za wyrozumialosc raz mialem zarowke przepalona nie widzialem to poza sprawdzaniem technicznych auta nie dostalem mandatu, lecz pouczenie. W suymie gest dobrej woli, ktory doceniam. Ale wy wyjcie swoje blachy, bo nic rozczyrtac nie idzie a radiowozy sa nasze- spoleczenstwa - nie wasze & remember abut this please

  • gość 2018-11-07 20:25:10

    policja zdradziliście POLSKE i POLAKÓW na 11 listopada DYWERSJA i SABOTAŻ wstyd hańba po 100 - kroć ZDRADA ZDRADA ZDRADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TOTALITARYZM NEOSATANMARKSIZM GLOBALSTALINIZM nadciąga z euroKOŁCHOZU Altiero Spinelli i ich biała księga europejczycy tracimy rzecz najcenniejszą WOLNOŚĆ OBUDZCIE SIĘ!!!

  • karyna - niezalogowany 2018-11-07 20:36:48

    ;p te komentarze ;) ;) ;) polaczki........

  • gość 2018-11-07 20:39:50

    "gość" wyżej co nawija o totalitaryźmie-panowie temu panu już nie polewajcie, on ma już dość, czy tam nie dawajcie mu lufki... niech się chłop połoy ju spać, jego godzina wybiła.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-07 21:15:14

    Lekarze do kontroli

  • gość 2018-11-07 21:20:09

    Problem lekarze na jakiej podstawie wystawiają L4 to nie jest normalne .

  • gość 2018-11-07 21:21:32

    siedzą w domach i piszą komentarze .

  • A.C.A.B - niezalogowany 2018-11-07 21:27:21

    Ojciec znalazł syna, był przyklejony do poduchy w ręku trzymał brzytwę, pościel cała z juchy. To był dobry powód żeby się pochlastać! lepiej się zajebać niż mieć ojca policjanta! Matka znalazła córkę tymczasem w wannie w łazience, zobaczyła mnóstwo krwi, dwa długie cięcia na ręce. To był dobry powód żeby się pochlastać! lepiej się zajebać niż mieć ojca policjanta!

  • Xxx - niezalogowany 2018-11-07 21:28:05

    Policja nie podlega pod ZUS ...

  • musztarda - niezalogowany 2018-11-07 21:38:54

    po pierwsze ZUS nie może nie ma prawa kontrolować żadnych służb mundurowych gdyż nie są pod jego jurysdykcja po drugie każdy mógł sobie wybrać zawód "kowalskiemu" nie podoba bo był mało ambitny skończył zawodówkę i teraz tyra w fabryce albo na budowie a w tym czasie jego żonka zabawia się z sąsiadem każda służba mundurowa to masa wyrzeczeń wyjazdów życia na walizkach za marne pieniądze ale ktoś musi wykonywac ta prace i brac na siebie odpowiedzialnosc zeby cpuny nie lataly po ulicach z nozami ale dla wielu zwolennikow parti rzadzacej to nie argument

  • Gościu - niezalogowany 2018-11-07 21:45:35

    Po fabrykach na szczescie nie musze, bo cale zycie sie na to ksztalcilem. Podaje tylko przyklad. Po drugie psie jeden z drugim z jakiej racji masz miec emeryture szybciej ode mnie, gdzie ja przez kolejne lata bede placic podatki zebys ty to mial? Bo jestes psem?

  • zeus - niezalogowany 2018-11-07 21:49:59

    Przestańcie pisać farmazony, że policjant musi się użerać z pijakami czy jest gotowy na wezwanie do interwencji. Tak samo murarz, ślusarz, sprzątaczka czy sprzedawca w sklepie. Oni na co dzień też się użerają z różnego pokroju elementem i również są gotowi pracować. Żalicie się jaką to niebezpieczna pracę macie. Że strzelają do was. Budowlaniec również ma niebezpieczną pracę. Też może spaść z rusztowania. Wam policjantom to najlepiej tylko płacić pensję i nie żądać w zamian niczego. Położyć w ciepłym miejscu i obudzić na śniadanie i na koniec zmiany. Nikt was tam na siłę nie pchał. Emeryturę macie po 25 latach pracy. Inni obywatele po 47 latach co oznacza, że zżeracie nasze emerytury. Teraz wiem skąd ZUS ma takie wyliczenia, że mi da 830 po 47 latach pracy. Jeden mój znajomy pracuje w policji i nie kryje po co poszedł do policji. W tej chwili po 20 latach pracy mógł by już iść na emeryturę (on jest z tych co 15 lat musieli wypracować), a z wyliczeń resortu jego emerytura była by na poziomie 1850 złotych przy jego stopniu służbowym.Więc przestańcie z siebie robić ofiary losu. Zacznijcie pracować tyle co inni. Większość z was po osiągnięciu wieku emerytalnego odchodzi z resortu i zatrudnia się gdzie kolwiek, a najczęściej w agencjach ochrony. Jako że jesteście emerytami policyjnymi możecie zgodnie z prawem dorobić bez ograniczeń. Statystyczny emeryt "Kowalski" jak przekrocz próg dochodowy będzie miał zawieszoną emeryturę. Zacznijcie mówić prawdę i weźcie się DO PRACY.

  • Kult - niezalogowany 2018-11-07 21:52:04

    Wydaje mi się że nikt nikogo nie zmusza do pracy w Policji. Skoro tak słabo tam płacą to może warto pomyśleć o zmianie miejsca pracy?

  • arti - niezalogowany 2018-11-07 21:53:36

    Do musztardy. Życie na walizkach? Powiedz to tym co za chlebem za granicę pojechali.

  • gość 2018-11-07 22:07:07

    Kuwa, ja na zwolnieniu byłem ostatnio siedem lat temu, przeziębienie leczę sam. Teraz bez żenady będę chodził minimum raz w roku. Ja nie będę sam budował Polski, piedolę.

  • oli - niezalogowany 2018-11-07 22:13:19

    24 lata pracuję bez dnia zwolnienia lekarskiego. Po to by wam Psom żyło się lepiej.

  • gość 2018-11-07 22:14:26

    Podwyższ-ki TAK na emeryturę jak postali 60 dla kobiet i 65 dla mężczyzn - dotyczy to wszystkich mundurowych - nie ma wymówek co ma powiedzieć 65 letni kierowca autobusu kurier fryzjer tokarz spawacz zawodowy kierowca śmigający po Europie z ładunkiem 40 ton itp. nie ma zmiłuj i nie ma wyjątków ----przywileje takich grup jak mundurowi to relikt który należy obalić to PRL który należy wywalić do śmietka. Dać im więcej ale po równo niech zasuwają jak postali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2018-11-07 22:24:31

    Najlepsze jest to, że komentarze zarówno jednej jak i drugiej strony nic tu nie zmienią, frustracja pozostanie w głowach nieuków, którzy pijani zapierdzielają na budowach na tzw. "czarno" bo wolą wziąć do łapy, żeby mieć tego dnia na flaszkę :). Cud, że się nie spier.... z rusztowania bo od 7 rano walą białą czastą. Większość z nich to osoby po wyrokach, lub po tzw OHP, czy tam "esy". Łatwo ich można zidentyfikowac po udzielanych komentarzach, które dotyczą spraw "żadnych" bądź wypowiadania się na temat spraw politycznych, o których nie mają bladego pojęcia :o)

  • Gościu - niezalogowany 2018-11-07 22:27:15

    Zeus wyreczyleś mnie. Jesteś git gościem. Brawo sama prawda

  • gość 2018-11-07 22:30:19

    Hmmmmm, jakoś nie słyszałem żeby muraż zapierdzielał w niedzielę po 22 na budowie bo musi i jeszcze za stawke godzinową przysługującą w normalnym tygodniu... No chyba że głupii ;) Żal panowie, frustracja w komentarzach jest porażająca ;)

  • Gościu - niezalogowany 2018-11-07 22:30:20

    Fym bqrdziej podam przykład ze Złotowa opisany wczesniej na tym portalu. Babka kasjerska z banku w pierwszej linii musi sama zmierzac sie z nożownikiem, po czym po ileś tam czasu cała banda oprychów go szuka. Kto na rażal życie w pracy w tym momencie bardziej? Moim zdaniem ta kobieta miała bardziej niebezpieczna sytuacje w pracy. Obudzcie sie ludzie

  • leszek - niezalogowany 2018-11-07 22:56:06

    Jak tak super w kraju to i Policjant nie chce wyjść na durnia i chce więcej .A że na zwolnienie idzie a co ma zrobić ,przecież od kilku miesięcy nikt ich nie chce wysłuchać z rządu ,jak ma rząd zmusić inaczej .Tak naprawdę to powinni jak wszyscy pracować do 60-65 lat ale zarabiać 2 razy więcej ,na to samo prawie by wyszło a mieli by już na godne życie .Popieram Protest mają takie samo prawo jak inni

  • edi - niezalogowany 2018-11-07 23:03:33

    Do Gość z godziny 22.30.19. Pracujesz w nocy, bo nie pracujesz w dzień. Przestań pier.. głupoty. Są też inne zawody, które pracują w nocy również. Swoją teorię opowiedz pracownikom sortowni paczek, kolejarzom, pracownikom zakładu energetyki cieplnej, pracownikom firmy, która odbiera nieboszczyka z miejsca zgonu i wielu, wielu innych profesji. Oni tez pracują po nocach. A tak na marginesie. Jaką skończyłeś szkołę? Żal to mi ciebie, bo Muraż pisze się przez "rz", a nie "ż", a do tego sporo błędów stylistycznych zrobiłeś w komentarzu, który ma zaledwie dwa zdania. Wróć do szkoły.

  • Kolo - niezalogowany 2018-11-07 23:06:39

    Skoro tak Wam żal du*e ściska że w policji tak dobrze, miejsca mają możecie iść sobie "polepszyć", jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, dlatego nie rozumiem tej gów*o burzy, pozdrawiam

  • gość kumaty - niezalogowany 2018-11-07 23:19:14

    Żal czytać te komentarze :) apropo "murarz" - tak poprawnie się pisze, a nie "muraż" ... to do Ciebie gość 22:30, jak nie umiesz to nie pisz, bo wstyd

  • Gośćrafi - niezalogowany 2018-11-07 23:40:10

    Nic lenie śmierdzące nie robią tak jak połowa nauczyciele

  • Dekarz - niezalogowany 2018-11-08 00:53:03

    Młodzi pasożci .lekarze wstawiają pasożytą zwolnienia in blanko a ja na budowie 2,5 tus zl. I charówa do śmierci kogo wy popieracie.śpiom w lesie pomi€dzy krajenką a sokolnem Aw wy harujecie i popieracie pasożytów. Rozpacz L

  • Dekarz - niezalogowany 2018-11-08 01:01:19

    Mam średnie wyksztalcenie . maturę i 58 lat do emerytury brakuje mi 7 lat. Pracodawca płaci mi 2,5 zł .wy pasożyci.

  • SD - niezalogowany 2018-11-08 01:59:16

    A.C.A.B proponuję Ci zrób to samo o czym pisałeś w swym jakże mądrym komentarzu, bo lepiej się za...ać niż być takim skończonym debilem jak Ty !!! Poziom wypowiedzi osób, które nie mają ZIELONEGO pojęcia jak wygląda praca w dzisiejszych czasach w policji świadczy tylko o tym, że są słabi i tchórzliwi. Miło jest tak sobie anonimowo poobrażać ludzi. Szkoda, że nie macie na tyle odwagi żeby ukazać swoją godność. To co niektorzy piszą aż razi w oczy normalnego człowieka.. Jedyne co można zarzucić policji to to, że jeszcze Was (czyli takich jak osoba pod pseudonimem A.C.A.B) nie powybijała. Przynajmniej normalni ludzie mogliby swobodnie chodzić po ulicach.

  • Marek - niezalogowany 2018-11-08 06:22:15

    Pieniądze są wystarczy zlikwidować wojsko przesunąć te pieniądze do policji. I nie słuchać tych wszystkich cwaniaków, że obrona , wojna itp. w przypadku jakiego kol wiek konfliktu uwierzcie mi Polski nie ma w ciągu 24 godzinach. Przykład Szwajcarii jest tego najlepszym dowodem. W tym kraju jak dach się zawali i ludzie zginą to rusza akcja "inspektorzy i wielkie odśnieżanie". Tak działa nasz kraj od dziesięcioleci. Zlikwidować wszelakie przywileje niech wszystkie grupy zawodowe pracują do 60 i 65 roku bez wyjątku. Niech to będzie uwarunkowane zarobkami. Koniec z młodymi emerytami. Co to za sprawiedliwość kiedy pracując w innych zawodach o 20-25 lat dłużej dostajesz 1/3 tego co pobiera mundurowy. To jest okradanie nas Polaków na podstawie przepisów z PRL-u.

  • Jola - niezalogowany 2018-11-08 06:39:23

    proponuję debatę po jednej stronie "mundurowi" wszelakich zawodów a po drugiej pozostali np: piekarze, fryzjerzy, spawacze, tokarze, budowlańcy, handlowcy, rzemieślnicy, pracodawcy itp. (czyli ci którzy od tych pozostałych biorą pieniądze i przechodzą na emerytury o 25 lat szybciej i dostają 3, 4 krotnie ba w niektórych przypadkach dziesięciokrotnie więcej od nich) Taka polemika na temat równości i zasad w naszym kraju.........

  • Gość - niezalogowany 2018-11-08 09:37:38

    Szybsza emerytura dla psa kraweznika czy kryminalnego ok A z jakiej racji szybsza emerytura dla zwyklego psa co cala sluzbe siedzial za biurkiem ? Strasznie niebezpieczne to jest siedzenie za biurkiem

  • gość84 - niezalogowany 2018-11-08 10:55:59

    tak po prawdzie to nawet bynajmniej ja nie odczulem aby te 50% funkcjonariuszy bylo na l4. Nie odczulem bo aby zobaczyc policjanta w zlotowie to chyba trzeba sie bawic w detektywa :) Podwyzki to i sie kazdemu naleza nie tylko im :) Patrzac obiektywnie to w zlotowie policjanci maja wakacje :) ale trzeba sie pochwalic ciezka praca tj zlapanie oprycha ktory ma 5 gr maryski czy innego gówna :) wybrali sobie taka sciezke kariery, wiedzieli ile sie placi mundurowym w Polsce, trzeba bylo pojsc gdzies indziej. Czekam teraz az reszta pracownikow pojdzie prostestowac tj budowlanka, sprzedaz ale tutaj juz ciezko bo wiekszosc to sektor prywatnych przedsiebiorstw a przeciez ze skarbowki nikt nie pojdzie prostestowac aby zarabiali min 2 tys netto :) Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Sprzedawca tez moze ryzykowac zyciem przy napadzie, nie wiadomo na kogo trafi, budowlanka rowniez poprzez wypadki czy np przedstawiciel handlowy badz kierowca ktory rozwozi towary :) Policjanci nie sa swietymi krowami, takie jest bynajmniej moje zdanie

  • Anty policjant - niezalogowany 2018-11-08 12:36:27

    Nasza policja raz ze nie Roby to jeszcze lenie którzy na l 4 chodzą do zamiatania ulic a nie na zwolnieniu każdy lekarz jak sie da w łapę da L 4 b3z skropolow sam chodze do lekarza jak potrzeba to i w łapę dam grosza naeet jak zdrowy jestem. Tylko psa zus nie skontoluje tylko zwykłego robola !!!!!

  • gość 2018-11-08 13:42:38

    Anty policjant - niezalogowany 2018-11-08 12:36:27 - zawiadomienie do prokuratury

  • Chce zostać policjantom - niezalogowany 2018-11-08 15:27:16

    Myśle ze Policja dostanie to go chce bo jest potrzebna i dadzą im przywileje powinni wrócić do 15 lat i po tym 100 % emerytury bo to ciski zawód. Jak zostanę policjantem już w tym miesiącu mam egzamin to będę walczył o podwyżki dla policji i o większe dodatki powinni zarabiać więcej jak zwykły obywatel bo ciężko pracują i myśle Że z 6-10 tysięcy miesięcznie i tak będzie a emerytura powinna zaczynać się od 10 tys po 15 latach O i tyle !!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-11-08 15:37:42

    Popieram przyszłego policjanta !!!! Bravo i zwiększyć przywileje i prawa jak w USA

  • Gość - niezalogowany 2018-11-08 17:35:22

    ZUS nie ma uprawnień do kontroli funkcjonariuszy na L4. Tak trzymać

  • Gość policjant - niezalogowany 2018-11-08 18:26:16

    A co z waloryzacja

  • Patologia - niezalogowany 2018-11-08 20:31:45

    Popieram policji...każdy zasługuje na poważne traktowanie a oni też....nie przepadam za nimi,ale muszą być...czepiać trzeba się 500+to nasza ciężko zrobiona kasa idzie na tych pijusków co nic nie robią...do zdrowia panowie i panie ojczyzna wzywa insp.Ryba

  • gość 2018-11-09 01:14:31

    Ty Patus wiesz co. jaka łojczyzna. loj czy ty zna pojecie polskiego janusza? pozyczyc ci sznur? wiesz brwi sobie jeszcze domalujesz za zabraknie ale mozgu niestety nie

  • Gość1 - niezalogowany 2018-11-09 23:53:48

    Hmmm...Mi jak sie nie podoba praca to sie zwalniam i szukam innej... Pokreciło sie w główkach biedakom.

Dodajesz jako: |