:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 7°C
Wypadki drogowe, Pościg zakończony dachowaniem policyjnego samochodu - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 09/09/2019 13:07

Do zdarzenia doszło wczoraj na trasie Jastrowie - Podgaje

W niedzielę 8.09 około godziny10:00 na drodze krajowej nr 11 i 22 w powiecie złotowskim na odcinku drogi Podgaje - Jastrowie doszło do dachowania nieoznakowanego pojazdu policyjnego marki opel. Kierujący samochodem marki volkswagen nie zatrzymał się do kontroli drogowej. W pościg za kierowcą ruszył nieoznakowany radiowóz policyjny marki opel, który na łuku drogi dachował. Na szczęście nikt z policjantów nie odniósł poażniejszych obrażeń. Policjanci byli trzeźwi. Wydarzenie sklasyfikowano jako kolizja. Policja poszukuje kierowcy volkswagena. 

Karol Potapowicz

Foto: OSP Podgaje

Reklama

Pościg zakończony dachowaniem policyjnego samochodu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 11:27:03

    Co z czarne skrzynki zlotowskiego tupolewa .

  • Gość 1 - niezalogowany 2019-09-09 11:30:48

    Policja powinna być szkolona tak samo jak kierowcy rajdowi... Bo jeździć oni nie potrafią a co dopiero jak dochodzi do pościgu...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 11:35:16

    200 koni to za dużo rowery im dać jak jeździć nie potrafią śmiech na sali uczą jeździć a sami nie mają pojęcia patologia polskiej policji

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 11:37:44

    Nagranie video pewno uległo zniszczeniu...jaka kolizja ? A 2 auto całe .. są równiejsi wobec prawa

  • Vagmaster - niezalogowany 2019-09-09 11:47:59

    1.9 TEDEI gurom

  • Edek - niezalogowany 2019-09-09 11:59:56

    Za duzo mocy pod maska,prywatnie jezdzi matizem i nie ogarnia

  • gość 2019-09-09 12:05:56

    hahahaha ale ich wyr*chał, gratulację dla kierowcy volkswagena !!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 12:09:01

    Powaznie matizem? To swiadczy jak policja skzooo swoich pracowników dajs klucze jedz scigaj...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 12:20:48

    Tak jak i w tym tak i w innych przypadkach trzeba postawić pytanie,
    Czy się opłacało i jaka była konieczność takiej szarży?.
    Dobrze że nikomu nic się nie stało ale ile razy po takich decyzjach pościgu o pietruszkę dochodzi do tragedii śmierci i zniszczeń pojazdów oraz innych obiektów. Naraża się przy tym innych użytkowników drogi na śmiertelne niebezpieczeństwo.
    Jak sam ten przypadek pokazuje najczęściej bez szkód nie udaje się złapać tych którzy nie zatrzymali się do kontroli czy naruszali przepisy ruchu drogowego.
    W dobie dzisiejszej techniki i mądrości służb mundurowych można wprowadzić inne rozwiązania zatrzymania potencjalnych uciekinierów. Kto jak kto ale policja powinna najlepiej wiedzieć kiedy zdjąć nogę z gazu tak aby im jak u przestraszonym uciekinierom i postronnym osobom nic się nie stało.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 12:25:19

    Gosciu pijany pewno a lepiej prowadzil jak policja Hahah

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 12:36:27

    Teraz patologia i ludziska typu "HWDP" maja pozywke. Najważniejsze że nikomu nic się nie stało. A jak komuś coś się nie podoba to niech zajmie się swoją d... A nie krytykuje tych co robią swoją robotę jaka ona by nie była. Co drugi Kowalski jeździ służbowym autem i maja różne zdarzenia na drodze i nikogo to nie obchodzi. Ale jeśli to policja to już jest afera bo niby jeździć nie potrafią. Policjant jak każdy inny Kowalski to przede wszystkim człowiek i należy mu się szacunek.... I przerwa. Amen

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 12:36:41

    Teraz patologia i ludziska typu "HWDP" maja pozywke. Najważniejsze że nikomu nic się nie stało. A jak komuś coś się nie podoba to niech zajmie się swoją d... A nie krytykuje tych co robią swoją robotę jaka ona by nie była. Co drugi Kowalski jeździ służbowym autem i maja różne zdarzenia na drodze i nikogo to nie obchodzi. Ale jeśli to policja to już jest afera bo niby jeździć nie potrafią. Policjant jak każdy inny Kowalski to przede wszystkim człowiek i należy mu się szacunek.... I przerwa. Amen

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 12:36:57

    Teraz patologia i ludziska typu "HWDP" maja pozywke. Najważniejsze że nikomu nic się nie stało. A jak komuś coś się nie podoba to niech zajmie się swoją d... A nie krytykuje tych co robią swoją robotę jaka ona by nie była. Co drugi Kowalski jeździ służbowym autem i maja różne zdarzenia na drodze i nikogo to nie obchodzi. Ale jeśli to policja to już jest afera bo niby jeździć nie potrafią. Policjant jak każdy inny Kowalski to przede wszystkim człowiek i należy mu się szacunek.... I przerwa. Amen

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 12:38:49

    Szukajcie aż znajdziecie haha nasza policja to kpina hahaha

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 12:41:45

    I po co im nowe auta

  • Okonik - niezalogowany 2019-09-09 12:43:50

    Ten uciekający pojazd to pewnie prowadziła Pani Aneta Ch..ra z Okonka.Kiedyś się chwaliła jak to policjantów właśnie z Okonka wyrolowała.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 12:46:59

    Jak łatwo krytykować,pouczać i wyśmiewać. Po przeczytaniu komentarzy wnioskować można,że dla większości ich autorów(oczywiście nie wszystkich), życie i zdrowie ludzkie nic nie znaczy.

  • Adamo_44 - niezalogowany 2019-09-09 12:55:20

    Coś mi się wydaje, że chciało się szybciej pojeździć, a że się nie umie i się dachowalo to trzeba było na szybko sciganego wymyślić. Skoro policja nie wykupuje AC to kto teraz za szkody zapłaci, się pytam?? Co??

  • gość 2019-09-09 13:04:24

    Redaktor a gdzie reszta fotek.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 13:21:01

    A policjant dostanie mandat za spowodowanie kolizji.i oczywiście punkty karne?

  • gość 2019-09-09 13:34:33

    No co ty?! w Polsce policjant za coś odpowiada?

  • Rajdowiec.LPG - niezalogowany 2019-09-09 14:01:13

    Ja bym tego golfa moim passatem na śniadanie zjadł..

  • gość 2019-09-09 14:05:31

    Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze + narażenie zdrowia i życia pasażera.
    Zwykły Kowalski by miał zatrzymane prawo jazdy co najmniej do czasu rozprawy. A on? Dlaczego nie ma informacji jakie konsekwencje poniósł.

  • gość 2019-09-09 14:11:12

    Mandat dla policjantów?

  • gość 2019-09-09 14:29:13

    Do końskiej Pochwy!!! Pisze się "CHWDP", ponieważ chuj jest pisane od jakiegoś czasu przez "ch" cymbale pospolity!!! A ten, co uciekał Golfem, to niezły giguś musiał być i niezłą zawartość bagażnika pewnie miał... i spierdalał, bo wiedział czym to grozi, jakby go POLICJANCI dorwali!!! Pierdziałby w pasiak i to na bogato, bo jeżeli był w czegokolwiek posiadaniu i spierdalał przed Policją, to i tak po nr-ach rejestracyjnych Policja go chwyci. Kwestia czasu. A wy wszyscy głupio - mądrzy prześmiewcy, co kibicujecie uciekinierowi i przy okazji publicznie ubliżacie funkcjonariuszom służb mundurowych, miejcie się na baczności. Przyjdzie kryska na matyska!!!

  • wkurzony - niezalogowany 2019-09-09 14:37:52

    znowu zniszczyli sprzet za publiczne pieniadze? o nie, dosyc tego! yebac ta mylycje

  • Młoda - niezalogowany 2019-09-09 14:44:55

    Ale kit !
    Nieoznakowany radiowóz drogówki ma na tylnej szybie podświetlane follow me.
    Procedura zatrzymania wyglada raczej inaczej.. Zalatuja droge podświetlaja napis.. A nie kogutami..
    I co insignia zajechala droge vw i co.
    Bujda na amorach i tyleee :P

  • gość 2019-09-09 14:53:52

    Analfabetyzm się szerzy... pisze się "jebać" i nie "mylycje", bo tego tworu komunistycznego dawno już nie ma, tylko mamy w kraju Poliję. Jakiś tłumok z P.R.L.- się trafił....

  • Wkurzony - niezalogowany 2019-09-09 15:00:32

    Bo yo żem jest GPR ekypa. team z niebieskiego ciagnika. PRL it\'s my life masz cos do tiego tumoku? tylko zenek m. i dozynki rulez!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 15:06:18

    Do Mloda dokładnie bajeczka o vw bo wyniósło ich na zakręcie. Niech pokaża filmik..lecieli za vw na bombach . Janusz w golfie pomyslal jada na akcje ustapie im zjade na pobocze a oni poszli w row.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 15:29:53

    Do Młoda. Znasz sie na zatrzymaniach; autach i policji. Ile masz lat? Umowie sie z Toba

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 15:38:07

    Hahahhahahahahhaha kto wymyslil ta bajkę. Vw ? Zapamiętali jego numery czy juz go złapali hahahha

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 16:00:47

    Dajcie spokój chlopaką pilnowali plantacji marichany za lotyniem by nikt im nie zwedził a tu kolega z VW się znalazł który z czystej ciekawości zerwał kilka krzaków i wielkie halo zrobione z tego Zapraszam na zbiory Marysi za lotyniem w kierunku Szczecinka po lewej stronie każdy może sobie narwać do bólu!!! I to nie jest głupi żart dla nie dowiarków pod jedzie i sami się przekonajcie!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 16:02:53

    Dajcie spokój chlopaką pilnowali plantacji marichany za lotyniem by nikt im nie zwedził a tu kolega z VW się znalazł który z czystej ciekawości zerwał kilka krzaków i wielkie halo zrobione z tego Zapraszam na zbiory Marysi za lotyniem w kierunku Szczecinka po lewej stronie każdy może sobie narwać do bólu!!! I to nie jest głupi żart dla nie dowiarków pod jedzie i sami się przekonajcie!!!!!

  • gość 2019-09-09 16:22:41

    Dzisiaj po pościgu nikt nie zginął i nalezy się cieszyć ale wczoraj już w innym województwie finał pościgu policyjnego był tragiczny. Osobiście boje się potomków milicjantów sa nieobliczalni.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 17:09:13

    Tej jeśli chodzi o anete to wyrolowala okoneckich patalachow a jak byś nie zauważył to jest pilska psiarnia

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 17:14:09

    Ponoć tylko koty mają 7 żyć

  • - niezalogowany 2019-09-09 17:21:26

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 17:39:04

    Smiech na sali. Na szkolenie ich wysłać. Przestepcy sobie grasują i uciekają.

  • NEED FOR - niezalogowany 2019-09-09 17:46:55

    Czyzby to ta akcja "SPEED"- czyli szybko, glosno, nieskutecznie? kompromitacja po calosci tyle w temacie

  • gość 2019-09-09 18:14:28

    Im nie INSIGNIE ! dac prowadzic ...tylko mala CORSE !......takie wozy saza mocne dla policji ! brak szkolen wychodzi !

  • Gość - niezalogowany 2019-09-09 18:25:35

    Trolle do ataku macie temat bezmózgi

  • gość 2019-09-09 20:35:42

    pewnie golf

  • Franc posypa z domu kołoc - niezalogowany 2019-09-09 20:47:41

    Witam wszyscy piszą hwdp czyli chowaj winko do plecaka i takie tam różne ale i tak wszyscy się złożą na nową insignię pozdrawiam wszystkich

  • Whos Who - niezalogowany 2019-09-09 22:24:54

    Zdarzenie potraktowane jako kolizja...od kiedy dachowanie jest kolizja? Widac sa prawi i prawniejsi

  • Gość - niezalogowany 2019-09-10 00:07:22

    Ty wyżej. Skoro nie ma rannych to jest kolizja a nie wypadek

  • Bmw x3 - niezalogowany 2019-09-10 04:17:01

    Nic się nie stało
    Najważniejsze że towar uratowany
    Auto idzie kupić a takiego ziolka trzeba szukac uuuu panie tylko w NL
    Pozdro dla odważnych

  • Gość - niezalogowany 2019-09-10 08:19:02

    Oni by samych siebie nie złapali:)

  • gość 2019-09-10 08:30:12

    Policjant nie dostosował prędkości do panujących warunków, mam nadzieję, że otrzyma mandat D

  • Uciekający volkswagen - niezalogowany 2019-09-10 12:36:06

    Serdeczne pozdrowienia dla panów polincjantów od uciekającej wróżki z VW "hokus pokus dwa zakręty leży opel w pół pogięty"

  • gość 2019-09-10 16:19:50

    Do Wkurzony niezalogowany powyżej... Ciągnij DRUTA P.G.R.- owski KNURZE!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 20:48:24

    Pala sie odezwala co nie umie jezdzic..

Dodajesz jako: |