Potrzebna krew dla Magdy

Magdalena Osada podjęła walkę z ostrą białaczką limfoblastyczną typu B-all. Nie będzie w stanie wygrać tej walki bez Waszej pomocy

Potrzebna krew dla Magdy
Potrzebna krew dla Magdy

Magda napisała na swoim profilu facebookowym:

Kochani znajomi! Jak już część z Was wie podjęłam walkę z ostrą białaczką limfoblastyczną typu B-all. Leczę się w Poznaniu, w Instytucie Hematologii i Klinice Transplantologii przy ul. Szamarzewskiego 82. Niestety, bardzo możliwe, że nie będę w stanie wygrać tej walki bez Waszej pomocy. Lato to okres, kiedy szczególnie brakuje krwi, a mi ona może być wkrótce bardzo mocno potrzebna (a jak dla mnie wystarczy to krwi nigdy za dużo w centrach. Wobec tego będę bardzo wdzięczna jeśli zdecydujecie się oddać trochę tego cennego płynu dla mnie. Bez względu na grupę krwi - przy oddawaniu krwi wystarczy powiedzieć, że to dla mnie. Można dodać w jakim szpitalu się leczę. Centra oddadzą mi tyle krwi ile będzie dla mnie zebrane.

  • W POZNANIU można oddać ją w rckik przy ulicy Marcelińskiej 44.
  • W WARSZAWIE np. przy ul, Saskiej 63/75.
  • W GDAŃSKU ul. Józefa Hoene-Wrońskiego 4.
  • W TORUNIU na Gagarina 212-216.

Jeśli chodzi o ZŁOTÓW - jak donosi Małgorzata najbliższa zbiórka krwi będzie w piwnicy starostwa pomieszczenie w piwnicy – wejście naprzeciwko PZU w najbliższy wtorek 14.08.2018 r. Gosiu, niesamowicie dziękuję za tak szybkie ogarnięcie tematu i pomoc!

Będę niesamowicie wdzięczna za oddanie krwi, udostępnianie itp. Dla Was to kilka chwil, a mi i wielu innym osobom może uratować życie. Krew oczywiście można oddawać w całej Polsce.

PS Dają za to zwolnienie z pracy i czekolady!

PS 2: zdjęcie jeszcze z włosami dla przyciągnięcia uwagi!

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu