:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Ośrodki kulturalne, Potrzebna nazwa złotowskiego - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 20/05/2019 12:21

Szykuje się wielka reaktywacja złotowskiego kina

Już wkrótce sala ZCAS zamieni się w pełni profesjonalną salę kinową, gdzie doświadczycie najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Kino będzie działało w weekendy, a w repertuarze znajdą się m.in. filmy premierowe!

Zanim to jednak nastąpi ogłoszono konkurs na nazwę dla złotowskiego kina

Swoje propozycje można wpisywać w komentarzu do posta zamieszczonego na profilu facebookowym zlotow.wielkopolskie zdroje. W jednym komentarzu można wpisać tylko jedną propozycję. 
Pięć wybranych sugestii zostanie poddanych głosowaniu. Głosować będą facebookowicze, w specjalnej ankiecie. Autor zwycięskiej nazwy otrzyma od Burmistrza Złotowa podwójne zaproszenie na wybrany przez siebie seans.
Jeśli nazwy będą się powtarzać, wtedy wygrywa osoba, która jako pierwsza napisała komentarz ze zwycięską propozycją.

Konkurs potrwa do czwartku, do godziny 23:59.

Reklama

Potrzebna nazwa dla złotowskiego kina komentarze opinie

  • gość 2019-05-20 12:28:36

    Ja wiem! Ja wiem! Kino im. patrona Eugeniusza Ormana!

  • gość 2019-05-20 12:52:25

    > Już wkrótce sala ZCAS zamieni się w pełni profesjonalną salę kinową, gdzie doświadczycie najwyższej jakości obrazu i dźwięku. IMAX w Złotowie?!

  • gość 2019-05-20 13:03:13

    Co do profesjonalnej sali kinowej, oby nie zapomniano że obecnie standardem są seanse z filmami w 3D xD

  • gość 2019-05-20 14:13:55

    A ja, zamiast krytykować, zaproponuję nazwę kina taką, jak była przed laty: Rodło.

  • gość 2019-05-20 14:50:11

    KINO REAKTYWACJA

  • gość 2019-05-20 14:53:33

    Ja również popieram pomysł z pierwszego komentarza. Strzelnica to nie wszystko, trzeba pójść o krok dalej.

  • Złotowianin - niezalogowany 2019-05-20 16:48:00

    Tradycji winno stać się zadość i nazwa Kino" Rodło " paduje jak najbardziej

  • Złotowianin - niezalogowany 2019-05-20 16:49:50

    Przepraszam -winno być pasuje nie paduje !

  • Nazwa - niezalogowany 2019-05-20 16:58:59

    ZŁOTE KINO

  • kled - niezalogowany 2019-05-20 17:08:25

    Z wielkim sentymentem wspominam kino "RODŁO"! Może warto powrócić do tej nazwy?

  • gość 2019-05-20 17:13:18

    a może GOLD-złoto, od nazwy miasta Złotów/tak z angielska. Albo goggle-wytrzeszczać oczy bo często filmy są z napisami.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-20 17:16:58

    Proponuję: ,,Złoty Jeleń'' chociaż osobiście wydaje mi się że Rodło pasuje najbardziej aczkolwiek ludzie już taki komentarz pisali.

  • gość 2019-05-20 17:20:19

    Treść komentarza...

  • gość 2019-05-20 17:22:15

    Od rozmiarów,wąskich siedzeń i akustyki proponuję: GŁUCHA DZIUPLA!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-20 17:24:22

    Było Kino RODŁO niech będzie Kino RODŁO. Przecież RODŁO to dobry znak Złotowa.

  • gość 2019-05-20 17:28:48

    Anubis

  • gość 2019-05-20 19:30:39

    Cinema ZłotówCity

  • gość 2019-05-20 21:25:45

    MOVIEGOLD ZŁOTFLIX itp itd

  • gość 2019-05-20 21:26:43

    ZŁOFILM

  • gość 2019-05-20 23:01:48

    Tylko im. Kaczyńskiego, zbawcy Narodu i Świata i Wszechświata

  • Diabeł - niezalogowany 2019-05-21 00:35:33

    Złotówka

  • Gość - niezalogowany 2019-05-21 08:16:10

    Jak już znudziła się nazwa Rodło, to może Greta Garbo.Ładnie brzmi i historycznie pasuje,tak sentymentalnie.

  • Bartosz.D - niezalogowany 2019-05-21 11:28:16

    CineGold

  • gość 2019-05-21 11:38:03

    Tylko RODŁO. Ale jeśli zostaną te same fotele, niewygodne, ciasne, ohydne, to i tak złotowianie nadal będą jeździć do Piły.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-21 12:47:48

    Kino Rambo. Gdyż w Zlotowie już mamy jednego Rambo więc dajmy też taką nazwę:-)

  • Kaśka k - niezalogowany 2019-05-21 14:54:20

    Retro połaczenie nowego i starego