:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Powiatowo-Gminne Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Uroczystości obchody, Powiatowo Gminne Obchody Narodowego Pamięci Żołnierzy Wyklętych - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 01/03/2019 13:40

Dzisiejsze Powiatowo-Gminne Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych rozpoczęły się od uroczystej mszy świętej sprawowanej w kościele pw. św. Józefa w Krajence

Następnie delegacje złożyły kwiaty pod obeliskiem „Poległym za wolność, pamięci ofiarom wojen i prześladowań” znajdującym się przy Krajeńskim Ośrodku Kultury.

Delegacja Powiatu Złotowskiego miała również okazję uczestniczyć w uroczystym otwarciu izby pamięci, którą utworzono w Publicznej Szkole Podstawowej w Krajence.

Reklama

Powiatowo-Gminne Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych komentarze opinie

  • gość 2019-03-01 15:43:00

    Od trzech miesięcy PZL24 J.Justyna wprowadził CENZURĘ i blokuje IP internautom.To jest u niego wolność słowa jak w PRL.

  • gość 2019-03-01 17:37:53

    OOOO!!!! I nasz kolega ten od czerwonej koszuli.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-01 20:35:45

    Ten gość J.J. by nadawał się na korespondenta kiedy miał wielki pucz w Polsce wybuchnąć,umie ściemniać tylko ludzie znają już te zagrywki.Pozdrawiam !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-01 20:54:51

    Patroci od siedmiu boleści z delegacji która naprawdę przystala aby godnie to uczcić to była jedna.Dobrze wiemy komu możemy zawdzieczac że pamiec o bohaterach nie wygasnie,a reszta ekip tylko pozuje do zdjęć psując cały ceremonial.Oni nadal wstydu nie mają.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-01 20:57:19

    Czesc i chwala bohaterom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Siła w biało czerwonych!!!

  • gość 2019-03-02 03:30:04

    Taka ta władza, że gloryfikuje podobnych sobie.

  • gość 2019-03-02 03:39:56

    Ludzi, których symbolizuje pomnik Piasta - ta władza nie szanuje!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-02 22:05:52

    A gdzie lokalna jednostka patriotów dzieciaków bo nie widzę Takie nabory ogłoszają a świąt i bohaterów nie szanują. Dowódca do raportu w PSL w poniedziałek.

  • gość 2019-03-03 04:02:48

    Znakomity powojenny - bezpartyjny burmistrz Złotowa Jan Kocik żyłby w niebezpieczeństwie utraty życia.

  • gość 2019-03-03 07:35:37

    Faktyczne zagrożenie utraty życia było na ścianie wschodniej lub w kieleckim. Niektórzy członkowie delegacji byliby tam na nie narażeni.

  • gość 2019-03-03 11:57:35

    W mojej miejscowości - zaraz po wojnie dwóch znanych żołnierzy wyklętych otrzymało od komunistycznych władz najbardziej tu wówczas luksusowe mieszkania! Za co?

  • gość 2019-03-03 17:59:23

    Zapomniano tu dodać, że najlepszym burmistrzem Złotowa był i byłby Jan Kocik.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-03 22:05:17

    No aktualny Burmistrz też jest najlepszy bo przecież wybrany i to przez większość.

  • gość 2019-03-04 16:58:46

    Jan Kocik,to był postkomunista,który służył jako pachołek,za srebrniki Moskwy.

  • gość 2019-03-04 16:59:26

    Jan Kocik,to był postkomunista,który służył jako pachołek,za srebrniki Moskwy.

  • gość 2019-03-04 19:20:12

    Lepiej jest milczeć i wydawać się głupim niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości. Worek cementu ma większe IQ od ciebie!!!

Dodajesz jako: |