:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Powołano Złotowską Radę Kobiet

Samorządowcy, Powołano Złotowską Radę Kobiet - zdjęcie, fotografia
08/02/2019 11:36

Znamy już nazwiska wszystkich osób wchodzących w skład Złotowskiej Rady Kobiet

Z dniem 8.02.2019 powołano Złotowską Radę Kobiet. Zapraszamy do zapoznania się ze składem rady. 

 

Reklama

Powołano Złotowską Radę Kobiet komentarze opinie

  • gość 2019-02-08 12:16:26

    Bardzo kompetentne Panie. Pani Ławniczak, Józefowska czy Ciosańska- Górecka zbiorą cenne doświadczenie i za pare lat będą stanowić ważne ogniwa w Miejskich i Powiatowych Radach. Brawo dla Was wszystkich i powodzenia! ✌

  • SmiechNaSali - niezalogowany 2019-02-08 12:45:18

    Rada Kobiet? Po co i na co komu ten twór? Chyba tylko żeby te panie mogły wymyślać inwestycje w ktorych potem obsadzą swoich znajomych i krewnych. Rozumiem, że mężczyźni też będą mieć swoją reprezentację, bo w innym przypadku dojdzie do dyskryminacji sporej grupy osób w tym mieście. A i prawie bym zapomniał o osobach transpłciowych, osobach nie określających się żadną płcią i osobach określających się jako śmigłowce bojowe, oni też chcą mieć swój kawałek tortu do ugryzienia.

  • gość 2019-02-08 13:07:52

    To teraz w ramach równouprawnienia stwórzmy radę mężczyzn!

  • gość 2019-02-08 13:25:22

    wszyscy chcą radzić... tylko robić nie ma komu..

  • gość 2019-02-08 13:44:48

    W Radzie Kobiet powinny być młode panie. Te po 60-tce do Rady Seniorów już raczej.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 13:46:22

    Czy to te same panie od wszelkich protestów.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 13:56:14

    Trzeba zrobić referendum o odwołanie Burmistrza Złotowa. To co ten Pan robi to jest śmiech na sali.

  • Jaś - niezalogowany 2019-02-08 14:38:19

    Wszystkie panie są ze Złotowa?

  • gość 2019-02-08 15:02:03

    Mam nadzieję, że to tylko Złotowianki. Wystarczy, że burmistrz i zastępca są z gminy Złotów. Dla nich zdecydowanie bliższa "koszuli" jest właśnie gmina na terenie której mieszkają. U nas tylko pobierają wynagrodzenie. Podatki też idą do gminy Złotów, a nie do miasta. Zastanawia mnie jedno, dlaczego Belkowa jest w każdym stowarzyszeniu i formacji społecznej tego nie rozumiem. Widocznie jest niezastąpiona. Powodzenia Panie !

  • gość 2019-02-08 15:20:34

    Fan club Narcyza? Kobiety, czy naprawdę, żeby wypić kawę i poplotkować, trzeba zakładać "radę kobiet"? Bo doradców ci u nas dostatek: rada miejska, rada seniorów, rada młodzieżowa... Jeśli komuś się wydaje, że to o demokratyczne zarządzanie miastem chodzi, to się grubo myli. Żałosne pozory zarządzania, w tak naprawdę to jedna wielka dziecinada.

  • gość 2019-02-08 17:33:41

    Zgoda stworzymy radę chłopów ale, Bellkę bierzemy.

  • gość 2019-02-08 17:40:14

    Proponuje aby zapobiec dyskryminacji , powołać radę mężczyzn, należy również powołać radę gejów i lesbijek...

  • gość 2019-02-08 20:02:40

    Rzeczpospolita babska-złotowska. Żarty jekie cycóś?

  • gość 2019-02-08 20:36:45

    Wiadomo,że ta lewacka Rada Kobiet,nie ma żadnego poparcia.To są bojówki bolszewickie,proponujące mordowanie dzieci nienarodzonych.Wspomagana przez żyda polakożercy SOROSA,TVN24 i POLSAT.Ten burmistrz chyba zwariował i został opanowany przez szatana.

  • gość 2019-02-08 21:30:27

    Fanklub narcyza - w punkt!

  • gość 2019-02-08 22:47:18

    Wszyscy "utyskiwacze". Gdzie byliście jak trzeba było iść do wyborów. Wybrano narcyza i teraz dajcie mu spokój. Jemu samemu trudno podejmować decyzje niech więc ma liczne grono podpowiadaczy. Wybrany klub fanek uwielbia go. Chłopina podpiera się belką jak tylko może wszak to chłopak z lasu.

  • Cecylia Dryll - niezalogowany 2019-02-09 19:47:47

    Jesli wszyscy przeciwnicy rady utworza następną to bedzie to rada anomimowych bohaterów bo trochę słabo z tą jawnoscią

  • gość 2019-02-12 19:38:35

    Przykro to czytać,że została powołana rada kobiet lewacka aborcyjna,antypolska i antykatolicka przez Pulita.

Dodajesz jako: |