:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Powołano Złotowską Radę Kobiet

Samorządowcy, Powołano Złotowską Radę Kobiet - zdjęcie, fotografia
08/02/2019 11:36

Znamy już nazwiska wszystkich osób wchodzących w skład Złotowskiej Rady Kobiet

Z dniem 8.02.2019 powołano Złotowską Radę Kobiet. Zapraszamy do zapoznania się ze składem rady. 

 

Reklama

Powołano Złotowską Radę Kobiet komentarze opinie

  • gość 2019-02-08 12:16:26

    Bardzo kompetentne Panie. Pani Ławniczak, Józefowska czy Ciosańska- Górecka zbiorą cenne doświadczenie i za pare lat będą stanowić ważne ogniwa w Miejskich i Powiatowych Radach. Brawo dla Was wszystkich i powodzenia! ✌

  • SmiechNaSali - niezalogowany 2019-02-08 12:45:18

    Rada Kobiet? Po co i na co komu ten twór? Chyba tylko żeby te panie mogły wymyślać inwestycje w ktorych potem obsadzą swoich znajomych i krewnych. Rozumiem, że mężczyźni też będą mieć swoją reprezentację, bo w innym przypadku dojdzie do dyskryminacji sporej grupy osób w tym mieście. A i prawie bym zapomniał o osobach transpłciowych, osobach nie określających się żadną płcią i osobach określających się jako śmigłowce bojowe, oni też chcą mieć swój kawałek tortu do ugryzienia.

  • gość 2019-02-08 13:07:52

    To teraz w ramach równouprawnienia stwórzmy radę mężczyzn!

  • gość 2019-02-08 13:25:22

    wszyscy chcą radzić... tylko robić nie ma komu..

  • gość 2019-02-08 13:44:48

    W Radzie Kobiet powinny być młode panie. Te po 60-tce do Rady Seniorów już raczej.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 13:46:22

    Czy to te same panie od wszelkich protestów.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 13:56:14

    Trzeba zrobić referendum o odwołanie Burmistrza Złotowa. To co ten Pan robi to jest śmiech na sali.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 14:00:21

    Jeżeli chodzi o kobiety to każdy wie ze cechuje je głupota i pazerność na pieniądze. Nie ma się co wstydzić bo tak jest od stuleci.

  • Jaś - niezalogowany 2019-02-08 14:38:19

    Wszystkie panie są ze Złotowa?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-08 14:50:31

    Serio, im się bardzo nudzi. Jakie są ich postulaty? -wolne "sondy" w Złotowie? -moja cipka, moja sprawa w Złotowie? -murem za Lechem Wałęsą i Owsiakiem? Dac im honorowe obywatelstwo w Złotowskiej autonomii kobiet ? Bo z tego póki co zasłynęły! Wstyd! Że pan burmistrz się na to zgodził. Wstyd, że one reprezentują kobiety! Jako rodowita mieszkanka Złotowa, stanowczo odcinam się od inicjatywy tych ameb umysłowych, które stawiają kobiety w świetle uciemiężonych, zmęczonych rządami mężczyzn idiotek.

  • gość 2019-02-08 15:02:03

    Mam nadzieję, że to tylko Złotowianki. Wystarczy, że burmistrz i zastępca są z gminy Złotów. Dla nich zdecydowanie bliższa "koszuli" jest właśnie gmina na terenie której mieszkają. U nas tylko pobierają wynagrodzenie. Podatki też idą do gminy Złotów, a nie do miasta. Zastanawia mnie jedno, dlaczego Belkowa jest w każdym stowarzyszeniu i formacji społecznej tego nie rozumiem. Widocznie jest niezastąpiona. Powodzenia Panie !

  • gość 2019-02-08 15:20:34

    Fan club Narcyza? Kobiety, czy naprawdę, żeby wypić kawę i poplotkować, trzeba zakładać "radę kobiet"? Bo doradców ci u nas dostatek: rada miejska, rada seniorów, rada młodzieżowa... Jeśli komuś się wydaje, że to o demokratyczne zarządzanie miastem chodzi, to się grubo myli. Żałosne pozory zarządzania, w tak naprawdę to jedna wielka dziecinada.

  • gość 2019-02-08 17:33:41

    Zgoda stworzymy radę chłopów ale, Bellkę bierzemy.

  • gość 2019-02-08 17:40:14

    Proponuje aby zapobiec dyskryminacji , powołać radę mężczyzn, należy również powołać radę gejów i lesbijek...

  • gość 2019-02-08 19:22:51

    Jestem zdziwiony i rozczarowany,jako wyborca burmistrza Adama Pulita,który powołał lewacką bojówkę radę kobiet,która jest związana z wrogością do Polski Niepodległej i Kościoła katolickiego oraz za aborcją.To są zwolenniczki PO-Nowoczesnej-KOD i Obywatele UB.Należy odwołać burmistrz który oszukał wyborców.

  • gość 2019-02-08 20:02:40

    Rzeczpospolita babska-złotowska. Żarty jekie cycóś?

  • gość 2019-02-08 20:36:45

    Wiadomo,że ta lewacka Rada Kobiet,nie ma żadnego poparcia.To są bojówki bolszewickie,proponujące mordowanie dzieci nienarodzonych.Wspomagana przez żyda polakożercy SOROSA,TVN24 i POLSAT.Ten burmistrz chyba zwariował i został opanowany przez szatana.

  • gość 2019-02-08 21:30:27

    Fanklub narcyza - w punkt!

  • gość 2019-02-08 22:47:18

    Wszyscy "utyskiwacze". Gdzie byliście jak trzeba było iść do wyborów. Wybrano narcyza i teraz dajcie mu spokój. Jemu samemu trudno podejmować decyzje niech więc ma liczne grono podpowiadaczy. Wybrany klub fanek uwielbia go. Chłopina podpiera się belką jak tylko może wszak to chłopak z lasu.

  • Cecylia Dryll - niezalogowany 2019-02-09 19:47:47

    Jesli wszyscy przeciwnicy rady utworza następną to bedzie to rada anomimowych bohaterów bo trochę słabo z tą jawnoscią

  • gość 2019-02-12 19:38:35

    Przykro to czytać,że została powołana rada kobiet lewacka aborcyjna,antypolska i antykatolicka przez Pulita.

Dodajesz jako: |