:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Pożar domu jednorodzinnego

Informacje, Pożar jednorodzinnego - zdjęcie, fotografia

Pięcioosobowa rodzina uciekła przed ogniem przez okno balkonowe

Do pożaru doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w Piecewie (gmina Tarnówka). Mieszkającą w nim rodzinę obudziły dźwięki na palącym się poddaszu. Gdy strażacy dojechali na miejsce ogień był już bardzo silnie rozprzestrzeniony.

OSp Osówka

Poddasze całkowicie spłonęło, zniszczeniu uległa także większość powierzchni mieszkalnej domu, który w całości nadaje się do remontu. Z pożarem walczyło siedem jednostek straży pożarnej.

OSP Osówka

OSP Osówka

Najmłodsze spośród trójki dzieci ma trzy latka, pozostała dwójka to nastolatkowie. Więcej informacji w najbliższym wydaniu Aktualności Lokalnych


Pożar domu jednorodzinnego komentarze opinie

  • Michał - niezalogowany 2017-12-25 17:38:57

    ja mam trochę mebli do wydania jeśli ktoś jest dalej zainteresowany. tel 539 976 649

  • Angelika Głyżewska - niezalogowany 2017-11-16 11:51:29

    Pisząc komentarz podaj swoje imię a nie podajesz się za kogoś.Nie życzyłam nigdy nikomu złego i nie życzę.

  • Kama - niezalogowany 2017-11-13 23:40:23

    Kto powiedział, że ta rodzina na coś liczy? Myślisz, że oni sobie teraz sobie spokojnie siedzą i czekają na to, aż ktoś im da? Każdy kto ma w sobie chociaż trochę empatii będzie myślał jak pomóc pogorzelcom, chociażby dlatego, że to ich znajomi/sąsiedzi/przyjaciele. Tobie Adam zawalił się dach, zapewne zdawałeś sobie sprawę, że konieczny jest remont już wcześniej. Miałeś czas na to, żeby myśleć o remoncie. Tę rodzinę dotknęła tragedia, której nie dało się przewidzieć. Czyszczony komin nie daje gwarancji, że nic się nie zapali. Ubezpieczenie nie pokryje całych kosztów, poza tym oni mają swoje procedury, które trwają, a działać trzeba już. Jeśli nie chcesz pomagać - nie pomagaj, nie musisz, nie jest to Twój obowiązek, nikt Cię do tego nie zmusza, tylko proszę siedź cicho, nie pisz, że rodzina liczy na dary. Mi taka "moda na pomaganie" się podoba, dzięki temu widać, że ludzie potrafią się zjednoczyć, działać razem po to, by pomóc innym. Mam nadzieję, że dom uda się szybko odremontować.

  • Jastrowie - niezalogowany 2017-11-13 23:35:10

    Polska tolerancyjny kraj dla wszystkich widać czyli tylko dla katolików bo dla innych hak widzę nie ma miejsca w kraju.

  • Junio - niezalogowany 2017-11-13 21:57:36

    Dramat się wydarzył, pomoc jest potrzebna. Jeśli nie chcecie pomagać jeden z drugim to chociaż nie rzucajcie hejtów. A ty od Allaha mam nadzieje,że administrator przekaże komu trzeba Twoje dane i zrobią z Tobą porządek. Szczyt chamstwa i głupoty. Polskie społeczeństwo, sam niema drugiemu nie pozwoli mieć.

  • Adam - niezalogowany 2017-11-13 21:32:17

    teraz taka moda kazdemu pomagac, mi jakos nikt nie pomogl jak dom sie zawalil dach na poddaszu, w wyniku zmeczenia materialu, jak by sie spalilo to by bylo lepiej bo zaraz zbiorka rzeczy dla mnie gosciu mogl czyscic komin i ubezpieczyc chalupe a teraz to liczy na dary

  • Fachowiec - niezalogowany 2017-11-13 20:32:08

    Frank to totalny debil.

  • Angelika - niezalogowany 2017-11-13 20:28:23

    Obyś miał tak "skopane" Święta jak ta rodzina!!! Jak można być takim imbecylem????

  • Frank - niezalogowany 2017-11-13 20:00:16

    To teraz jak każdemu dom splonie to dawać rabaty kasę na odbudowę? Ubezpieczenia nie mogli wykupić? Szkoda było kasy? A komin czyszczony był ?

  • Zenon - niezalogowany 2017-11-13 19:20:14

    Apeluję do ludzi z PRECON POLSKA gdzie Robert G. ( poszkodowany) pracuje , o masową akcję finansową , w celu pomocy w odbudowie domu. Bogaty prezes też niech też sypnie kasą dla wieloletniego pracownika.

  • Zlotowianin - niezalogowany 2017-11-13 19:18:27

    Wielka prośba do firm budowlanych do sklepów z materiałami budowlanymi liczy się każda pomoc dla tej rodziny, idą święta rodzina bez domu pomóżmy im w odbudowie liczy się kazda pomoc i materiał do odbudowy, może niech ktoś z gminy poda swoje dane żeby darczyńcy się do niego zgłaszali!