:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Pożar mieszkania w Skokach

Straż pożarna, Pożar mieszkania Skokach - zdjęcie, fotografia

Ogień zajął jedno z pomieszczeń w budynku wielorodzinnym. Strażacy ugasili go zanim się rozprzestrzenił

Pożar w miejscowości w pobliżu Lotynia miał miejsce w godzinach przed południowych. Rozwijał się w jednym z pokoi wewnątrz mieszkania, opanowując całą jego powierzchnie i wyposażenie. Przybyły na miejsce pierwszy zastęp strażaków z OSP Lotyń zabezpieczył teren działań oraz podjął skuteczne działania gaśnicze, które zażegnały rozwijający się pożar i jego przemieszczanie. Rota ratowników wyposażonych w sprzęt ochrony dróg oddechowych weszła do palącego się pokoju i przy użyciu jednego prądu wody ugasiła palące się wewnątrz materiały oraz przeszukała obiekt w celu wykluczenia potencjalnych pozostałych osób. Strażacy podjęli również działania w zakresie kwalifikowanej pomocy medycznej w stosunku do kobiety, która przebywała w strefie pożaru. Na miejsce działań zadysponowane zostały również zastępy z OSP Okonek, JRG Szczecinek oraz JRG Złotów wraz z komendantem jednostki, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja. Działania zostały zakończone po ponad dwóch godzinach. 

Strażacy podjęli również działania w zakresie kwalifikowanej pomocy medycznej w stosunku do kobiety, która przebywała w strefie pożaru

inf. OSP Lotyń, fot. M.Głowacki


Pożar mieszkania w Skokach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się