:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C lekkie zachmurzenie

Pożar osobówki

Informacje, Pożar osobówki - zdjęcie, fotografia

Spłonął samochód marki Renault. Ogień objął głównie komorę silnika

Do zdarzenia doszło dziś. Dyżurny SKKP w Złotowie informację o pożarze samochodu osobowego na drodze wojewódzkiej nr 188, na trasie między Krajenką a Żeleźnicą, otrzymał kilkanaście minut po 9:00. Na miejsce zadysponował dwa zastępy z OSP Krajenka. Po dotarciu strażaków okazał się, że kierujący pojazdem zjechał w leśną drogę i opuścił palący się pojazd o własnych siłach. Działania druhów polegały na ugaszeniu ognia, który w głównej mierze objął komorę silnika. Dalsze czynności polegały natomiast na zepchnięciu spalonego auta w bezpieczne miejsce, tak aby nie zagrażał innym użytkownikom drogi. W akcji oprócz OSP Krajenka, uczestniczyli także: jeden zastęp oraz oficer operacyjny z JRG Złotów i Policja.

Na podst. info. OSP Krajenka

 


Pożar osobówki komentarze opinie

 • klema - niezalogowany 2017-09-23 21:10:33

  Dobry pinpointer nie kosztuje juz dużo, każdego pospolitego dziada powinno być stać na urzadzenie wyprodukowane w Chinach. Zawsze warto, jak nic w życiu nie wychodzi, czy aby w odbytnicy nie pozstały jakieś opiłki złota po smoleńskich wojażach.

 • Obrońca - niezalogowany 2017-09-21 06:25:44

  To się zatrudnij i lataj za sprawami rób zdjęcia i bądź jeszcze nieomylnym translatorem . Dajcie już spokój chłopakowi z czasem "będzie jak będzie ".

 • Zamulony staw - niezalogowany 2017-09-21 00:44:47

  U kartofla wszystko ok ?

 • Marco - niezalogowany 2017-09-20 17:29:04

  Wszystkie artykuły pisze Potap na szybkiego z masą błędów a jak się mu wytyka to się wkurza

 • szef - niezalogowany 2017-09-20 17:17:22

  zauwazylem ze na tym portalu artykuly pisze jakis amator po gimnazjum

Dodajesz jako: Zaloguj się