:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 12°C
Biznes i praca, Praca Złotowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 18/06/2019 12:25

Złotów to urocza miejscowość położona w północno-zachodniej Polsce, w województwie wielkopolskim. Otoczone jeziorami – Złotowskim, Proboszczowskim, Babą i Zaleskim oraz bogactwem przyrody przyciąga wciąż nowych turystów.

Gospodarka w Złotowie

Miasto jest lokalnym ośrodkiem handlowo-usługowym i przemysłowym, z naciskiem na przemysł metalowy, odzieżowy, drukarski i spożywczy. Działa tutaj też Cech Rzemiosł Różnych, zrzeszający właścicieli różnych zakładów rzemieślniczych. W Złotowie nie brakuje również rozbudowanej sieci hurtowni i punktów usługowo-handlowych. Zaglądając do statystyk Urzędu Pracy tego miasta należy stwierdzić, że stopa bezrobocia jest dosyć wysoka, jednakże z tendencją spadkową. Na tle powiatu złotowskiego, w którym zarejestrowano w IV kwartale liczbę procentowa osób be pracy na 3,0 %, to w samym Złotowie wynosiła ona 6,0%. Jednakże w I kwartale wynosiła aż 7,1.

Zawody deficytowe i nadwyżkowe w powiecie złotowskim

W II półroczu 2018 r. zarejestrowano grupę zawodów maksymalnie deficytowych, czyli takich, na które jest większe zapotrzebowanie niż chętnych do pracy. Wśród nich można wyliczyć m.in. operatorów maszyn i urządzeń przetwórczych gdzie indziej niesklasyfikowanych, projektantów i administratorów baz danych, robotników trudniących się hodowlą zwierząt i uprawa roślin, bibliotekoznawców i zarządzających informacją, kierowników do spraw logistyki i dziedzin pokrewnych.

Z kolei nadwyżkowe zawody to m.in.: pracownicy opieki osobistej w ochronie zdrowia ,pomoce i sprzątaczki biurowe, ślusarze, operatorzy wolnobieżnych maszyn rolniczych i leśnych, pracownicy instytucji kultury, np. muzeów, bibliotek, inżynierowie do spraw przemysłu i produkcji czy kelnerzy.

Jak szukać pracy w Złotowie?

Przede wszystkim warto śledzić stronę UP miasta. Tutaj pojawiają się oferty pracy w Złotowie, ale też dostępne są szczegółowe statystki i dane dotyczące ww. zawodów i stopy bezrobocia. Sporo jest także ciekawych stron z głoszeniami o pracę, np. jobsora.com, na której znajduje się mnóstwo codziennie aktualizowanych ogłoszeń. Można spersonalizować te stronę wedle swoich preferencji, ustawiając np. zakres wyszukiwania co do ni oraz wysokości wynagrodzenia.

Szukanie pracy w Złotowie przez tego typu portale to spora szansa na złowienie lukratywnych ofert.

Materiał sponsorowany

Reklama

Praca w Złotowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-18 15:02:16

    Praca w Złotowie ale w Holandii haha
    Większość ofert jest z Goodmorning i dotyczy wyjazdu za granicę, zajebista propozycja na pracę w Złotowie

  • gość 2019-06-18 15:07:39

    Z usług UP nie skorzysta nigdy ani dobry pracodawca, ani warty coś potencjalny pracownik. Ten urząd powinien być już dawno zlikwidowany.
    Jeżeli ktoś nie może w tych czasach znaleźć pracy, to znaczy, że nie chce pracować, jeśli pracodawca szuka w ten sposób pracownika, to znaczy, że chce niewolnika.

  • Dla postronnych - niezalogowany 2019-06-18 15:13:45

    Ten artykuł to jakiś żart? Ja prdl ludzie nie przyjezdzajcie tu nigdy!!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-06-18 15:15:40

    Goodmorning to syf a nie agencja. Zalozyli siedzibe w Zlotowie, bo jelenmi szukaja i swietnie im to wychodzi. u nich zarabia sie 200e/msc na waciki chyba i mysla, ze sa zajebisci

  • Gość - niezalogowany 2019-06-18 16:37:05

    Ciołki wypowiadający się w komentarzach łamaną polszczyzną. PUP jest po to, aby zapewnić osobie bez umowy o pracę ubezpieczenie.
    A to, że goodmorning wystawia ogłoszenia to oznacza, że są chętni na tego typu obowiazki. Także Polaczki cicho być i szykować się na 4 brygadę w metalplascie czy gdzie wy dajecie się poniżać za minimum krajowe.

  • marek - niezalogowany 2019-06-18 17:49:06

    UP w Złotowie powinien zostać zlikwidowany do nieczego nie jest potrzebny pracy nie potrafią ludziom znalesc.A jak już znajdą to za 1700zl Heyah.dla mnie ten urząd powinien zostać zlikwidowany jest bez uzyteczny

  • gość 2019-06-18 19:24:12

    ten wpis z Gość - niezalogowany 2019-06-18 16:37:05 to pewnie pracownik tego goodmorning, pokazał prawdziwe oblicze tego tej "firmy" więc wześniejsze wpisy ludzi o tym goodmorning to prawda p.s piszesz Polaczki ...nie obrażaj Polaków skoro sie sam/sama wstydzisz pochodzenia, a ty kim jesteś?.. JEWROPEJCZYKIEM pewnie, żałosne, jedz tam do tej holandii i wchodz w 4 litery swoim panom

  • Gość - niezalogowany 2019-06-18 20:40:07

    Praca w Złotowie to wyjeba gdzie by nie poszedl.....

  • Gość - niezalogowany 2019-06-18 21:46:22

    Typie, tak zaczynałem tam, wtedy jeszcze w exotic green, po pracy za 15 EUR na godzinę na szklarni chodziłem na uniwersytet dla pobierania nauki niderlanckiego. To było 15 lat temu. Dzisiaj mam firme, 7 solidnych pracowników z Polski i Czech, którym pomagam jak moge, czy to sprawa w belastingu czy najem mieszkania i załatwienie miejsca dla dzieciaka w szkole. Akurat jestem na vakantie w swoim domku w Kujankach - inaczej nawet bym nie wszedł na ten portal. Przykro mi, że agencja tymczasowa cię skrzywdziła, może to tylko ja miałem niesamowite szczęście. Chcesz podjechać nad jezioro, czy przywieźć cię i wtedy byśmy to przedyskutowali? Mam wysoki prześwit w aucie i niestraszne są mi wyboje prowadzące do twojej wiochy, w której siedzisz i plujesz w tym momencie na ekran że złości.

    Take it easy.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-18 21:48:52

    I jeszcze odnośnie wstydu mojego pochodzenia to się myślisz. Moje obie córki, chodzące do przedszkola mają polskie imiona i mówią po polsku.

  • Obeznany - niezalogowany 2019-06-18 21:58:21

    Jechalem za mlodu przez Goodmorning. totalna porazka juz wtedy byla a w necie co ja czytam na dzien dzisiejszy to jest tragedia. ludzi po strychach trzymaja filmiki w necie sa. tak. to jest antyreklama prosto z mostu, bo tak trzeba. I ten ich straszny hotel Stella Marris i inne lokalizacje... kogo wy chcecie tu wyc...jać reklamami? Jeleni? Jeden z ronda co najwyzej. Przestrzegamv jest milion pprac trzy razy lepiej platnych ludzie...

  • gość 2019-06-18 22:04:29

    pewnie, ze propagande sieje pracownik goodmorninga, ze niby fajnie. zapraszam wejsc na goole opinie lub YouTube. a ty wyslanniku goodmorningu znikaj z polski i holandii, bo za chwile znajdziecie sie na tej czarnej liscie agencji. siedz se w kujaniu. milej kielby na smutki. w koncu ludzie zaczeli o was mowic i dobrze

  • gość 2019-06-18 22:05:57

    i zadna ku_wa zmiana nazwy i zmiana lokalizacji biur was nie obroni, bo juz jestescie dawno na celowniku w internecie pacanie jeden

  • gość 2019-06-18 22:53:35

    twoją wypowiedź skwituję tylko tym uśmieszkiem z politowaniem nad tobą :) i twoim sposobem wyładowywania osobistych frustracji na nieznajomych w internecie

    Kielbe na smutki powinna Tobie stara nakupowac - już zniżyłem się do twojego poziomu elokwencji. Grilujemy to fakt, ale warzywa. Takie cos zielone, wyrasta z nasion.

    Nigdy nie byłem pracownikiem tej agencji pracy. Była ona tylko i wylacznie pośrednikiem miedzy mna a holendrem kilkanaście lat temu. Od 7 lat pracuję na wlasny rachunek, zapraszam cie do siebie dlatego zebys nie musiał używając rynsztokowego jezyka odbijać moich argumentów a propos mojej opinii na temat good morning. Pisałem juz, że to może ja byłem tym szczęściarzem, że nie doświadczyłem jakiejkolwiek patologii ze strony Polaków, którzy poszerzyli moje możliwości. Patologii, którą ty w tym momencie przedstawiasz, osoba dla ktorej NL to wylącznie 10 ojro na godzine, a po pracy blancik i piwko. A po jakims czasie głoszą slogany " oszukali mnie, zlodzieje, polak polaka oskubal na kasse!!".

    Nie interesują mnie opinie na youtube, nie jestem pracownikiem tej agencji pracy tymczasowej.

  • gość 2019-06-19 11:54:46

    PRACA W ZŁOTOWIE HAHAHA BARDZO ŚMIESZNE 10 OGŁOSZEŃ NA 18TYŚ OSÓB TO WALKA A NIE SWOBODNY WYBÓR PRACY DO KTÓREJ BY SIĘ CHODZIŁO ZADOWOLONY TYLKO IDIOTE PISZE JAK KTOŚ CHCE PRACOWAĆ TO ZNAJDZIE TAK ZNAJDZIE NA MIĘSIĄC ALBO BĘDZIE CHODZIŁ WKURWIONY CAŁY ROK NIE POZDRAWIAM ZJEBÓW Z ZŁOTOWA DO TEGO UKRAINCY SIE WPIERDALAJĄ WSZĘDZIE SYF