Prezenty za 100 tys. zł. Chcemy samochodów, jachtów, a nawet basenów

Święta nieodłącznie kojarzą się z prezentami. Co chcieliby znaleźć pod choinką mieszkańcy powiatu, gdyby mieli do dyspozycji aż 100 tysięcy..?

Podopieczni złotowskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci marzyli głównie o klockach lego i lalkach barbie, ale dorośli mają zupełnie inne oczekiwania...
Podopieczni złotowskiego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci marzyli głównie o klockach lego i lalkach barbie, ale dorośli mają zupełnie inne oczekiwania...

Zadaliśmy to pytanie kilkudziesięciu osobom. Pół żartem, pół serio opowiedzieli nam o swoich marzeniach.

Jarosław Dobrzyński, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP Złotów:

Za te pieniądze kupiłbym jacht – dziewięciometrowy Tes 32 Dreamer. W kolorze błękitu jak archipelag lub mój mundur.

Piotr Brewka, kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Złotowie:

Wydałbym te pieniądze na remont domu, to najpilniejsza potrzeba. A za to co by zostało pojechałbym w góry, nasze polskie Tatry.

Łucja Greczyło, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Złotowie:

Za te pieniądze spędziłabym dwa tygodnie w Zakopanem, dwa w Sopocie i miesiąc w teatrach (Narodowym, Rampie, Romie) na wszystkich premierach. Poza tym kupiłabym sobie nową kolekcję butów – wygodnych i eleganckich. A jeśli coś zostanie? To zmieniłabym samochód.

Tadeusz Drobczyński, kierownik pływalni „Laguna”:

Mi marzy się fajne auto, Najlepiej suv. Może być hyundai, toyota albo honda. Ważne, by był biały, z mocnym silnikiem i napędem na cztery koła, żebym mógł przejechać przez trudny teren. Przydałoby się też trochę elektronicznych bajerów i podgrzewane fotele.

Tadeusz Dobek, dyrygent:

Za 100 tys. zł wyjechałbym w podróż dookoła świata. Wystarczyłoby, prawda? Marzą mi się zwłaszcza stare kraje i kultury jak Meksyk czy Izrael. W tym drugim co prawda już byłem, ale chętnie pojadę tam ponownie.

O czym marzą Jacek Mościcki, Stefan Kitela, Piotr Łosoś czy Henryk Dobrosielski? Zajrzyjcie do naszego świątecznego wydania (AL 51)!

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu