:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 22°C
Samorządowcy, Prezydent Andrzej wizytą Złotowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 09/10/2019 18:42

Prezydent już w Złotowie

Wizyta Prezydenta Andrzeja Dudy w Złotowie rozpoczeła się od złożenia kwiatów pod pomnikiem ks. Bolesława Domańskiego. W hali widowiskowo - sportowej o godzinie 19:00 rozpoczęło się spotkanie z mieszkańcami Złotowa. 

Zapraszamy do obejrzenia foto i wideorelacji z pierwszej części wizyty Prezydenta w Złotowie.

Reklama

Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Złotowie komentarze opinie

  • gość 2019-10-09 19:13:52

    kapciowy Kaczyńskiego będzie nawijał makaron na uszy złotowskim potomkom chłopów pańszczyźnianych a oni będą piali z zachwytu ,,Błogosławione łono, które Ciebie nosiło, i piersi, które ssałeś,,

  • gość 2019-10-09 19:14:07

    Wystarczy popatrzeć na gapiów i wszystko jasne .Bida z nędzą i ciemnogród .To elektorat PIS....

  • gość 2019-10-09 19:14:40

    kapciowy Kaczyńskiego będzie nawijał makaron na uszy złotowskim potomkom chłopów pańszczyźnianych a oni będą piali z zachwytu ,,Błogosławione łono, które Ciebie nosiło, i piersi, które ssałeś,,

  • gość 2019-10-09 19:20:04

    zarządca dróg powiatowych powinien wystawić rachunek Pulitowi jak to zrobiono w Szczecinku

  • gość 2019-10-09 19:21:31

    Adriana tak ciemny lud kocha że SOPu wiecej jak mieszkańców Złotowa.

  • gość 2019-10-09 19:23:04

    Super że odwiedził nasze miasto to zaszczyt że PAN PREZYDENT U NAS BYŁ ,,wielkie BRAWO

  • gość 2019-10-09 19:28:30

    Na określenie ,,pan,, trzeba sobie zasłużyć, Duda to p.o. prezydenta w imieniu Kaczyńskiego, robi z siebie błazna rżnąc męża stanu.

  • gość 2019-10-09 19:32:57

    Pisowska ciemnota i klakierstwo wyszło poklaskać budyniowi . Całe prawie miasto zamknięte bo kłamca pisowski , klenczon i długopis przyjechał do Złotowa. Precz z pisowskim dziadostwem

  • gość 2019-10-09 19:38:08

    Zebrał się Ciemnogród i biorcy 500+ to właśnie wyborcy PiS :)

  • gość 2019-10-09 19:38:54

    A mi się podoba ten pan od Prezydenta co z księdzem Domańskim rozmawiał.

  • gość 2019-10-09 19:41:01

    W ...du i wylądował

  • gość 2019-10-09 19:44:00

    To jest żenujące. Przyjeżdża z nim klika samochodów SOP + Dwie karetki z Poznania do tego 4 radiowozy. I to wszystko w jednej kolumnie a ciemnogród ich wszystkich utrzymuje.

  • gość 2019-10-09 19:47:07

    A pod salą Złotowianka Samochód SOP bez włączonych sygnałów świetlnych stoi i się grzeje. Żeby Adriankowi w pupę nie było zimno? Do tego tak samo jednia Kia i Isuzu z rejestracją PGS. Te dwa ostatnie policyjne. Pytam się jakim prawem silniki maja włączone?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 19:48:05

    A teraz Wy obywatele wracajcie grzecznie do swojej szarej rzeczywistości aby wiernie zapierdalać na ten CYRK. Dopóki Polacy nie wezmą swojego życia w swoje ręce żadna partia Was nie uratuje. To dotyczy całego świata każdego narodu... Światowe zniewolenie pod przykrywką demokracji...

  • gość 2019-10-09 19:51:12

    Po ilości osób na rondzie koło urzędu miasta widać, że pisorów nie wielu.

  • gość 2019-10-09 19:53:13

    Na zdjęciu nr 31 widać jak Pracownik SOP bierze lekcję Savoir vivre od Ks. Domańskiego

  • Rrrrr - niezalogowany 2019-10-09 19:57:08

    Coś tłumu to nie było

  • OBŁĘD - niezalogowany 2019-10-09 20:05:22

    Każdego można odwołać, w chwili wyboru nikt nie wiedział że jego dziadek to prawa ręka StefanaBandery. Rysów twarzy nie da się oszukać toż to Ukrainiec z krwi i kości i tacy zbrodniarze rządzą Polską to totalny obłęd. Czas rozliczyć antypolskie rodziny Duda i Kornhauser za zbrodnie popełnione przez nich na narodzie Polskim.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 20:12:40

    Bardzo dobrze że przyjechał. Lepiej on niż ktoś z PO-KO...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 20:13:33

    Bardzo dobrze że przyjechał. Lepiej on niż ktoś z PO-KO...

  • Chłop - niezalogowany 2019-10-09 20:15:57

    Widzę, że w komentarzach sam jasnogród vide jaśnie oświeceni.

  • To ja - niezalogowany 2019-10-09 20:16:21

    Drugi sort pod kamień i nie wychodzić

  • gość 2019-10-09 20:17:00

    Ten filmik jest dobry.

  • Batao!Brawo! - niezalogowany 2019-10-09 20:20:58

    I co Hejterzy zatkalo kakao?Niech zyje najjasniejsza Rzeczypospolita Polska!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 20:22:30

    Wolę PiS niż ten syf co był. I jakoś nie stałem pod halą ale brawa dla Pana prezydenta.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 20:25:48

    Lewicowa zaraza komentuje, nienawiścią świata nie zmienicie, zaproście Biedra i Timersa lub starych komuchów i im w d.. Ę właźcie.

  • gość 2019-10-09 20:31:54

    Widziałem plakaty, że jakiś Cyrk chyba Zalewski ma przyjechać. Ale ten cyrk co dzisiaj zajechał do Złotowa przebił wszystko.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 20:34:50

    Brawo dla Prezydenta! Mężczyzna z klasą, mądry, przystojny, wzór do naśladowania dla wieluuuu panów....

  • gość 2019-10-09 20:34:53

    Prezydent nie składał kwiatów tylko je położył na ławeczce. Kto sponsorował te kwiaty?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 20:36:39

    Przywitała rezydenta " wyimaginowana wspólnota z której nic nie wynika "

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 20:37:14

    A ja jestem dumna ze byłam widziałam i ciarki miałam! A ci co tak krytykują nosa nie wysciubią zza komputera ich strata!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 20:37:39

    Szkoda że nie przyjechał do łobżenicy, bo władze pokazałyby Mu chlewnie z duńskimi świniami na terenie gminy. Chociaż pewnie by uciekł po zobaczeniu ile gnojowicy się tu wylewa szczegolnie w Wiktorówku.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 20:39:21

    Jesteś dumna może masz or... m

  • gość 2019-10-09 20:57:25

    Brawo Panie Prezydencie!

  • gość 2019-10-09 21:05:43

    Przeszczep biodra. No brawo. Tego jeszcze nasi lekarze nie widzieli. Jak do tej pory to tylko endoprotezy wstawiano.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 21:07:05

    Prezydent super. Lepszy od bolka czy komoruskiego co lączy w bulu

  • złotowianka - niezalogowany 2019-10-09 21:07:09

    Przemówienie to nic innego jak kampania. Te same frazesy w radiu słyszałam. Młodych nie oszukacie.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 21:10:19

    Juz wole ta lewicę niż konfederacje zacofaną która nie lubi Żydów

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 21:13:46

    DZIĘKUJĘ PANIE PREZYDENCIE

  • GośćwDom - niezalogowany 2019-10-09 21:34:08

    Polacy to mądry i dzielny Naród. I Naród widzi śmiertelne zagrożenia. Większe niż komunizm. Dlatego 13 października staniemy wszyscy aby zatrzymać tęczową nawałnicę i POdnoszącą łeb komunę. Będziemy głosować na Zjednoczoną Prawicę gwarantując jej jednocześnie większość konstytucyjną. Aby Polska była Polską

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 21:40:29

    Nie wolno dopuścić do wygranej PiS, władzę w Polsce musi objąć w końcu pro żydowski sojusz.

  • gość 2019-10-09 21:41:56

    wy (taak z małej litery) anty "pisory", chyba nie zrozumieliście - co jest w waszym elektoracie normą o czym mówił Pan Prezydent?, czy wy w ogóle coś rozumiecie????……, współczuję wam......

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 21:52:31

    Teraz jestem pewien, że będę głosował na PIS. Widzę, że w innych ugrupowaniach tylko nienawiść kipi.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 22:00:44

    Po co Polsce lasy państwowe, już dawno powinniśmy oddać je żydom. PiS zagarnie wszystko dla siebie nie można do tego dopuścić.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 22:08:23

    Podpisane przez Polskę porozumienie z Terezina musi być zrealizowane,. Miliony poszkodowanych przez Polskę Żydów czekają na swoje pieniadze. Musimy szybko obalić rząd PiS, zostało już mało czasu na pomoc jeszcze żyjącym ofiarom holokaustu.

  • gość 2019-10-09 22:17:53

    Słuchając Dudę i Kaczyńskiego zaczynam coraz bardziej tęsknić za ośmiorniczkami

  • gość 2019-10-09 22:19:19

    Każde państwo ma jakąś swoją mafię, ale nie każda mafia ma swoje państwo

  • gość 2019-10-09 22:26:58

    Mali podli ludzie zamiast się cieszyć to siedzicie i wylewacie pomyje ,może piszcie o swoim dziwnym stworze komuna+ dziwna demokracja a i tęczowi to dopiero jest siła przegracie te wybory z kretesem ,żeby slad po was nawet nie pozostał po prostu na śmietnik historii za to ,że nie szanujecie siebie ani ludzi ,którzy przyszli przywitać głowę państwa.

  • gość 2019-10-09 22:31:29

    W końcu mamy normalnego prezydenta. Inteligentny, umie się wysłowić i jakoś wygląda.
    A nie jak poprzednicy. Jak nie analfabeta to pijak lub kapuś.

  • Gość1234 - niezalogowany 2019-10-09 22:43:58

    Czytajac komentarze niektórych z was myślę że jesteście niespełna rozumu. Prezydent Polski przyjeżdża do Złotowa a wy nie macie żadnego szacunku. Wstyd. Ja się ciesze ze prezydent znalazł czas żeby nas odwiedzic.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 23:10:09

    Który prezydent był kiedykolwiek z Złotowie? No który? Woleli siedzieć w wygodnym fotelu pod żyrandolem. Już po kilku miesiącach sodówka uderzała. Ten prezydent jest wyjątkowy i dlatego pełno tych " fake news" w internecie na jego temat, bo zdrajcy nic na niego nie mają

  • gość 2019-10-09 23:11:53

    Wzywacie do "Polski bez hejtu, bez nienawiści", a sami aż się gotujecie z nienawiści i pogardy, obłudnicy.

  • gość 2019-10-09 23:20:58

    Ten "wyjątkowy" prezydent robi partyjną kampanię wyborczą za pieniądze podatników. Należy go za to po rękach całować!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 23:22:33

    Hejterzy czytają '' sok z buraka'' i wszystkie nieprawdziwe informacje na jego temat. A wytłumaczcie mi jedną rzecz Hejterzy dlaczego największe poparcie i najwięcej głosów PO otrzymuje z zakładów karnych???? Czy z więzień jak kto woli. No dlaczego????????????????

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 23:40:25

    TYLKO KONFEDERACJA!!! Głosujcie na listę nr.4

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 00:02:15

    Do Gościa powyżej..wypad!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 05:18:50

    Złotowskie lewactwo poczuło się jak opętany na egzorcyzmach hahaha. Czerwona zaraza nie odpuszcza po tylu latach

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 07:18:02

    Bul by rozmawial o bigosie i ze zona sie puszcza i trzeba ja pilnowac. Kto odwiedził zlotow ? Ze politykow znanych wcześniej ? Nikt . Nawet Gomułka nie byl w Okonku

  • Janekz4panzer - niezalogowany 2019-10-10 07:45:09

    Dużo tu niezadowolonych.ale zamiast żale i flustrację wyładowywać w komentarzach, zapraszam w niedzielę do lokali wyborczych!

  • gość 2019-10-10 08:56:00

    Obiecałem sobie, że nie będę stosował zasady "oko za oko, ząb za ząb" i nie zniżę się do poziomu tych, którzy licząc na anonimowość używają najohydniejszych epitetów i rynsztokowego języka w swoich wrednych komentarzach. Gdyby udało się przez przypadek ujawnić personalia tych ludzi, to jestem pewien, że okazałoby się, że są to ludzie, którzy w życiu codziennym postępują podobnie. Obrażają na portalach internetowych swojego sąsiada, bo ma lepszy samochód, obrażają kolegę z pracy, bo lepiej zarabia i ma lepsze stanowisko, obrażają kasjerkę w markecie, bo kolejka jest zbyt długa i wreszcie obrażają własną matkę czy żonę, bo to dla tych ludzi jest normalne. Nie mieli i nie mają szacunku dla nikogo, a w szczególności dla symboli narodowych. To grupa nieudaczników, którzy dzięki przynależności do którejś z bandyckich partii politycznych czerpała ogromne korzyści do roku 2015, aż wreszcie została odsunięta od koryta przez PIS. To grupa frustratów, którzy realizując swoje partykularne cele, głównie finansowe, rozmontowywała powiat od środka. Tych ludzi za ich antypolskie postawy, za język nienawiści, za szerzenie wrogiej propagandy i wreszcie za atakowanie Prezydenta Polski, co winno być prawnie zakazane, bez względu na opcję polityczną - należałoby postawić przez Trybunałem Stanu lub wręczyć bilet w jedną stronę do Chin, Rosji lub gdzieś jak najdalej od nas, gdzie mogliby kontynuować swoje dzieło zniszczenia, za co z całą pewnością poszliby na gilotynę... Polska jest po raz pierwszy od 30. lat jest krajem demokratycznym. Po raz pierwszy odkąd pamiętam, pomijając już czasy komunizmu, dokonała się tzw. sprawiedliwość dziejowa, gdzie wypracowane dobra dzielone są również pomiędzy biednych. Dla mnie ogromną satysfakcję daje fakt, że to nie aferzyści, złodzieje, różne mafie podatkowe i niektórzy politycy, którzy z nimi współdziałali wypychają sobie kieszenie i konta bankowe ukradzionymi miliardami ale, że te pieniądze trafiają do kieszeni najuboższych. Na zakończenie chcę zauważyć, że cała ta pseudo-opozycja, często o bandyckim rodowodzie, próbuje nam wmawiać, że na PIS głosują tylko małe miejscowości i ludzie bez wykształcenia. Nie sposób tego komentować. Mam dwa fakultety, nie należę do PIS, ale będę głosował na tę partię dopóty, dopóki będzie ona realizowała dotychczasową politykę. Jestem dumny z naszej Ojczyzny, Jestem dumny z naszego prezydenta Dudy i uważam, że jest jednym z najlepszych dotychczasowych prezydentów Wolnej Polski, obok Lecha Kaczyńskiego. Jestem wreszcie dumny, a mam trochę lat, że jestem polakiem. To wielki honor dla normalnych ludzi, dla Polaków i patriotów, dla mieszkańców Zlotowa i powiatu złotowskiego, że prezydent Duda zaszczycił nas swoją wizytą. Niech żyje Wolna Polska.

  • gość 2019-10-10 09:26:14

    Przepraszam , ale czym to było kręcone , mikrofalą?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 10:22:19

    Do powyżej : No i tak czy siak anonim.
    Polska jest w tym miejscu w którym powinna być po wprowadzeniu planu Balcerowicza i denominacji złotego.
    To co nas miliony Polaków spotkało to był szok ze względu na rządowy skok na naszą kasę. Skok który poparł Prezydent elektryk z Gdańska za którego gotowi byliśmy walczyć i wielu oddało życie. Nasze osobiste oszczędności a także naszych dzieci gromadzone przez lata w trudnych latach Komunizmu zabrano jedna decyzją. Dziwi fakt że w tamtym czasie nikt nie stanął w obronie naszych pieniędzy na które pracowaliśmy w pocie czoła i odciskami i ranami ciała. Można powiedzieć że to były czasy w których oszczędności z trudem przyszły, łatwo poszły.
    Dopiero teraz po 22 latach od grabieży naszego majątku, życia rządy Zjednoczonej Prawicy pod przychylnością Prezydenta RP po odsunięciu złodziei od władzy Polaka zaczyna się odradzać dla Polaków.
    Ten który przysięgał na Boga i 10cio milionowy naród który go wspierał czynem zdradził nas i przystał do liberałów do których krzyczy że walczący w Solidarności przeciw Komunie to zdrajcy.
    Pan Prezydent A. Duda podczas wizyty w Złotowie wyliczył wszystkie dotychczasowe programy które zostały wdrożone w życie aby Polacy mogli powstać z zafundowanego im letargu niemocy.
    Każdy kto był na spotkaniu ten wie co 13.10.2019r ma zrobić aby kontynuacja docenienia wszystkich ludzi z naciskiem na rodziny aby mogły godnie żyć była zachowana.

  • gość 2019-10-10 10:40:54

    Dlaczego przy okazji balu jaki zorganizowała Złotowianka, zaproszona była pani premier chyba jako gość honorowy, nie można było dodawać komentarzy a tutaj tak? To takie moje spostrzeżenie.

  • gośćp - niezalogowany 2019-10-10 11:47:08

    pis kaczor duda piotrowicz zoibro kurwa oni wracaja do komuny i bialorusi a tepy pisowski elektorat tylko widzi 500 plus..ktore juz wpierdolila inflacja ale na rece lezy moneta lezy wiec kurwa ciemnogrod szczesliwy

  • gość 2019-10-10 12:27:22

    Proszę administratora o usunięcie powyższego komentarza po prostu dawka była zbyt duża.

  • gość 2019-10-10 12:56:00

    Ja również proszę moderatora o usuwanie wulgarnych komentarzy autorstwa wszelkiej maści ćpunów i psycholi.

  • gośćmar - niezalogowany 2019-10-10 15:55:46

    chyba trafny moze dosadny komentarz ... niepotrzebne wulgaryzmy ale sto procent w cel

  • KOMUH - niezalogowany 2019-10-10 16:14:26

    My komuniści mamy się dobrze wysokie emerytury, układy, znajomości i co Warznie KASĘ

  • gość 2019-10-10 19:25:02

    Jak widać po niektórych komentarzach zwolennicy PO którzy nie mogą zdzierżyć że już nie są przy władzy i kie okradają dalej Polaków.

  • Gość888 - niezalogowany 2019-10-10 20:43:03

    Złotów Buraki 90%ludzi za granicą ,robią z siebie nie wiadomo kogo bo mają trochę więcej kasy .Sam mieszkam za granicą około 20lat i jak jadę do (domu) to zygac mi się chcę jak widzę tych PANÓW!! Którym woziłem rowery itp.z wystawek .a władze Złotowa tylko dlatego ma kasę Prezydent ,Gwiazdy , Koncerty ku..... Warszawa.

  • gość 2019-10-10 21:08:53

    Komuchy i Platformiarze! Przez trzydzieści lat do tego miasta nie przyjechali wasi wodzowie, olali to miasto. Dopiero Prezydent Duda docenił to miasto i przyjechał. I to czerwonych boli i tych różowych też. Niech wyją. My się cieszymy. Brawo Panie Prezydencie i Panie Burmistrzu.

  • Supergość - niezalogowany 2019-10-10 23:20:14

    Ciemnogrod z pianą na ustach spod znaku POKO daje upust swojej frustracji. Powinniście mieć na czole wypisane "jestem miłośnikiem PO i komunistów", abym na ulicach tego miasteczka wiedział, komu nie odpowiadać dzień dobry, komu nie podawać ręki i kogo pozdrowić i być miłym.

  • gość 2019-10-11 10:26:36

    a ja tam mysle niech se maja 500, niech potrybi sie zobaczy, nie pobieram zadbyh swiadczen chociaz moglbym chyba nawet ale nie potrzebne mi to a mimo wszystko popieram, choc nic i tak materialnie z tego panstwa nie mam i nie musze. dodam, ze dla hajsu nic nie popieram ani nikt mnie nie przekupil. pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-10-11 12:48:19

    Panie Piotrze Tomasz
    W imieniu wielu pragnę panu podziękować za upór w ,,prowadzeniu kampanii wyborczej" kandydatek PiS Pani Doroty Banaś jak i pani Marty Kubiak.
    Pana upór przynosi efekt i przekonanie także tych nie zdecydowanych na kogo mają zagłosować. Oni już wiedzą że swój głos oddadzą na Panią Martę Kubiak nr 2 z listy PiS oraz Panią Dorotę Banaś nr 6 z listy wyborczej PiS.
    Tak więc do sejmu wejdą Panie MARTA KUBIAK i DOROTA BANAŚ.
    Myślę że po wyborach będzie pan zadowolony.

  • gość 2019-10-12 11:21:43

    Dziękuję PANIE PREZYDENCIE .

  • gość 2019-10-12 16:06:59

    To potomek UPA. Odwiedził swoich ziomków.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-12 16:28:55

    Dziękuję Panie prezydencie ze nakarmil nas pan kolejną dawką klamstw o tym, jak nam sie dobrze żyje, o tym, jak poprzednicy kradli i jakim jestesmy silnym państwem. Wiem, że to nie jest prawdą, ale chcę w to wierzyć, bo chcę czuć się ważny. Widzę jak wszystko drozeje, jak sluzba zdrowia umiera, jak edukacja się psuje, jak pieniądze publiczne idą na propagandę, ale to mi nie przeszkadza, bo czuję się doceniony, kiedy mogę czuć nienawiść do żydów, do LGBT i do uchodźców. Czuję wtedy, że jestem lepszy.

Dodajesz jako: |