:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 8°C
Uroczystości obchody, Prezydent Andrzej spotkał mieszkańcami powiatu - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 09/10/2019 20:49

Spotkanie było głównym punktem środowej wizyty prezydenta w Złotowie

W hali Złotowianka zjawiły się setki osób. Najpierw prezydent spotkał się z burmistrzami, wójtami i radnymi. Po godzinie dziewiętnastej zszedł do zebranych. Po wystąpieniu Andrzej Duda podszedł do mieszkańców – ci mieli okazję zdobyć autograf i zrobić zdjęcie. Prezydencka kolumna wyjechała ze Złotowa po godzinie dwudziestej. Więcej informacji w kolejnym wydaniu Aktualności Lokalnych.

 

Piotr Steffen

Reklama

Prezydent Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami powiatu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 21:17:04

    Setki osob ? Hahhaa. Oby dojechali calo i bezpiecznie drogi u nas kiepskie. Pelne drzew i dziur.

  • gość 2019-10-09 21:23:52

    Super spotkanie i super frekwencja!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 21:31:28

    Jakoś mało tych wyborców PiS

  • GośćwDom - niezalogowany 2019-10-09 21:32:39

    Polacy to mądry i dzielny Naród. I Naród widzi śmiertelne zagrożenia. Większe niż komunizm. Dlatego 13 października staniemy wszyscy aby zatrzymać tęczową nawałnicę i POdnoszącą łeb komunę. Będziemy głosować na Zjednoczoną Prawicę gwarantując jej jednocześnie większość konstytucyjną. Aby Polska była Polską

  • ziomal - niezalogowany 2019-10-09 21:39:21

    Brawo! P. Prezydent dobrze "prawił". Mam nadzieję, że ludzie zrozumieli o co chodzi i w niedzielę wyrażą to przy urnach. Niech żyje Najjaśniejsza Rzeczypospolita i prawomyślni Polacy!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 21:44:40

    Ma Pan rację co do jednego yrzeba podnieść d..ę z kamapy i zacząć żyć normalnie

  • gość 2019-10-09 22:11:09

    Nareszcie nie musimy się wstydzić jak wcześniej za tamtych niudaczników.

  • gość 2019-10-09 22:21:35

    Każde państwo ma jakąś swoja mafię, ale nie każda mafia ma swoje państwo

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 22:43:11

    Ach, sobie pomyślałem, niech podnoszą najniższą nawet do 6 tys. A co tam

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 22:46:51

    Ten z czar par to ma parcie na szkło!ŻENADA

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 22:47:16

    Jeżeli to nie byla agitacja wyborcza PIS to co kandydaci owego ugrupowania robią w pierwszym rzędzie za Prezydentem RP ?? Szkoda, że kolejny raz Prezydent pokazał, że jest tylko po stronie rodaków popierajacych PIS.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 22:47:50

    Jeżeli to nie byla agitacja wyborcza PIS to co kandydaci owego ugrupowania robią w pierwszym rzędzie za Prezydentem RP ?? Szkoda, że kolejny raz Prezydent pokazał, że jest tylko po stronie rodaków popierajacych PIS.

  • gość 2019-10-09 23:02:39

    Pani Kubiak leżąca na ramieniu prezydenta - szok! A jednak prowincja....

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 23:03:38

    Dziękujemy Panie Prezydencie. Frekwencja dopisała. Złotów stanął na wysokości zadania. Powoli zaczyna się coś zmieniać. Jeżeli chodzi o przemówienie bardzo apolityczne, nikogo Prezydent nie uraził jedynie przypomniał dobre programy dla Polski.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 23:04:02

    Tłumy wyznawców pislandu waliły drzwiami i oknami aż strach było patrzeć. Posrańcy, więcej było budynia obsługi i ochrony niż złotowskich pisiorków. Cyrk za darmo, pół miasta wyłączone z ruchu drogowego. Teraz chciałbym usłyszeć wycie pisiorstwa i podanie przez burmistrza całkowitych kosztów tego cyrku. Pamiętaj 13-X-2019 nie śpij, idź i zagłosuj na lepsze jutro KO. Pokażmy tej złodziejskiej dobrej zmianie gdzie jest ich miejsce. Alleluja i do przodu

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 23:16:22

    Aktywny Prezydent bo poprzednicy z nadwagą to tylko myśleli żeby wpie... ć ile tylko w bebzon się da. A Złotów to nawet nie wiedzą że w Polsce leży. Ten jest zupełnie inny. Niesamowity Prezydent.

  • gość 2019-10-09 23:23:22

    Bronisław Szogun gdyby wpadł to pytał by się gdzie jest tron cesarza a wyszedł by z zap... żyrandolem albo co popadnie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 23:31:54

    Frekwencja zalezy od ujęcia fotografa.Albo od tego aby to ukecie bylo slabe...Bylo mnostwo ludzi!!NAPRAWDE

  • Gość - niezalogowany 2019-10-09 23:38:25

    TYLKO KONFEDERACJA!!!!

  • gość 2019-10-09 23:45:45

    Po co ten cyrk? Żenada dla wszystkich - dla wyznawców pislamu, bo to była szopka - i dla miasta. Kampanię wyborczą powinny robić komitety wyborcze, a nie prezydent za publiczne pieniądze.

  • gość 2019-10-09 23:46:30

    Po co ten cyrk? Żenada dla wszystkich - dla wyznawców pislamu, bo to była szopka - i dla miasta. Kampanię wyborczą powinny robić komitety wyborcze, a nie prezydent za publiczne pieniądze.

  • gość 2019-10-10 00:03:03

    Dudę jak zwykle przyjmowali potomkowie chłopów pańszczyźnianych

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 00:41:21

    My, ludzie Zachodu, zbyt mocno skierowaliśmy uwagę na świat zewnętrzny. Zaczęliśmy podążać za nauką, odkryciami technicznymi, trendami narzuconymi nam przez obce autorytety czy media i w ten sposób, zupełnie niezauważalnie, zostaliśmy wessani przez wibrację ducha strachu i totalnej bezsilności.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 00:51:32

    Wszystko fajnie tylko czemu setki Złotowiaków ,młodych ludzi muszą wyjeżdzac za granice bo tu gówno jest w tym Złotowie. Tego prezydent Duda nie widzi, nie wspomne o setkach porozbijanych rodzin z tego powodu. Gówno a nie praca tu jest w tym Zlotowie. Żeby powstała choć jedna firma zatrudniająca z 1000 ludzi. Ale nie. Tego politycy nie widzą. A zajmuja sie pierdołami.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 07:02:51

    Do gościa powyżej: masowo Polacy zaczęli wyjeżdżać od 2007 roku, kto wtedy rządził? Kto obiecywał zieloną wyspę? A jeśli chodzi o rozbijane rodziny to zagranica nie jest problemem jeśli ludzie naprawdę się kochają.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 07:45:22

    Wyjeżdżają bo moga, bo chcą, bo maja wybór. Jak PIS skończy demokrację w Polsce to nikt nigdzie nie bedzie mógł wyjechać. Wszyscy bedziemy w jednym wielkim zakladzie pracować na przykad w takim co 1000 osób zatrudnia za pensje ustaloną przez naczelnika państwa.

  • gość 2019-10-10 08:05:08

    Karol. Po co się tak produkujesz. I tak wiemy że to ty.

  • gość 2019-10-10 08:10:15

    Bolka zaproście. Będzie za a nawet przeciw. Obrazi wszystkich. Jego ego jest większe niż tysiąc Szejnfeldów. Będą przynajmniej jaja.

  • gość 2019-10-10 08:14:28

    tak, zabronią wyjeżdżać, zabiorą internet, rowery zabiorą i hulajnogi, drożdżówki i cappuccino, suhsi i ośmiorniczki, skarpetki i rajstopy zabiorą, klimatyzację w samochodach, GPS, dezodoranty i krem Nivea. Stuknij się gościu w tą pustą pałę. Jakie masz teraz ograniczenia jak PiS rządzi? Może Acta 2? Twoja nienawiść spływa ci po brodzie

  • gość 2019-10-10 08:17:35

    do Gość - niezalogowany 2019-10-09 23:04:02.. hahahahah. "Złodziejska dobra zmiana". No PO to było koło gospodyń wiejskich. Amber Gold, kamienice, mafia vatowska, lewe paliwo... etc. Posłuchaj cymbale co mówi Neuman na taśmach

  • gość 2019-10-10 08:20:18

    Ja głosuję tylko na zielonych,ważna dl mnie ekologia. wy sobie głosujcie nawet na kaczki ale emeryturki i tak kochani 30 40latkowie nie doczekacie. wszystko pójdzie na spłatę długów.za to szczęsliwe dzieci 500 będą żyły jak w korei.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 08:29:46

    Najlepszy z NAJLEPSZYCH Teraz wiemy gdzie żyjemy Panie Prezydencie DZIĘKUJEMY JESTEŚ I ZAWSZE BĘDZIESZ DUMĄ POLAKÓW

  • gość 2019-10-10 08:59:00

    Gdzie jest 250 miliardów to do wyborców PO, tak rządzili poprzednicy . na jednego tira naczepa 13,60 m wchodzi 24 palety na jednej palecie mieści się 25 milionów 25 x 24 = 600 milionów, ukradziono 416 tirów wyładowanymi banknotami po 100 zł Tak nas okradali

  • Do Gość - niezalogowany 2019-10-10 09:14:37

    Cyt,, Jakie masz teraz ograniczenia jak PiS rządzi? Może Acta 2? Twoja nienawiść spływa ci po brodzie"
    Widzisz kolego nawet niedopuszczasz, że ktoś może miec inne swoje zdanie i poglądy. Wyjeżdżasz z wyuczonym tekstem o nienawisci. To jest wlasnie początek ograniczeń. A co innego oznaczaja słowa na konwencji partii w Sosnowcu, gdzie zapowiedziano, że wrogowie "dobrej zmiany" będą "piętnowani".

  • gość 2019-10-10 09:47:57

    Złotów to w większości peowsko-komusza-psuedoliberalna-różowo-lewacka banda,może ludziom tam mieszkającym ta wizyta da coś do myślenia.Choć wątpię w to.....

  • gość 2019-10-10 11:00:39

    Do gość powyżej: Na pewno da do myślenia, tym bardziej,że zgadzam się z piszącą osobą, która wprost sprytnie sobie przeliczyła, ile PO-wskie ścierwo nakradło przez lata swoich rządów. Paśli cabany aż im porami gówno wylatywało przez nogawki za nasze pieniądze!!! Kutafony złodziejskie, a jak teraz PIS robi z tymi skurwielami liberalnymi, co biedotę mieli w dupie, porządek to PO-wskie trole na zlotowskie.pl nie mogą wytrzymać, bo im gól lata i swoje pojebane, żenujące wypociny przelewają na forum?!!! Zygać mi się KURWA chce, jak czytam takie pierdolenie o Chopinie!!!

  • gość 2019-10-10 11:20:49

    Prezydent to ten ciemnowłosy gość ze słuchawką w uchu?

  • gość 2019-10-10 11:36:56

    Prezydent powiedział,że Złotów należał przed zaborami 400-lat do Polski.O ILE WIEKÓW ZA MAŁO!!!???

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 12:03:08

    Tylko na konferencję zagłosuje, morze ta partia coś zmieni . Nie bęndą rządzić nami czarni z rydzykiem na czele !!!

  • gość 2019-10-10 12:12:00

    Odnośnie 400 lat-okazało się, że Prezydent ma luki w wiedzy historycznej na temat Ziemi Złotowskiej.

  • gość 2019-10-10 12:30:09

    Konfederacja -straceńcy nie marnujcie głosów,nawołują do przyjażni z Rosją dziękuję to już było.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 13:10:01

    Tylko PIS i nikt więcej reszta WONT z Polski

  • gość 2019-10-10 14:06:01

    Tylu Pisiorów w naszym mieście chyba jeszcze nikt nie widział. Pulit się ostatecznie obnażył, zapraszając ich do Złotowa w szczycie kampanii wyborczej. Co on teraz powie tym kobietom w swoich radach kobiet , emerytek i innych. Złotowskie kobiety wyrzućcie Pulita ze swoich sztandarów. pani Józefowska, pani Jęsiek-Barabasz, pani Ciosańska-Górecka, pani Wegner i Wam podobne, Co wy Kobiety walczące widzicie w tym Pulicie? Przecież on nawet wcale aż taki przystojny nie jest jak wam się może wydawać.
    I jeszcze jedno ważne pytanie , Co miasto będzie miało z tej wizyty ? Jaką pan burmistrz określił cenę za tą możliwość wylania w naszym mieście (prawie wolnym od Pisu) propagandy wyborczej. Rozumiem że muszą pójść za tym jakieś duże rządowe inwestycje, bo jeżeli nie to Pulit właśnie dokonał swojego politycznego samobójstwa

  • gość 2019-10-10 14:12:28

    Pulit zorganizował wiec wyborczy PiS-u na koszt podatników. Czy zaprosił też inne komitety wyborcze. W wyborach startuje też KO, PSL, Lewica i Konfederacja. Dlaczego Pulit zaprasza w kampanii wyborczej tylko jedną opcję??? A ja na niego głos oddałem w wyborach. Tfu !!!!!!!

  • gość 2019-10-10 14:21:23

    Autor zdjęć chyba stał na drabinie i "trzaskał" jak popadło. Zrobiłby selekcję aby nie patrzeć na wiele podobnych. Trochę krytycznego podejścia do swojego dzieła.

  • Romek - niezalogowany 2019-10-10 14:28:51

    Ludzie, ty wy nie wiedzieliście że Pulit to pisior? Gdzie wy żyjecie? Te wszystkie fasady które tworzy wokół siebie w postaci rad kobiet to tylko zasłony dymne. Żyjemy w mieście rządzonym przez pisiora i niestety potrwa to jeszcze 4 lata

  • Atomek - niezalogowany 2019-10-10 15:53:11

    Do Romek: Co z tego jak za parę lat znowu złotowska swołcz go wybierze bo zamydli im oczy i zapłacze do kamery dzięki talentowi aktorskiemu.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 16:12:31

    Pulit sie skompromitowal ostatecznie. Na Święto Niepodleglosci zaprosi ONR? (jak w kampanii deklarowal)

  • gość 2019-10-10 16:46:15

    Sumując przez 4 lata rządów PIS,pokazali jak zwalczać mafię watowską,jak obniżyć wiek emerytalny,dać 500+ czy 13 dla rencistów i emerytów.Ta mafia postkomunistyczna PO-PSL,okradła Polaków przez 8 lat na 250 miliardów złotych.Wiadmo że Polacy za głosują na PIS,nawet z naszego powiatu.Znam rodziny lewackie o tumanione przez TVN24,dziś im się żyje lepiej oglądają TVP-Info i będą głosować tylko na PIS,czyli Polskę Niepodległą.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 17:34:45

    Powyżej znowu odezwał się ten z zeszytu IPN.
    Dzisiaj jako komunistyczny kameleon wychwala dokonania prawicy ukrywając jak u boku MO jako przedrostek OR donosił na swoich sąsiadów i znajomych.
    A w tomie IPN zapisał wiele stron.
    Chyba każdy już wie o kogo chodzi, on podobnie jak Bolek nie wie kiedy zamilknąć na stałe.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 17:41:22

    Czy w Zlotowie księża tez na kazaniach popierają tych populistow? Powtórzę więc po kimś z całą mocą: OBY OPUSTOSZALY KOŚCIOŁY, W KTÓRYCH JEZUS JEST WYZNAWCĄ PISU!

  • gość 2019-10-10 18:12:44

    A ja zagłosuję na LEWICĘ

  • gość 2019-10-10 19:02:41

    Znowu się odezwał,ten wróg Polski Niepodległej i PIS,o godzinie 17-34-45,który został wydalony z PIS.To szmalcownik postkomunistyczny,który wychwalał komunę.Widziałem jego na spotkaniu z prezydentem RP Andrzej Dudą.Można jego poznać po siwym łbie i po siwej brodzie.Niech on ten debil postkomunistyczny zacznie się leczyć u psychiatry.

  • gość 2019-10-10 19:14:48

    Znowu się odezwał,ten wróg Polski Niepodległej i PIS,o godzinie 17-34-45,który został wydalony z PIS.To szmalcownik postkomunistyczny,który wychwalał komunę.Widziałem jego na spotkaniu z prezydentem RP Andrzej Dudą.Można jego poznać po siwym łbie i po siwej brodzie.Niech on ten debil postkomunistyczny zacznie się leczyć u psychiatry.

  • gość 2019-10-10 19:22:10

    Ten powyżej o godzinie 17:34:45,to chyba krewny Lecha Wałęsy "tw.BOLEK".On jest już znany jako OZ,osoba zaufana SB.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 21:19:17

    No tak. W tej chwili luka vatowska wynosi jedynie 35 miliardów rocznie. A ile to będzie 35 razy 8 lat.? I kto teraz kradnie?

  • gość 2019-10-10 21:37:20

    Anty pisy!...….., żenada!!!, "konwersacja jak zwykle na bardzo wysokim poziomie"!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 21:48:51

    Sam biznesmen z Torunia , dostał od obecnego rządu 250 mil Dla dzieci chorych niepełnosprawnych nie ma pieniędzy , zamykają szpitale . Gdzie tu sprawiedliwość !!!!

  • Krajniak z niedaleka - niezalogowany 2019-10-10 21:50:55

    A gdzie Pan Piotr Tomasz bo nie widzę jegomościa w biało czerwonych barwach. Lokalny patriota powinien taki dzień swiecić wszak jego Prezydent przyjechał namascic swego wyborce. Biedaczyna zaczytany w program wyborczy Pani Banaś nie zauważył że głowa Państwa przyjechała.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 22:06:48

    A kogo to określają TEN SIWY ŁEB I SIWA BRODA WYDALOMY Z PISU.? Mogę poznać chociaż inicjaly?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 22:50:30

    Co zlotowscy przedsiębiorcy trzesiecie portkami jak pis przejdzie moze skończy nieszanowanie ludzi przestaniecie jeździć mercedsamì podplacanie kierowniczkow aby reszta siedziała cicho .10 lat temu jeden pan przedsiebiorca powiedział tak na twoje miejsce jest 10 ludzi a teraz niema nikogo nikomu źle się nie życzy Karma wraca .Niech wyborach wygra utciwa partia nieważne czy to Pis czy Po czy inna

  • Gość - niezalogowany 2019-10-10 23:14:50

    Trafiony zatopiony.
    Ten chory człowiek wszystko kojarzy z jakimś tam wydalonym z jakiegoś PiSu.
    A czy w Złotowie jest jakiś PiS, może napiszesz że jesteś jego członkiem to już byłby horror takiego PiSu. Obojętnie kto napisze że zna tego rejestrowanego to nożyce się odzywają i oskarżają jakiegoś tam teraz siwego chłopa którego jak widać śledzisz.
    Facet ty jak tylko wychodzisz z domu to już o tobie mówią że idzie donos a że włosów i brody bozia ci nie dała, to nie powiem że za kare bo ja też jej nie mam. Jesteś rejestrowany już jako jawny komuch i żadne wyzwiska Bogu ducha winnych mieszkańców Złotowa od antykatolików, antypolaków, bolszewi, szmalcowników, zdrajców, bandy, chołoty, ci nie pomogą. Oglądaj twoje INFO i patrz ile w Polsce jest porządnych ludzi i to tych nie ukrywających swojej parszywej przeszłość.
    Pamiętaj że wielu ciebie zna a ten z PiSu cóż może jeszcze też ale tego to już ja nie wiem ha ha ha.

  • gość 2019-10-11 00:09:44

    jaki prezydent taka frekfencja

  • Gość - niezalogowany 2019-10-11 09:12:24

    Frekwencja duża a Prezydent wspaniały, merytoryczny i otwarty na społeczeństwo bez względu na wiek.

  • maggi - niezalogowany 2019-10-11 16:32:05

    Do tych którzy twierdzą, że Prezydent się pomylił... Złotów jako miasto istnieje od 1370r 173lata w zaborach = czyli 1945 rok - 173 lata to wychodzi 1772 rok - czyli 400 lat w Polsce ..jako miasto... ludzie... błagam zanim coś napiszecie...sprawdźcie i pomyślcie bo przykre co piszecie... ehhh

  • gość 2019-10-11 21:20:50

    PANIE PREZYDENCIE .ZA WSZYSTKO DZIĘKUJEMY .CIESZĘ SIĘ ,ŻE MIAŁAM SZCZĘŚCIE UŚCISNĄĆ PANU RĘKĘ .

  • Jili - niezalogowany 2019-10-12 11:36:31

    Brawo Panie Prezydencie,to jest KLASA.
    Dziękujemy za sympatyczną wizytę.

  • gość 2019-10-12 14:26:20

    Prezydent mówiąc,że miasto Złotów należało 400-lat do Polski -nie popełnił błędu.Szkoda jednak,że nie dopowiedział,że Krajna Złotowska z obszarem ,na którym leży Złotów należał do Polski od Mieszka I.Najdłużej spośród innych regionów na Ziemiach Zachodnich i Północnych.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-12 16:21:25

    To żaden prezydent. To co mówi nie ma znaczenia, bo robi co mu każe prezes. Jego sztab (oplacany z naszych podatków) opowiedział mu o historii miasta, a on podoklejal do niej pisowskie klamstwa wyborcze. Wizyta z całą otoczką kosztowala fortunę. Po to, aby mogl tu kłamać, że zyje nam się lepiej. Popatrzcie na ceny w sklepach, na kolejki do lekarzy na ceny leków teraz już bez refundacji a przestaniecie wierzyć w te bzdety o 500+ i silnej ojczyznie. Dowiedzcie się o ile NAPRAWDĘ wzrosło zadłużenie panstwa.

Dodajesz jako: |