:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 12°C
Komunikaty i przetargi, PSZOK Jastrowiu zmiana czasu pracy - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 12/09/2019 11:21

Tymczasowa zmiana spowodowana jest urlopem pracownika

Mieszkańców gminy i miasta Jastrowie uprzedza o tym Pilski Region Gospodarki Odpadami Komunalnymi.

W związku z urlopem pracownika w przyszłym tygodniu Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Jastrowiu będzie działał w zmienionych terminach. 

W dniach 16 - 21 września działać on będzie we wtorek, czwartek oraz piątek, w godzinach od 9:00 do 17:00.

Łukasz Opłatek

fot. z otwarcia PSZOK - u w Jastrowiu

Reklama

PSZOK w Jastrowiu - zmiana czasu pracy komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 13:07:35

    Ciekawe co ten Piotrek tak szuka w tym śmietniku

  • gość 2019-09-12 13:39:29

    pracownicy pszoku goski szuka

  • gość 2019-09-12 20:26:00

    Piotr, weź wykrywacz! Będzie łatwiej.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 20:51:43

    To już wiem kto wszystkie puszki pobiera że śmietnika

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 23:24:09

    Zbyszkowi widzę że całkiem odbiło, biedny belferek

  • gość 2019-09-13 01:21:45

    ..... wraca do tego co mu najlepiej wychodziło....

  • gość 2019-09-13 07:01:32

    Jak patrzę na to zdjęcie, to przypomina mi się satyryczna piosenka. Zacytuję początek " W pojemniku na śmietniku szperam nie raz całą noc. W pojemniku smakołyków można znaleźć moc" itd.

  • Meloman - niezalogowany 2019-09-13 08:15:30

    Poproszę tytuł i autora piosenki. Dzięki z góry.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-13 10:46:07

    To zdjęcie to jest mistrzostwo widać odrazu że w tym Jastrowiu rządzi jakiś wsiuk

  • gość 2019-09-13 13:27:21

    Prymitywne komentarze jak zawsze w Jastrowiu

  • L3karz - niezalogowany 2019-09-13 14:25:53

    Panie Zbigniewie przypominam o tabletkach niestety ale wygląda na to, że choroba dalej postępuje.

  • gość 2019-09-13 18:15:40

    Zamiast szukać u kogoś choroby zajmij się tym facetem, co grzebie po śmietnikach.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-13 22:26:33

    Nie trzeba szukać, wystarczy posłuchać uczniów co opowiadają o twoim zachowaniu w szkole.

  • gość 2019-09-14 06:39:52

    Grzebanie w śmieciach, podsłuchiwanie, zbieranie plotek i pomówień, intrygowanie, to najwyraźniej twoje ulubione zajęcie

  • gość 2019-09-14 07:12:53

    Kto to jest ten Zbyszek !!!!????

  • gość 2019-09-14 07:20:39

    To fantastyczne zdjęcie. za to zdjęcie Opłatek ma u mnie nagrodę Półlitera.

  • gość 2019-09-14 07:44:24

    A ja mam propozycję ! Trochę przesady w tym , ażeby o urlopie pracownika ogłaszać w gazecie , którą czyta niewielu mieszkańców ! Czy nie byłoby wskazane umieszczenie w kilku punktach miasta estetycznych, widocznych tablic ogłoszeń na których Urząd Miasta umieszczał by najważniejsze dla mieszkańców ogłoszenia np. ten z artykułu, termin sesji , informacje o ewentualnym spotkaniu Burmistrza lub Radnego z mieszkańcami, planowane inwestycje lub większe remonty na terenie Miasta, komunikaty dotyczące bezpieczeństwa i porządku, wnioski i postulaty z obrad sesji Rady Miasta itp.DLACZEGO ? OTÓRZ DLATEGO , że tablice ogłoszeniowe na Ratuszu obejmują bardzo wiele informacji dotyczących spraw bardzo istotnych , ale tylko i dla niewielkich ściśle określonych grup mieszkańców , powodując ich natłok przez to ich nieczytelność ! Po drugie Mieszkańcy Miasta mają prawo , a Radni obowiązek informowania o swoich pracach , o tym czy mój Radny wysuwa jakieś ,wnioski ,postulaty i ich broni , czy też zgadza się wiernopoddańczo z wszystkim , co jest proponowane !! Ogłoszenie o urlopie jedynego pracownika , jedynego punktu zbiórki w prasie , to lekka przesada i te zdjęcia !!!!!!!!!!!!1