:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 14°C
Inwestycje w powiecie, PSZOK Jastrowiu otwarty! - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 07/06/2019 09:25

Od teraz mieszkańcy gminy Jastrowie mogą wozić śmieci do punktu przy ul. Narutowicza

Oficjalne otwarcie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Jastrowiu odbyło się w czwartek, 6 czerwca. 

Symboliczną wstęgę przecięli Małgorzata Sypuła, przewodnicząca Związku Międzygminnego Pilskiego regionu Gospodarki Odpadami Komunalnymi, Piotr Wojtiuk, burmistrz Gminy i Miasta Jastrowie, Krzysztof Kanecki, nadleśniczy Nadleśnictwa Jastrowie oraz uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 w Jastrowiu. 

Więcej informacji na temat powstania i zasad funkcjonowania PSZOKu znajdą Państwo w Aktualnościach Lokalnych.

Łukasz Opłatek

Reklama

PSZOK w Jastrowiu otwarty! komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 10:01:58

    Brawo panie burmistrzu, dobry zarządca

  • gość 2019-06-07 10:11:25

    Burmistrz gdyby nawet nie chciał to musiał, wymagały to przepisy.

  • gość 2019-06-07 10:47:07

    Jaki dobry zarządca??? Musiał to uruchomić i z bólem to zrobił .

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 11:20:34

    Ogólna ocena burmistrz dobry zarządca. Tyle

  • gość 2019-06-07 11:42:17

    Łubu-dubu, łubu-dubu, niech nam żyje, kierownik klubu, niech żyje nam ... to ja, twój radny. PS - proszę o pozytywne rozpatrzenie podania o anulowanie należnego podatku.

  • Wodzu - niezalogowany 2019-06-07 13:25:43

    Podatki trza płacić i kropka.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 14:21:33

    Musiał powstać taki punkt bo zmusza go do tego obowiązujące prawo więc żadna to inicjatywa ani zasługa burmistrza

  • gburimistrz - niezalogowany 2019-06-07 14:26:26

    Śmieci pozbierataj z miasta skoro już funkcjonuje ta milionowa inwestycja.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 14:30:42

    Niektórzy widać wszystko przypisują burmistrzowi a szczególnie to co nie jest jego zasługą.okaże się zaraz że 500+ to też zasługa wojtiuka a jak za ileś lat powstanie obwodnica to też będę mówić że to dzięki niemu choć samorząd nie ma do tego nic bo to rządowe inwestycje.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 14:32:11

    Takie punkty powstają wszędzie bo taka jest ustawa.ostantio otwarto w Okonku czy Krajence. żadna to zasługa wojtiuka

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 14:36:21

    Brawo dla burmistrza. Widać że miasto się rozwija

  • gość 2019-06-07 14:53:40

    sipdop 30.05.2019, 18:04 Dzisiaj od rana wszelkie odpady wielkogabarytowe, z Jastrowia i okolic, zwożone są na teren kotłowni osiedlowej przy ulicy Wojska Polskiego. Kurz, pył, zapachy, gryzonie i Bóg wie jeszcze co...Ponadto, na terenie tejże kotłowni, zgodnie z decyzją starosty złotowskiego, składować można odpady niebezpieczne pod ogromnym namiotem (Decyzja nr OS.6233.2.2015 z dnia 23 stycznia 2015 r.). Rodzaje odpadów, to min.: kwasy, alkalia, środki ochrony roślin, lamy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć, farby, tusze, kleje, żywice zawierające substancje niebezpieczne, detergenty, baterie , akumulatory...i wiele, wiele innych. Czy ktokolwiek wie, co tam może być jeszcze? Acha...czy to kogokolwiek interesuje? Są tu jacyś radni?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 16:13:04

    Nareszcie brudasy ze swoich szop będą mogli wywiezć swoje "dobra" w odpowiednie miejsce a nie wywalić na chodniki przed dom.

  • gość 2019-06-07 19:06:43

    Chłop wie co robi i zabezpiecza sobie tyły. Jak wyleci ze stołka będzie miał robotę. Kiedyś sortował złom, to się na tym zna, bo robota podobna.

  • gość 2019-06-07 19:51:43

    Dobrze za takie cos powstało, bo będzie troche lepiej wygladało miasto

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 20:05:41

    Gimbusy pozdrawiają Zbyszka. Z główką już ok?

  • gość 2019-06-07 22:28:20

    Martw się o swoją główkę oraz inną część ciała. Jak niedługo zamienisz miękki fotel na taboret we Wronkach, to uważaj przy schylaniu się po mydło pod prysznicem.

  • gość 2019-06-07 23:19:41

    Po pierwsze . Wystawianie pojemników, worków z plastikami , ze szkłem na trawnikach , byle gdzie , byle jak , na kilka dni przed zbiórką jest nieodłączną cecha brudasów, którzy w dziadostwie czują się jak ryby w wodzie !! To , co pokazała ostatnia zbiórka gabarytów , a w rzeczywistości HAŁDY wszelkiego rodzaju śmieci , w czym przodują działkowi brudasy pokazuje z kim mamy do czynienia !! Temu dziadostwu bezczynnie przygląda się tzw Straż Miejska , Władze Miasta ! W S T Y D !!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 23:22:55

    Zbyszek hahah świrus

  • gość 2019-06-08 05:28:23

    To dopiero będzie obciach, jak się okaże, że pokonał cię ktoś, kogo uważasz za świrusa.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 07:33:26

    To ogólnospołeczne przekonanie.

  • gość 2019-06-08 08:03:49

    A czy to prawda Piotr, że samorządowcy z powiatu pojechali na wycieczkę zagraniczną? WSZYSCY Z WYJĄTKIEM CIEBIE? I kto tu kogo ma za świrusa?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 10:19:58

    Wycieczka tylko dla starosty i 3 wójtów, tych którzy byli grzeczni.

  • gość 2019-06-08 11:28:17

    otpiepsz sie od dziakowcow to brudasy zmiasta tact jak ty przywozili smieci wszelkiego kalibru do smietnikow na działki dobrze ze teraz zamont owali monitoring to teraz sie ukrucilo przetem wszyscy wiedzieli kto wywozi smieci nadzalki ci któzy wyzywaja teraz wszystkich od brudasów a burmistrz swoją droga wyzaje czy śie śiedżi czy śie lezy to pesja sie nalezy

  • Gość - niezalogowany 2019-06-08 12:52:04

    Halo Houston ? Co tam jaracie ?

  • gość 2019-06-08 20:25:26

    Wiekszośc mieszkańców jak się ściemnia to pali swoje śmieci lub wyrzuca do lasu. To Jastrowie więc nie można wiele oczekiwać.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-13 08:14:01

    Jestem dzialkowcem i nie wystawilem nic. Za to jadąc lasem i łąka w koło jastrobetu i nasypem w stronę rometu tam to po rowach dopiero jest wysypisko. A straż miejska przejeżdża tam nadzwyczaj często i jakoś nie może zrobić z tym porządku.

Dodajesz jako: |