:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Puchar Burmistrza Jastrowia w rękach Football Academy Fair Play Złotów

Piłka nożna, Puchar Burmistrza Jastrowia rękach Football Academy Złotów - zdjęcie, fotografia
10/02/2019 19:12

Dzisiaj w hali sportowej w Jastrowiu rozegrano turniej o Puchar Burmistrza Jastrowia w piłce nożnej w kategorii Młodzik

Wyniki:
GRUPA A
FAIR PLAY - RESPECT Zakrzewo 2:1
FAIR PLAY - POLONIA Jastrowie 5:0
PÓFINAŁ:
FAIR PLAY - ISKRA Krajenka 4:3
FINAŁ:
FAIR PLAY - ZRYW Sypniewo 4:0

Klasyfikacja końcowa:
1. FAIR PLAY 
2. ZRYW Sypniewo
3. ISKRA Krajenka
4. POLONIA Jastrowie
5. RESPECT Zakrzewo
6. SPARTA Złotów 
Najlepszy bramkarz turnieju Fabian Blechinger.

Gratulujemy

Reklama

Puchar Burmistrza Jastrowia w rękach Football Academy Fair Play Złotów komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-10 20:43:07

    Znowu FAIR PLAY pierwszy?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-10 21:01:46

    Akademia, w której widać pracę z dzieciakami, to i sukcesy w każdej grupie wiekowej są. Można się od nich uczyć. A Polonia Jastrowie dopiero czwarta... Gdzie te sukcesy?

  • Amator - niezalogowany 2019-02-10 21:26:59

    Skąd jast Fair Play?

  • Gość - niezalogowany 2019-02-10 21:35:39

    Złotów

  • Gość - niezalogowany 2019-02-10 21:36:42

    Fajnie zorganizowany turniej. Dziękujemy za zaproszenie

  • Gość - niezalogowany 2019-02-10 21:45:07

    Skąd FAIR PLAY? Nie ma lepszego szkolenia w Powiecie Złotowskim. Inni wypisują, gadają o szkoleniu a tam nawet nie mają trenerzy licencji trenerskich. Zacznijcie robić, a nie mówić...

  • gość 2019-02-10 22:07:40

    brawo fair play

  • Gość - niezalogowany 2019-02-10 22:26:28

    A ty co w tym kierunku zrobiłeś ? Oprócz pisania głupot ?

  • Rodzic - niezalogowany 2019-02-10 22:43:32

    Mam dziecko w FAIR PLAY Złotów. Powiem tylko tyle, że jestem co turniej praktycznie z każdym rocznikiem i widać prace. Treningi na poziomie (chociaż tak mi się wydaję, bo się nie znam). Przynosi to efekty... Każdy turniej w okręgu w czołówce. Moje dzieci przez 3 lata były na obozie w Pucku, Białce Tatrzańskiej, Ustroniu Morskim i w Hiszpanii. Inne akademie piłkarskie mogą pomarzyć o tym. Akademia FAIR PLAY stawia na rozwój. A nawet jeśli nie będą grać kiedyś to chociaż bajki nie piszą. Do kolegi wyżej jestem za tym, aby sprawdzić licencje trenerskie, bo już dużo o tym mówi się w mieście. Czemu inne kluby mają dotację jak nie mają licencji trenerzy? Dla mnie nie pojęte, wydaję się że burmistrz boi się. Niektóre kluby to przesada w powiecie złotowskim. Dzisiaj turniej to porażka. Polonia z dwoma zawodnikami 2006 rocznik, Krajenka, Zakrzewo i Sypniewo też zawodnicy z kategorii wyżej. Tragedia. Turniej miał być dla rocznika 2007. Brak słów. Cieszę się, że mój syn nie doznał kontuzji ze starszymi zawodnikami nawet o dwa lata.

  • gość 2019-02-10 22:53:34

    wygrali nie wygrali ale zagrali tyle w temacie

  • gość 2019-02-10 23:02:09

    To jest właśnie to,że jak nie ma w roczniku to wystawiają starszych.Widać Polonia ma braki 2007 to sobie starszych na szybko dobrali.Wstydzić się....

  • Gość - niezalogowany 2019-02-11 00:12:04

    Jak się nie podoba to następnym razem nie przyjeżdżaj. Niech dzieci w domu siedzą i grają na komputerze

  • gość 2019-02-11 06:28:54

    Jak nikt nie przyjedzie, to jest szansa, że Polonia zajmie pierwsze miejsce i burmistrz będzie mógł pogratulować prezesowi.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-11 08:23:12

    Puchar burmistrza a burmistrza brak czyli jak zwykle w ostatnim czasie! no i te kombinacje ze starszymi zawodnikami, super panie radny Cyruk dobrych postaw pan uczy młodych ludzi kombinowania i kłamania ale jak ktoś wyżej napisał co za różnica ważne że się odbyło taka jakość i ambicja w trenerach naszej Poloni

  • gość 2019-02-11 08:26:21

    I to jest właśnie odpowiedź na poziomie cyt."Jak się nie podoba to następnym razem nie przyjeżdżaj."Kultura do potęgi!Człowieku opamiętaj się i następnym razem należy grać fair play i nie wystawiać starszych.Nie ma składu to nie grać!Wielki bum ,facebook,sponsorzy,reklamy,turnieje a tu klapa,nie ma dzieciaków do gry. Ojojojojoj.

  • gość 2019-02-11 08:35:26

    Cyruk kombinator krzykacz tylko to potrafi.To ma być trener żenada.Ale to pupilek prezesa i burmistrza,.

  • gość 2019-02-11 09:08:17

    Nie jestem z Jastrowia,ale moje dziecko gralo na turnieju. Czy Wy dorosli nie macie sie czym zajmowac ? Swietnie,ze wystarowal kolejny turniej i dzieciaki mialy gdzie pograc. Reszta jest mniej istotna. Typowa polska mentalnosc, do narzekania i komentowania wszyscy. Do pracy ? Kilka osob... Zenada, Wstyd... Brawa dla kazdego kto organizuje turnieje dla dzieci. JESTESCIE WIELCY !!!!

  • gość 2019-02-11 09:56:31

    No jestem ciekaw czy faktycznie nie jesteś z Jastrowia :).Nie musisz się tłumaczyć skąd jesteś :).Podobał Ci się turniej no to super.Innym mniej się podobał i tyle,....

  • Gość - niezalogowany 2019-02-11 13:54:41

    Brawo Fair Play!, szkoda,ze Polonia nie gra fair play. Jakie treningi takie wyniki.

  • Jaro - niezalogowany 2019-02-11 15:16:21

    Widziałes zdjęcia na klubowym FB MKS Polonia Jastrowie? Dalej sądzisz ,że tam grają zawodnicy starsi? Tak jest jak nie masz pojęcia. Zajmijcie się wreszcie czymś innym, a nie oczerniacie ludzi. Najlepiej nic nie robić i tylko marudzić.

  • Gość - niezalogowany 2019-02-11 21:45:15

    Odkąd najlepszy trener w powiecie otworzył akademie to Polonia Jastrowie i wszystkie osoby które są z Polonią związane są najgorsze na świecie a tyle lat pan szkolił ich wszystkich jako rodzić uważam że nie warto panu powierzyć swoich dzieci bo czytając te wpisy i analizując to co piszecie to jest pan słabym szkoleniowcem

  • Dominik Kaper - niezalogowany 2019-02-11 22:50:31

    Informacja dla "rodzica" dziecka z akademii FAIR-PLAY. Drużynę z Zakrzewa w niedzielnym turnieju reprezentowało 9 zawodników. W tym dzieci z rocznika 2007 (czterech chłopców) i 2008 (pięciu chłopców).

Dodajesz jako: |