:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 12°C
Biegi, wyniki - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 14/07/2019 17:12

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z finału Rage Run 2019. Zapoznajcie się też z wynikami biegu.

W kategorii kobiet zwyciężyła Justyna Ławniczak. Miejsce drugie zdobyła Agnieszka Kaczor. Trzeci czas należał do Eweliny Wejner - Polasik.

Wśród mężczyzn zwyciężył Dominik Szulc przed Ireneuszem Sywanyczem i Kubą Stecem. 

Wyniki w klasyfikacji drużynowej:

Link do wyników indywidualnych: 

https://foxter-sport.pl/uploads/results/item_1376.pdf

Reklama

Rage Run 2019 - wyniki komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 18:02:14

    GDZIE BACZYŃSKI I JEGO MIGAWKA

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 21:33:26

    Co rok to samo nudaaa

  • BACZYŃSKI - niezalogowany 2019-07-15 10:00:39

    tutaj jestem jełopie gościu malinowy akuku pajacu. czego chciał?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 11:18:20

    Mało przeszkód i trasa ta sama za rok już nie przyjadę

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 12:04:04

    Impreza bardzo udana. Pozdrowienia dla sfrustrowanych napinaczy ;)

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 15:52:33

    Co to za babo chłop na pierwszym zdjęciu

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 15:54:09

    Chodzi ci o ta laske okropnie wygląda 0

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 15:56:38

    Napina się jak gówno obrzydliwa jest zadała koszule i myśli że jest zajebista

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 17:52:08

    Jest zajebista bo wygrała więcej niż Twoja cała rodzina. RR

  • gość 2019-07-15 17:54:50

    ja pier, jakie pustki w głowach, kobieta wygląda świetnie, impreza i organizator - ukłony , nara

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 18:10:36

    Wygrała talon na k. I balon moze i więcej wygrała ale jaki kapiszon

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 18:15:40

    Do ja pier

    Chyba nie biegłeś? Co ok? Tylko organizacja ! Reszta szmata, 15 realnych przeszkód jedna nowa od zeszłego roku, kids dla kogo chyba dla niepełnosprawnych dzieci, 100 metrów i 3-5 przeszkód, przejrzyj na oczy, pojeździj trochę wieśniaku i popatrz jak robią to inni dobrze, a nie na sztukę dla paru groszy!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 20:44:00

    Amatorzy

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 11:17:21

    Pokaz Swoje zdjecie trolu a nie oceniasz innych i kobiety obrazasz baranie

  • gość 2019-07-16 11:44:09

    Bieg super, organizacja super, jedzenie pyszne- brawo organizatorzy. A Justynie szczerze gratuluję, musiała ciężko pracować na taki wynik! Głupie, obrażające komentarze pewnie pisała zazdrosna, grupa baba! RR jeszcze raz brawo!

  • gość 2019-07-16 11:45:19

    przepraszam literówka się wdała, miało być gruba.

  • gość 2019-07-16 14:12:56

    Super! Czekamy na film :)

Dodajesz jako: |