:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Koncerty muzyka, Recital Magdy Złotowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 09/05/2019 14:46

W sali kinowej Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej odbył się recital Magdy Umer

Małgorzata Magda Umer-Przeradzka (ur. 9 października 1949 w Warszawie) – polska piosenkarka, wykonawczyni poezji śpiewanej, autorka recitali, dziennikarka, reżyser, scenarzystka i aktorka, członkini Rady Polskiej Fundacji Muzycznej. Laureatka Festiwalu Piosenki w Opolu. W 2000 za wybitne zasługi w działalności w ruchu studenckim, za osiągnięcia w pracy zawodowej i społecznej została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
28 kwietnia 2009 z rąk ministra kultury i dziedzictwa narodowego Bogdana Zdrojewskiego odebrała Złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

Podczas recitalu w Złotowie wystąpiła przy akompaniamencie Wojciecha Borkowskiego. Zobaczcie kilka zdjęć z tego wydarzenia. 

Reklama

Recital Magdy Umer w Złotowie komentarze opinie

  • gość 2019-05-09 17:44:32

    Należy sprostować,że prawdziwe nazwisko tej Magdy jest Humer.Jej ojciec to był bandyta komunistyczny w UB,który po 1945,kopał bił,wybijał zęby,żołnierzom wyklętym z AK,WIN czy NSZ.Widać albo nie świadomie lub świadomie,na widowni było,wiele z rodzin z rodowodem komunistycznym.To jest cynizm i obłuda,że Złotów zaprasza,córkę krwawego bandyty Humera,który ma krew na rękach.

  • gość 2019-05-09 17:53:06

    Należy sprostować,że prawdziwe nazwisko tej Magdy jest Humer.Jej ojciec to był bandyta komunistyczny w UB,który po 1945,kopał bił,wybijał zęby,żołnierzom wyklętym z AK,WIN czy NSZ.Widać albo nie świadomie lub świadomie,na widowni było,wiele z rodzin z rodowodem komunistycznym.To jest cynizm i obłuda,że Złotów zaprasza,córkę krwawego bandyty Humera,który ma krew na rękach.

  • gość 2019-05-09 17:56:23

    ty gość jesteś chory psychicznie i powinieneś być w izolatce,zresztą już nie pierwszy twój komentarz na Złotowskich i powinny służby ciebie wziąść na muszkę,bo w przyszłości będziesz niebezpieczny!

  • gość 2019-05-09 17:58:15

    Dodam tylko,że ty już jesteś niebezpieczny!

  • gość 2019-05-09 18:12:16

    Ja się nie dziwię,że stanęli w obronie bandyty komunistycznego z UB,Humera i jego córkę.To jest hołota komunistyczna,która była na tym spotkaniu.Oni by z kwiatami witali,bandytów komunistycznych.Odpowiem temu gościowi o godz.17:56:23,ty grozisz bydlaku,że jego wziąść na muszkę.A to jest karalne,można zgłosić do Prokuratury.Przestań straszyć komunisto bo się zesrasz.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-09 20:43:05

    Szanowny oskarżycielu pani Umer, czy zdajesz sobie sprawę co robisz wypisując takie słowa pod jej adresem ?!

  • FB - niezalogowany 2019-05-10 07:42:20

    https://www.facebook.com/razproza2/photos/piosenkarka-magda-umerjej-dziadek-wincenty-zosta%C5%82-zlikwidowany-na-rozkaz-polskie/1566423290095597/

  • gość 2019-05-10 11:37:20

    Nigdy nie poszedbym na jej mierny wytęp.Widać kto siedzi na widowni...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-10 16:06:54

    Nie wierzę, że można pisać tak durne komentarze. Problem tych komentujących polega na tym, że pani Magda Umer reprezentuje zupełnie inną klasę człowieka, kogoś, kto robi to, do czego ma powolanie i ogromny talent. A pewna grupa polityczna ma na celu niszczenie elit, między innymi znanych ludzi kultury, których nie rozumieją, więc uznają za wrogów. I to już widać w komentarzach tych trolli. Wszystkie totalitaryzmy niszczą prawdziwą Kulturę, a na jej miejsce tworzą własną "kulture" propagandową. To się właśnie u nas już dzieje.

  • gość 2019-05-10 16:41:15

    takich koncertów i recitali jest zdecydowanie za mało .....teraz pytanie do trola od pierwszego komentarza .....zastanowiłeś się co wypisujesz ....obrażasz ludzi kultury ....zdecydowanie na wyższym poziomie jak twój ....Przy Pani Umer jesteś bardzo maluczki ...taki AUTOCHTONIK ........i Pytanie do moderatorów ...dlaczego dopuszczają takie obraźliwe treści jak tego wspomnianego ....człowieka ....po drugie co to za podpis ..Gość ...jeśli coś takiego pisze niech raczy się podpisać .....Ryszard W

  • gość 2019-05-10 21:36:49

    Jak ktoś może obrażać,ludzi komunistycznej kultury,Magdy Humer,córki bandyty komunistycznego,który katował i sam zabijał w katowni UB,żołnierzy wyklętych.Tylko taka hołota komunistyczna,z rodowodem PZPR,UB,SB,przychodzi na spotkanie bolszewickiej kultury.Prawdziwy Polak,nie przyjdzie na ten spęd komunistyczny,która reanimuje nieboszczkę stalinowskiego PZPR.

  • gość 2019-05-11 07:29:19

    Prawdziwy Autochton ...chciałeś zapewne powiedzieć .nie przyjdzie na taki koncert ......idź na pietrzaka

  • gość 2019-05-12 15:24:29

    Skąd wypełzły takie gnidy , które nie mogą żyć bez obrażania tych , którym nie dorośli do pięt pod każdym względem ! Tego typu obrażliwe wypociny nigdy nie powinny być zamieszczane ! Przecież to jakiś wściekły pies !

  • gość 2019-05-14 20:24:09

    Czytam te wypociny,w obronie Magdaleny Humer,ojca bandyty komunistycznego,który,mordował ten bandyta Polskich patriotów.Tylko się dziwię,że z kieszeni podatników jest zapraszana taka,szmata komunistyczna.To jest kompromitacja Złotowa, i tej komunistki Sylwii Mróz,która jest dyrektorem biblioteki w Złotowie.Burmistrz Złotowa,powinien ją zwolnić.Czekam na reakcję Adama Pulita.Jak nie za reaguje,to popiera postkomunę i oszukał wyborców.

Dodajesz jako: |