:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C pochmurno z przejaśnieniami

Robić co się kocha

Domyślna_stara, Robić kocha - zdjęcie, fotografia

W podróży nigdy nie należy odmawiać sobie spotkania z drugim człowiekiem. Czasami to tylko serdeczna wymiana spojrzeń podczas rozstawiania namiotu, pewien rodzaj solidarności wybiegającej dużo dalej, ponad narodowości i wiek. Innym razem ktoś pomoże Tobie, poda rękę, kiedy tego potrzebujesz, w zamian oczekując jedynie uśmiechu. A może uda Ci się usłyszeć fantastyczną opowieść, która będzie natchnieniem na kolejne dni. Jakiekolwiek to spotkanie będzie, sprawi, że Twoja podróż będzie jedyna i niepowtarzalna, a Ty będziesz ją wspominał wiele lat później

Wstaliśmy wcześnie rano i na campingu panował jeszcze spokój. Z namiotu obok dochodził odgłos cichego chrapania. Nikt tym razem nie zasnął na szyszce, więc obyło się bez bólu żebra. Rozpoczynaliśmy naszą przygodę z rumuńską architekturą i kuchnią, a pierwszy na mapie trasy jest Brasov - miasto kontrastów.

zgłoś naruszenie

Robić co się kocha komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się