:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 24°C

Rocznica Konstytucji 3 Maja w Złotowie

Uroczystości obchody, Rocznica Konstytucji Złotowie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 03/05/2019 13:35

Zaledwie kilkunastu mieszkańców Złotowa przybyło dzisiaj o godzinie 12.00 na Plac Paderewskiego by uczestniczyć w obchodach rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Dzisiejsze obchody rozpoczęły się Mszą Święta w intencji Ojczyzny, która odbyła się w Kościele W.N.M.P w Złotowie. Dalsza część obchodów dzisiejszego swięta odbyła się na Placu Paderewskiego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Reklama

Rocznica Konstytucji 3 Maja w Złotowie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-03 15:04:57

    Normalni złotowianie mają w du...e ttę parodię. Konstytucja 3 Mają to prawa Katolickich Konserwatystów a nie Komunistow. Dzisiaj jedziemy na Konstytucji Kwaśniewskiego a ona nie służy prawicowym Polakom. Niech no który powoła się na nią to usłyszą co ten machający gość jakby zaganiał kaczki na pastwisko mu odpowie.
    Święto 3 Maja do naszego rejonu wogóle nie pasuje dlatego tyłu mieszkańców przybyło. O jakby tak na 1 Mają trybuny były a na nich członkowie i POtomkowie PZPR to by dopiero był PO chód jak za dawnych lat. Zresztą ten opłakany widok pokazuje jak wyborcy pomylili się podczas ostatnich wyborów. Tylko jeden radosny i uśmiechnięty niczym Komorowski bis bo i też jak się nie cieszyć skoro do miasta się przyjechało tylko wstyd na wieś wracać.

  • gość 2019-05-03 16:08:17

    Prawda jest taka,ze było brak nagłośnienia rocznicy Konstytucji 3 maja w Złotowie.Powinna być zrobiona rano gdzieś o godzinie 10.Bo miliony Polaków,od godziny 11 oglądali na żywo,TVP-Info,która ma największą oglądalność w Polsce.

  • gość 2019-05-03 16:38:01

    Ja się nie dziwię,że była taka niska frekwencja na rocznicy Konstytucji 3 maja w Złotowie.To jest największa wina burmistrza Złotowa Adama Pulita.On powinien się zwrócić do wszystkich organizacji patriotycznych,katolickich jak i do wszystkich parafii w Złotowie.On tego nie dokonał i mamy to co mamy.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-03 17:14:40

    Zbliżają się wybory a PiS potajemnie umawia się w USA z żydami co do zwrotu mienia. Wszystko wskazuje na to że jeżeli wygrają wybory jedne i drugie to nasze państwo zapłaci żydom około biliona z naszych podatków a to wypada okolo 27 000 na każdego obywatela. Wiec przemyślcie swój wybór.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-03 17:35:50

    Gazety ci głupot napisały a ty jak za Trybuny Ludu wierzysz że to co napisane to się stanie.
    Jakoś tak nie było i nie będzie. Prawo i Sprawiedliwość będzie wszędzie , przyjdzie czas na to że i u nas w Złotowie.

  • gość 2019-05-03 18:05:19

    Ten gość,który się wpisał,o godzinie 17:14:40,Pochodzi z tej żydokomuny antypolskiej i antykatolickiej z PO-PSL-SLD-Nowoczesna czy bolszewicka KOD.Właśnie,to bydło by chciało rozbioru Polski Niepodległej,na rzecz Sowieckiej Rosji i faszystowskich Niemiec.

  • gość 2019-05-03 18:31:30

    Objechałem wszystkie ulice w Złotowie.Nie zauważyłem żeby wisiała flaga Polski Niepodległej biało-czerwoną u Wełniaka,Jaskólskiego,Pulita,czy innych radnych miejskich czy powiatowych.To jest SKANDAL!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-03 18:54:53

    OHO HO ten od ,,Żydokomuny" się odezwał.
    Pluj dziadku pluj na wszystkich pluj, widać że niedemokratyczny z ciebie luj.

  • gość 2019-05-03 19:02:16

    Wreszcie się odezwał,ten poniżej Helmut z pochodzeniem Niemieckim.

  • gość 2019-05-03 19:14:53

    Dlaczego,ty Helmut nie wywiesiłeś flagi Polskiej?!.Jesteś już KAPUT!!!

  • gość 2019-05-03 19:23:53

    Helmut ma korzenie Niemieckie i się szykuje na wyjazd do Niemiec.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-03 19:28:37

    Zgadzam się że PO POKO KE KOD itp. to największe gówno które nie chce zatonąc ale kto w święto hanuki pali świeczkę w pałacu prezydenckim???

  • gość 2019-05-03 19:49:06

    Bida z nędzą te obchody... A poza tym znowu z Wariatkowa wypuszczono pacjentów? Chyba tak, bo komentarze jak zwykle... apropos.

  • gość 2019-05-03 20:43:52

    Czy my Polacy nadal tkwimy w XVIII wieku ?! ...troche wstyd !

  • Gość - niezalogowany 2019-05-03 21:00:52

    Bida z nędzą to i te komentarze. Zawsze ten sam człowiek podjudza szydząc i wyzywając wszystkich.
    Co ten człowiek ma do innych nacji, dlaczego u niego tylko Żydokomuna, Hansy czy Niemcy. Co musiało się jemu stać że czepia się każdych obchodów państwowych i religijnych.

  • gość 2019-05-03 22:06:15

    bo to ciemny katol jest.

  • Gośćhbn - niezalogowany 2019-05-04 05:17:25

    Wielkie mi święto a konstytucje łamią na każdym kroku

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 08:56:28

    A wiecie co ja mam do innych nacji?
    Że polaków rąbią w tyłek.
    Czy to się kiedyś zmieni?

  • gość 2019-05-04 12:00:42

    KONFEDERACJA to właściwy wybór 26 maj drodzy POLACY!!! [ precz z unijna okupacją ! ]

  • Złotowiak - niezalogowany 2019-05-04 18:08:49

    Niedługo zakończy się długi majowy weekend...ale to co zaproponowano mieszkańcom Zlotowa w tym czasie to jakaś kpina! Myślałem że po wyborach samorządowych coś się zmieni, niestety dalej ta sama niemoc kulturalna, najgorsze że władze miasta mają to głęboko w ..........

  • Gość - niezalogowany 2019-05-05 12:24:01

    Władze miasta zostały wybrane na 5 lat, więc przez kolejne 4 tak będzie. O mieszkańcach przypomną sobie dopiero w kolejnym roku wyborczym.

Dodajesz jako: |