:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Rolnictwo, Rolniku ważne - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 26/06/2019 11:02

Wielkopolska Izba Rolnicza zamieściła komunikat w sprawie suszy

WIL apeluje, by poszkodowani rolnicy nie czekali ze składaniem w urzędach gmin wniosków dotyczących szacowania strat. 

 

Reklama

Rolniku, to ważne komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-26 13:06:47

    ,, Rolniku to ważne '' w tym roku nie kupisz córce mieszkania lub nowego samochodu. Susza!!!

  • gość 2019-06-26 13:44:36

    Nie szkoda mi rolników, to przez ich działność karczuje sie lasy,likwiduje tereny bagienne, wszystko pod pola uprawne, to rolnik truje nas najgorszą chemią,sprzedają ziemie pod osiedla. wszystko co złe zaczyna się od rolnika!!!!!!!!!!!!!!!!

  • gość 2019-06-26 13:59:15

    A wy dwaj powyżej, siedzicie w blokach na 40m/2 pijąc piwo z funduszy 500+. Bo kto pracujący siedzi przy kompie przed 14:00? Uprzedzając komentarze - jestem rolnikiem, wpadłem do domu na obiad i czytam właśnie komentarze patologii. Bez pozdrowień, chuj wam w dupę ignoranci wszelkiej maści.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-26 14:08:47

    Baran ,a mieszczuchy kamienie będą jeść albo chiński plastik.Jak rolnikom tak dobrze to dlaczego w mieście siedzisz nie idziesz na wieś też kupisz córce mieszkanie baranie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-26 15:47:36

    Bo nie mam ziemi.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-26 16:15:48

    Żal mi się robi tych brudasów z miasta siedzą w domach i tylko i jedzą jedzienie które rolnik zrobił.
    Gdyby nie rolnik to by w sklepach nic nie było tylko robaki z ziemi by wpierdal***

  • Gość - niezalogowany 2019-06-26 16:43:19

    Do tego co napisał chuj wam w dupę. Super wpis. Tak trzymać. Nie dyskutować z chujami. Chuj im w dupę.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-26 16:45:48

    Rolniku tak mi ciebie żal, nie starczy kasy na nową tuczrnie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-26 16:46:56

    I jeszcze jedno. Do admina. Za to, że pozwalasz szczuć różne grupy zawodowe na siebie, tolerujesz mowę nienawiści-chuj ci w dupę.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-26 16:53:02

    Oni za swoje nie budują. Oni tylko futrują jak kiedyś chłopy pańszczyźniane.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-26 16:59:39

    Gdyby nie Ci rolnicy to miasto z głodu by zdechło !!! Za bezcen zboża odstawiają a i tak wszyscy mówią że rolnik bogaty, grunt to ciemne społeczeństwo takim kieruje się najłatwiej !

  • Gość - niezalogowany 2019-06-26 17:21:29

    Lepiej się sprzedać zachodnim firmom. Nie potraficie hodować polskich swiń.

  • gość 2019-06-26 18:30:26

    Szkoda, wielka szkoda, że płacimy podatki na rozdawnictwo a nie motywuje się amatorów socjalu do pracy zarobkowej. Siedzą rozumami przekładają a chleba z tego nie ma!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-26 18:36:28

    Jak widać normalnych rolników już nie ma. W jaki sposób wy się wypowiadać ie. Wstyd. Na dodatek tlumaczycie że ludzie dzięki wam mają co jeść. Czy to upoważnia was do takiego zachowania. W tym przypadku jesteście chamami. I rolnikami nie powinniście się nazywać. A to że zdewastowaliscie środowisko to akurat prawda.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-26 18:58:23

    Nie na co dyskutować z chamami. Nawet nie zaprzeczają że dobrze im się powodzi bo to prawda co napisał na początku pewien gość.
    Ludzie w mieście nie dostają dopłat do pensji A przecież także ciężko pracują - tylko co z tego mają? Kredyt na 30 lat. Kupuję towary w markecie żeby dzieci wieśmaków nie panoszyły się za pieniądze tatusia.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-26 19:20:05

    Gdzie wy widzicie nowe samochody dla dzieci, mieszkania, które niby kupujemy. My jesteśmy jako te chamy? Nie widziałem jeszcze komentarza, żeby rolnik miał dziką satysfakcję z tego, że ludzie stracili dochody z powodu np. Zamknięcia zakładu pracy czy np.pożaru... Ogarnijcie się, ludzie! Jestem rolnikiem, większość zbóż zimowych oprócz pszenicy najpierw została zmrożona w fazie kłoszenia a teraz upał i susza dobija to, co zostało. Też mam kredyty jak i wy w miastach, nikt nie kupi nowej maszyny za gotówkę. A odnośnie dopłat to doczytajcie ignoranci po co one są i za jaką cenę...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-26 19:21:19

    Wnioski o szacowane suszy to sposób na umorzanie kredytów i rat za dzierżawę ziemi. Oczywiście za wszystko zapłaci całe pracujące społeczeństwo.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-26 19:52:51

    Ty masz kredyty preferencyjne na niski procent, dopłaty, zwolnienia z podatku i wiele innych. Świnie duńskie i garaże, w których je trzymasz. Zabrać wam wszystko za sprzedanie siebie i polskiego rolnictwa.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-26 20:22:23

    Rolasy piszą o miastowych, którzy pobierają 500 + a to wśród nich najwięcej rodzi się dzieci. Kto jest największym beneficjentem programu. Kto pluł na Unię a dziś walczy o większe dopłaty. Kto ma niskie kredyty na rozwój pseudo gospodarstw, w których rządzi zachód. Wy, sprzedajne p..... i. Wszyscy mają dość tych waszych zachodnich tuczarni. Nie macie poszanowania do ludzi. Potraficie wywozic waszą gnojowice w dni upalne. Jeśli jest problem z gnojowicą to się nie buduje chlewni.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-26 20:26:43

    Tak, mam kredyt preferencyjny na prawie 10%, preferencje po byku...

  • gość 2019-06-27 09:11:04

    Jak ci Polskie nie pasuje to za odrę wypad

  • Gość - niezalogowany 2019-07-01 22:20:21

    Kazdy moze kupic Sobie ziemie i maszyny kazdy rolnik ma kredyty a kazdy miastowy moze sprzedac mieszkanie i kupic gospodarstwo latwo jest oceniac wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma .

Dodajesz jako: |