:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 4°C
Portal zlotowskie.pl 16/05/2019 10:00

Do zdarzenia doszło na przejsciu dla pieszych w Złotowie przy pałacu Działyńskich

Kobieta najprawdopodobniej zahaczyła o bok przejeżdżającego auta - tak przyczyny zdarzenia określali pracujący na miejsu policjanci. Pojazd prowadził mieszkaniec Złotowa. 

Reklama

Rowerzystka przewieziona do szpitala komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 10:23:30

    To przejście nie jest bezpieczne, kierowcy rozpędzeni nie zatrzymują się żeby przepuścić na pasach a rowerzyści wyjeżdżają na nie bez patrzenia

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 10:30:11

    Kiedy zaczniecie odróżnić przejście dla pieszych od przejazdu rowerowego? Wystawić rowerzystce mandat jak za spowodowanie kolizji, a nie wjazd na przejście. Jak zapłaci 300 PLN to się nauczy odróżnić.

  • gość 2019-05-16 10:31:09

    to już kolejny wypadek z udziałem rowerzysty. Nie potrafią jeździć na tych rowerach, często nawet nie rozejrzą się na boki zanim wjadą na ulicę. Ostatnio osobiście byłem świadkiem, jak starszy facet bez względu na wszystko wjechał w ten sposób na przejście, a gość w aucie w ostatniej chwili wyhamował z piskiem opon.

  • gość 2019-05-16 10:39:16

    A z jakiego powodu mają się tam zatrzymywać, po jednym pasie tylko trzeba pokonać więc jak nie jest bezpieczne?? poprostu piesi i rowerzyści w tej drziurze to skonczone kmioty. Ma patrzeć tylko w jedną stronę i jeszcze wlezie przed samym nosem, albo pod koła, lub uderzy w bok bo nie nauczyli zatrzymać się. 1000 zł mandatu dla takich rowerzystów i pieszych oraz 10000 godzin w kamieniołomach.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 10:43:36

    Tam rowerzysxi nie moga przejezdzac. Dowalic mandat pedalowej z roweru to sie nauczy. Plus niech placi za naprawę. Oc rower nie ma. Jak biedna osoba to nie bedzie z czego.ściągnąć za naprawę.
    Ludzie laza z buta czy pedaluja rowerami bez myslenia i patrzenia

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 10:55:14

    W tym Złotowie to w ogóle same święte krowy. A pozniej wielkie HALO bo potrącił. Jak się nie patrzy gdzie się idzie to tak jest.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 11:29:08

    Proszę popatrzeć w innych miastach tam piesi i rowerzyści są nauczeni i to widać wyraźnie A Złotów normalnie masakra

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 12:29:27

    PRZEJŚCIE DLA PIESZYCH !!! A nie przejazd dla rowerzystów ! Jaki idiota wymyślił, ze można przejeżdżać przez pasy rowerem ?!!!!!

  • GośćMotogość - niezalogowany 2019-05-16 12:37:11

    W tym miejscu facet wtargnął mi prosto pod motocykl ,gdyby nie ABS i moje doświadczenie to kiepsko by to wygladało.Dodatkowo zostałem opluty i wyzwany, chciałem mu obić m..ordę ale dał dyla .Ale co się odwlecze to nie uciecze......

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 13:08:00

    Jeżeli chodzi o Złotów to jedna wielka masakra.... nie patrzą jak idą i jadą rowerami. Nie lubię tam jeździć... gdyby nie sprawy urzędowe to .... wcale bym tam nie jeżdziła....

  • gość 2019-05-16 13:14:19

    Przejeżdżałem akurat dzisiaj rowerem w stronę miasta, ale już po fakcie, jak Policja już była na miejscu. Widziałem tą kobietę jak ją facet obiema rękoma podtrzymywał pod pachami bo sama nie mogła ustać, nie mogła nawet dać paru kroków żeby w radiowozie bezpiecznie i w suchym usiąść. Spytałem się czy nie pomóc jakoś, ale obyło się i pojechałem dalej. Znam tą starszą kobietę bo kiedyś na mojej ulicy mieszkała i naprawdę mi jej szkoda. Jak jeden z drugim nie widzieliście jak doszło do tego zdarzenia drogowego to nie kłapcie paszczami, bo uszy więdną!!!

  • r0werzysta - niezalogowany 2019-05-16 13:55:23

    Od bierdolta sie od nas i naszych rowerkow i od nas

  • Ona - niezalogowany 2019-05-16 14:04:49

    Jak jezdzd skuterem oo mieście i zbliżam sie do przejscia dla pieszych to juz nie pierwszy raz jak piesi nie patrza czy ktoś nie jedzie z jednej cxy drugiej strony tylko przechodzą do bez patrzdnka po pasach. Zglosilam to polocji przy nadarzajacej okazji isam mi powiedział ze mieli o ttm pogadanke ale jak widzę nic z tym nie robią skoro od tamtej pory nic się nie zmieniło. Tak samo wyorzedzanie pojazdów na oodwojnejr ciągłej ze Zlotowa do Zakrzewa i z powrotem krotko orzed zakretem tam gzzie jest most. Kiedyś i tam dojdzie do tragetiit i beda mowic dlaczrgo nijt tego nie zgłosił skoro bylo mowiane o tym. Sama o wlos byłabym potracona bo pchają siw na trzeciego i jtos stravi wkoncu życie.

  • gość 2019-05-16 14:13:25

    co?

  • kierowca - niezalogowany 2019-05-16 15:40:29

    Ta ona to skąd pisze z vaterlandu czy z Jastrowia bo taką ładną polszczyzną, no nie ważne ale ma rację!

  • gość 2019-05-16 16:39:11

    Ja osobiście gdy widze pana/panią przejeżdżających przez to przejście,zawsze zwrócę uwagę na to jaki znak tam stoi no i opie(r)dole zdrowo

  • Ona - niezalogowany 2019-05-16 17:11:14

    Pisalam z telefonu i stąd te literówki. Nie jestem z Jastrowia. To ze mam rację to wiem. Bo jeżdżę i widzd jak piesi przechodza po oasach nie patrząc czy cos nie jedzie tylko przechodza jak swiete krowy. Ostatnio miałam taka sytuację ze jecjalam z ul. Domanskiego przez rondk na ul Mickiewicza koło pepco idzis facet przez spasy ale za nim wszedl rozmawial przez telwfon i wogole się nie spojrzał czy cos jedzie. Szedl przed oasy jakby nigdy nic. I jak tu sie nie wkur..i to nie jest jeden przypadek co piesi nie patrzą czy cos jedzie albo kolo Zcasu przez oasy kobieta i favet z dzieckiem na ręku tez sie nie spojrzeli xzy cos nie jedzie.. A pozniej olacz i lament i zwalanie winy na kierujących bo orzeviez tacy piesi beda miec wumowki ze patrzyli to kierowca nie spojrzal i to jego wina.. I tak samo tyczy sie kierowców na tej trasie co wspomniałam powyżej i na podwójnej ciągłej wyprzedzają na zakrecid koło mostu. Kiedyś tam do tragedii dojdzie jak mkzna temu zapobiec.

  • Ona - niezalogowany 2019-05-16 17:18:24

    Tzn piszę z telefonu stąd te literówki na pewno nie robie tego. W sposób celowy:)

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 17:28:06

    Ja piszę z telefonu i takie jaja mi nie wychodzą. Chyba, że piszesz ze stacjonarnego.

  • Ona - niezalogowany 2019-05-16 17:39:07

    Gość daruj sobie te uszczypliwosci. Ok?

  • Ona - niezalogowany 2019-05-16 17:41:05

    A tym bardziej jak nie masz nic sensownego do powiedzenia z związku z tym artykułem.

  • Kierowca - niezalogowany 2019-05-16 20:33:51

    Bo w Zlotowie policja zamiast zająć się tym woli siedzieć na komendzie i donosami się zajmować jak wyjść i zająć się tym wklepac kilkanaście mandatów takim rowerzysta po 500zl to się nauczą a nie pouczać tylko że nie wolno a on i tak będzie mieć to w dup.... I dalej będzie to samo robić aż skończy się tragedią

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 20:38:18

    Tak to jest jak się bydło wypuści między ludzi dzisiaj sam miałem nie codzienną sytuację dwie nastolatki odbiły mi się od maski samochodu tak były wpatrzone w telefony że nawet nie widziały że coś jedzie

  • Gośćx - niezalogowany 2019-05-16 21:12:38

    A dlaczego w Złotowie wogóle nie przestrzega się art. 26 Prawa o ruchu drogowym?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 14:05:40

    W Złotowie to norma, że piesi wchodzą na pasy jak święte krowy ...

  • Zorba - niezalogowany 2019-05-18 08:08:39

    Tak tu wszyscy medrkuja i kierowcy i rowerzysci !!! A ja mam dla Was rade ! Kierowcy - noga z gazu przed przejsciem i wzmozona uwaga - co to za roznica czy rowerzysta zejdzie z roweru przed przejsciem czy pojedzie nim dalej -oczywiscie przy zachowaniu ostroznosci ! Uwazam , ze nawet szybciej opuszcza przejscie rowerem . Kierowca jadac samochodem widzi oznakowane przejscia i musi zachowac szczegolna ostroznosc -ale tak nie jest zaobserwujcie - prawie kazdy jadacy gdzies dzwoni !!! Zwlaszcza mlodzi ! I zwolnijcie troche !!! Rowerzysci !!! Nie jestescie z metalu i nic Was nie chroni - wlasnym cialem przyjmujecie kazde uderzenie - rowniez piesi ! ROZGLADAJCIE SIE PRZED WTARGNIECIEM NA PASY !!!! NIE WLAZCIE NA NIE JAKBYSCIE BYLI NIEZNISZCZALNI!!! Nie wchodzcie na pasy z komora przy uchu ! Bo wtedy jestescie slepi a potem w razie czego winien kierowca ! A moze ten przyklad Wam uswiadomi cos - wArabii Saudyjskiej swego czasu pobudowano autostrady przez pustynie i wypasione samochody smigaly , ze hej ! Jednak pobocza zaslane byly scierwami psow pustynnych ! Otoz nie mialy one wyksztalconego instynktu samozachwawczego odnosnie drog i aut! Obecnie tak nie jest . A WIEC ZYCZE WAM OWEGO INSTYNKTU !

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 12:21:53

    ...kiedy wreszcie prepisy zabronią poruszania się pieszo lub rowerem po Złotowie...wtedy "kierowniki" będą wreszcie bezpieczni...